Компютърна програма по фъншуей и китайска астрология

Зодиакалните знаци и връзката им с човешкия характер, асценденти, кармична обремененост и т.н.

Компютърна програма по фъншуей и китайска астрология

Мнениеот hanlin на Чет Мар 26, 2009 7:55 pm

Здравейте,

Изпращам ви информация за най-добрата компютърна програма за изчисляване на хороскопи по метода на китайската астрология, фъншуей и И Дзин.

http://www.fourpillars.net

Програмата е разработена на английски език, но има преводи на 20 езика, като преводът на български е извършен от Ани Пешева и затова се използват преводът на термините от курсовете по китайска астрология на Академия Ханлин (което е много ценно!).

Програмата изчислява хороскопите според истинското слънчево време на мястото на раждане, което дава точно пресмятане на знаците в хороскопа.

Освен изчисляване на Метода на 8-те йероглифа (често наричан на Запада "Четирите стълба на съдбата", Four Pillars), програмата съдържа още:

- подробни изчисления по фън шуей (Feng Shui);
- изчисления по И Дзин ("Книгата на промените", I Ching)
- изчисления по метода на 9-звездната чи (9-star ki).

Тази програма се използва от много специалисти от цял свят.

Има възможност за безплатен 30-дневен тест на програмата, която можете да свалите от тук:
http://fourpillars.net/downl4.php

А ако искате да закупите програмата за постоянно ползване, поръчайте я от тук:
http://fourpillars.net/order.php

Поздрави,

Ани Пешева
Академия Ханлин
http://www.hanlin.hit.bg
hanlin
eMOTION джуниър

Re: Компютърна програма по фъншуей и китайска астрология

Мнениеот BOKO на Чет Мар 26, 2009 10:04 pm

СПААААААААААААААААААААААААААААААААААААМ
Аватар
BOKO
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот *Olelia* на Чет Мар 26, 2009 10:34 pm

Не съм сигурна, че си прав, BOKO. Дръпнах си въпросната програма и се пробвах, но въпроса е, че това което изчислява не мога по никакъв начин да си го разшифровам :idontknow:
Изображение
Аватар
*Olelia*
Администратор
Администратор

Мнениеот hanlin на Нед Мар 29, 2009 10:11 pm

Привет,

програмата е хубава, но наистина трябват известни познания по китайска астрология.
Съжалявам, че на някои колеги се е сторило като спам. Всъщност, китайската астрология е безкрайно интересна и точна.

Приятелски поздрави,

Ани
hanlin
eMOTION джуниър

Мнениеот Siachoke на Съб Май 16, 2009 12:12 am

Ми да беше дръпнала една образователна лекцийка преди това бе мадам.Аз да чакам факс отгоре ли как се разчита? :roll:
Не сме виновни за света такъв,какъвто е,но сме виновни,ако си остане същият!

Изображение
Аватар
Siachoke
eMOTION пристрастен

Мнениеот *Olelia* на Съб Май 16, 2009 9:55 am

Аз дадох линк с програмата на моя колежка, която ги разбира горе-долу и тя направо умря от щастие, че има такива програми, които да изчисляват нещата на готово, а не да се мъчи сама. Така че, за хората които разбират, програмата наистина е уникална.
Сиа, има си книжки за фън-шуй, в които обясняват как да се разшифроват подобни схеми. Аз преди време си купих една и горе-долу знам за какво става въпрос. Но трябва да препрочета, за да ми се изяснят нещата. Още повече, че тази година ще обзавеждаме жилище, а с такива схеми лесно можеш да неутрализираш негативните зони в дома. Аз пък се сдобих и с едни схеми за тази година конкретно и съвети какви фигурки да поставим в различните зони. :yes:
Изображение
Аватар
*Olelia*
Администратор
Администратор

Мнениеот Siachoke на Съб Май 16, 2009 11:36 am

О,напълно съм съгласна,че има книжки и,че има хора, на които ще им е лесно.Но нали трябва да сме полезни и темата да се развива.За подробна личност като мене би било интересно и определено доста скъсено откъм време,ако някой систематизирано в кратце поясни.Иначе нищо против темата нямам, но и нямам време да чета такива книжки в дълбочина.Както и много други хора предполагам.
Не сме виновни за света такъв,какъвто е,но сме виновни,ако си остане същият!

Изображение
Аватар
Siachoke
eMOTION пристрастен

Мнениеот Enermax на Пет Юни 05, 2009 12:21 pm

Темата е популярна. Доста хора се интересуват от фъншуей и не чак толкова от китайска астрология. Има доста четива на български по книжарниците. Програмата е интересна, но когато правите такова представяне да бяхте обяснили на хората това-онова.
Направете няколко под-теми с обяснения и примери. :goodluck:
"Bonum initium est dimidium facti"
Аватар
Enermax
eMOTION зарибен

Мнениеот delcheva1 на Пет Ное 11, 2011 5:46 pm

Здравейте,

Изпробвах дадената програма в сайта, но мога смело да заявя, че не изчислява точно. Родена съм на 14.02.1980. Според китайския хороскоп съответната нова година настъпва на 15.02.1980, т.е не съм маймуна, а овца/коза, и ГУА числото ми не е 4, а 3. В програмата не са зададени коректните дати на китайската нова година и се получава объркване за родените през януари и февруари.
Поздрави!
delcheva1
eMOTION джуниър

Назад към Астрология