Къде би отишъл?

Обичате да пътувате? Или идва време за отпуска? Тук е мястото да попитате или споделите Вашите въпроси и впечатления.

Re: Къде би отишъл?

Мнениеот viarkata на Пон Мар 05, 2012 2:44 pm

Аз много искам да отида в Перу ...Нова Зеландия ,Австралия ...Китай ...
Аватар
viarkata
eMOTION джуниър

Мнениеот bianca87 на Нед Апр 22, 2012 11:18 pm

Този сайт ще ви помогне да планирате своето следващо пътуване : http://www.trivago.bg/
bianca87
eMOTION джуниър

Мнениеот jack на Сря Апр 25, 2012 12:40 pm

Здравейте,миналата година си направих си един подарък по случай рождения ми ден едно пътуване до Милано- 17-20 юни ,което беше low cost- какво му плащаш 328 лв - пътуване със самолет, 4-звезден хотел Рамада , на хубаво и комуникативно място- на 7-8 мин от метростанция, богата шведска маса за закуска. Добре е организирана екскурзията- от Zet tour, изпраща те на аерогарата представител на фирмата, дава Ви указания.. Въобще си прекарах един незабравим рожден ден -освен Милано, 1 ден посетих и Бергамо-с влак за 50 мин и само за 5 евро си в един наистина италиански град,докато това не мога да го кажа за Милано.Той е един мегаполис, индустриален град и център на модата.Била съм в доста градове в Италия и затова мога да кажа,че не е типичин италиански град.
За да посетите църквата SANTA MARIA DELLA GRAZIE, където се намира ТАЙНАТА ВЕЧЕРЯ и държите да я видите, трябва доста време предварително да си определите час за определения ден- затова ще ви оставя и такъв телефон за желаещите-0039 0292800360 и сайта - www.cenacolovinciano.net.

Ако не ползвате италиански език, възползвайте се от организирана автобусна обиколка на центъра на града из забележителностите.
Ако ми се отдаде такава възможност бих посетила по този начин Париж.
На тези,които ще пътуват по този маршрут пожелавам ПРИЯТНО ИЗКАРВАНЕ. :handsup:
jack
eMOTION джуниър

Предишна

Назад към Туризъм и пътешествия