Кажете ми вестник в който...

Разнообразието на пазара е голямо. Да обсъдим кои са Ви любими и кои не и защо?

Кажете ми вестник в който...

Мнениеот In4et0 на Пет Фев 04, 2005 12:27 am

биха се съгласили да публикуват тема за кучетата.Във всички вестници едни от най-често срещаните теми са "куче убиец", "зло куче", "куче разкъса", "опасните породи", ама никой не се сеща да публикува "Куче, смятано за порода "убиец" спи в едно легло с 5 годишно момиче", или "куче от порода "убиец" се използва за животоспасяващи акции".
Имам и конкретен случай, затова искам съвети...
Аватар
In4et0
eMOTION джуниър

Мнениеот onion на Сря Фев 16, 2005 12:07 am

ами човека е животно което е жадно за зрелища и кръв , затова това с "куче разкъса..." продава тиража , пък вестниците само за това ги е грижа ...
Zoo-Info.org - сайтът за екзотични животни
Форум на Zoo-Info
Аватар
onion
eMOTION фен

Re: Кажете ми вестник в който...

Мнениеот elitche на Вто Яну 19, 2010 2:58 pm

Напълно подкрепям onion, медийте публекуват само сензацийте, а не хубавите ползи от животните.
-----------------------------------------------
Ипотпал обичаше безплатни есета за мъдри мисли и списания за парфюми, но най-много харесваше игри.
elitche
eMOTION джуниър

Мнениеот yaspa на Вто Апр 27, 2010 6:26 pm

ЗА мен МОнитор няма грешка това е вестникът който чета без да съм убеден че ше бъда подведен
yaspa
eMOTION джуниър

Мнениеот miamaria на Съб Юли 16, 2011 10:49 am

In4et0 написа:биха се съгласили да публикуват тема за кучетата.Във всички вестници едни от най-често срещаните теми са "куче убиец", "зло куче", "куче разкъса", "опасните породи", ама никой не се сеща да публикува "Куче, смятано за порода "убиец" спи в едно легло с 5 годишно момиче", или "куче от порода "убиец" се използва за животоспасяващи акции".
Имам и конкретен случай, затова искам съвети...

Отдавна е тази тема,виждам,обаче имах същия проблем и писах на "Моят приятел кучето" ,редакторката е готина,не ми отказа да публикува с определени редакции ,разбира се,една снимчица на 2 годишната ми пеменница с едно Дого (куче убиец,незнам си какво) и да пусне малка статийка,отворена е към тези неща,пиши й ! :)) :yes: :goodluck:
miamaria
eMOTION джуниър

Назад към Вестници и списания