Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/emotion/public_html/forum.emotion-bg.com/includes/bbcode.php on line 112

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/emotion/public_html/forum.emotion-bg.com/includes/bbcode.php on line 112

Форуми eMOTION • Tема - Лично мнение за НЛО

Лично мнение за НЛО

Всичко що е свързано с Неидентифицираните Летящи Обекти и не само с тях, но и с извънземната форма на живот.

Мнениеот Livian на Пет Юни 02, 2006 11:35 pm

Нали знаеш, че когато говориш с Бог това е молитва, а когато Бог почне да ти говори това е шизофрения :lol:
Аватар
Livian
eMOTION фен

Мнениеот Virgin на Пет Юни 02, 2006 11:38 pm

CBurn {L_WROTE}:Има много документирани срещи от 3 вид

Има много хубави монтажи,а ти кои от тези много срещи си гледал апропо :lol:
Летящата сред облаците...
Аватар
Virgin
eMOTION джуниър

Мнениеот CBurn на Съб Юни 03, 2006 1:10 am

Virgin {L_WROTE}:
CBurn {L_WROTE}:Има много документирани срещи от 3 вид

Има много хубави монтажи,а ти кои от тези много срещи си гледал апропо :lol:

нищо не разбрах... ти прочете ли всичко, което съм написал в тоя пост апропо
And in the light of my years
Shone the rest of my days
Аватар
CBurn
eMOTION лудория

Мнениеот Гост на Вто Сеп 19, 2006 6:28 pm

те съществуват те идват и са врадебно настроени ето например случая Коларес в Бразилия където местното население е седяло няколко месеца под извънземна обсада техните лъчи са прониквали през покрива сякаш няма такъв какво ще кажите ами за осакатени животни те просто изчакват подходящия момент.
Гост

Мнениеот BOKO на Вто Сеп 19, 2006 10:13 pm

Anonymous {L_WROTE}:те съществуват те идват и са врадебно настроени ето например случая Коларес в Бразилия където местното население е седяло няколко месеца под извънземна обсада техните лъчи са прониквали през покрива сякаш няма такъв какво ще кажите ами за осакатени животни те просто изчакват подходящия момент.

Прегледай се щото май си спал на течение :angry:
Аватар
BOKO
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот Ели на Сря Сеп 20, 2006 10:29 pm

Anonymous {L_WROTE}:те съществуват те идват и са врадебно настроени

местното население е седяло няколко месеца под извънземна обсада

Tова си е за раздел Смехопанорама! :lol: :lol: :lol:
ИзображениеИзображение
Аватар
Ели
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот FARAONKATA на Чет Сеп 21, 2006 3:39 pm

вие се смеете ама може наистина да е вярно
Изображение
Аватар
FARAONKATA
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот Maniakk на Пет Сеп 22, 2006 5:25 pm

Като гледам Anonymous е стоял под въпросната обсада малко по-дълго... :)
Ели, имаш супер сладко лого! :inlove:
Аватар
Maniakk
eMOTION кибик

Мнениеот simona на Пет Мар 16, 2007 7:43 pm

Не зная дали съществува извънземен живот, но много искам да бъъда свидетелка на откриването на планета, където има също живот. Какво ли е там, какви ли са те? На какъв език говорят? Абе много въпроси имам и дано ми се сбъдне тази мечта, докато съм на земята да видя това което си мечтая още от 10 клас. :hello:
Утре е късно!!! Днес е момента!!!
Трима души могат да запазят тайна, само ако двама от тях са мъртви
НАшата мъдрост произтича от нашия опит, а нашия опит - от нашите глупости.
Не греши само онзи, който не прави нищо. Но и да не се прави нищо е грешка.
Аватар
simona
eMOTION кибик

Мнениеот Пешо на Пон Мар 19, 2007 12:40 pm

Високо технологични зли извънземни идват да ни превземат и да ни използват за научни експерименти. Хора слезте на земята. Гони ви здраво параноята и спите на отворен прозорец. Вселената е на 13.7 +/- 0.2 милярда години, земята е на около 4.55 милярда години и за 4.55 милярда години сме успели да измислим ядрения реактор. Пак за да се образува слънчевата система една близко избухнала свръх нова е помогнала, а други системи не са имали свръх нови да им помагат. Да има страшно много планети във вселената. Веротноста някоя от тях да има условия за живот са огромни. Вероятността да има живот на друга планета е много голям дори има голяма вероятност да има живот и в слънчевата система. Но тук следва да си зададем въпроса и те ли са като нас? И те ли са на подобно технологичноразвитие? Или са по напреднали? Или по-изостанали? Открили ли са вълновото свойство на частиците? А може да са много далеч? Докато тяхно съобщение стигне до нас ние може да сме изчезнали.

А що се отнася до срещи с извънземни и летящи чинии според мен е плод на нечие въображение. Само за пример давам кога се разбра за F117 - stealth fighter? 97-98 година. Първия полет на F117 е май месец 1981 година. Каква е гаранцията, че това което са видели тогава не е било стелта и като революционно откритие не са го сметнали за извънземна летяща чиния. И каква е гаранцията, че днешните "летящи чинии" не са новите играчки на военните?
На един мъж, конски сили и женски гърди, никога не са му достатъчни!
Аватар
Пешо
eMOTION кибик

Мнениеот kokerka на Пон Мар 19, 2007 1:31 pm

Гаранцията да няма извънземни и летящи чинии е също толкова голяма, колкото и да има.
"Пред такова сплотено и непреклонно семейство, обладано от решимост да ми попречи на всяка цена, ми оставаше само една възможност: да седна и да напиша тази книга."
Аватар
kokerka
eMOTION лудория

Мнениеот Пешо на Пон Мар 19, 2007 1:49 pm

Въпроса не е има или няма а има ли интелигентни извънземни.
Аватар
Пешо
eMOTION кибик

Мнениеот kokerka на Пон Мар 19, 2007 1:51 pm

Никой не знае, а вероятността е абсолютно същата, или има или няма :yes:
"Пред такова сплотено и непреклонно семейство, обладано от решимост да ми попречи на всяка цена, ми оставаше само една възможност: да седна и да напиша тази книга."
Аватар
kokerka
eMOTION лудория

Мнениеот Пешо на Пон Мар 19, 2007 1:56 pm

душко извинявам се предварително ако те обидя но ми напомняш за вица за блондинката и метеорита. :lolroll: :lolroll: :lolroll: :lolroll: :lolroll:
Аватар
Пешо
eMOTION кибик

Мнениеот kokerka на Пон Мар 19, 2007 2:41 pm

Не го знам тоя виц, не се обиждам толкова лесно, ама ти явно не можа да ми схванеш мисълта ;)
Аватар
kokerka
eMOTION лудория

ПредишнаСледваща

Назад към НЛО