Лично мнение за НЛО

Всичко що е свързано с Неидентифицираните Летящи Обекти и не само с тях, но и с извънземната форма на живот.

Лично мнение за НЛО

Мнениеот Гостенин на Нед Юли 24, 2005 12:17 am

1. Извънземен живот съществува
2. Не се съобщава за да не настане паника, а и всеки иска пръв да им узнае технологиите за да властва.
3. Те не се намесват в нашите дела, защото ако ни помогнат ще бъдем зависими от тях
4. Не сме на тяхното ниво на разум и всяка тяхна технология можем да използваме срещу тях самите и затова не ни помагат
5. Помагали са на човека в миналото, но като са видели по какъв път вървим са се отказали
6. Не разполагаме с ресурси които за тях да са жизнено важни
Може и други неща да се анлизират, но в общи линии е това.
Ако някои прояви интерес да пише.
Гостенин

Мнениеот Ateh на Пон Юли 25, 2005 10:08 am

много експертно зввучат тези 6 точки

откъде знаеш, че е така?
From the depths of my emptiness
Comes a feeling of inner bliss
Аватар
Ateh
eMOTION пристрастен

Мнениеот Гостенин на Пон Авг 01, 2005 7:16 am

Има достатъчно информация в интерет. Само трябва да се сметне и анализира :happy:
Гостенин

Мнениеот ~So Alone~ на Пон Окт 03, 2005 9:17 pm

напълно възможно... :cool:
Изображение
Аватар
~So Alone~
eMOTION джуниър

Мнениеот Daljinata на Нед Фев 26, 2006 2:07 am

И аз сам на мнение че не сме сами. Нали сам си филмово маиаче, та които е гледал "Контакт" с Джоди Фостьр/малко старичак но пак хубав :wink: /. та там се казваше нещо от сорта: Вселената е необятна. В нея има милярди звезди, подобни на сльнцето, сьс собствени системиот планети и т.н., и т.н. И дори да саществува некав минимален процент /от рода на 1 кьм 1,000.000,000/ да не сме "сами", то ние не сме .... сами :wink: Вече друго е дали "извьнземните" сме на едно интелеткуално ниво, или ни превьзхождат. Според мен ние не сме готови да се срещнем с тех, и те са наясно с това, и затова САМО НИ НАБЛЮДАВАТ :cool:
Някой може ли като мен? Някой може ли като мен ?
Аватар
Daljinata
eMOTION пристрастен

Мнениеот ukomimi` на Нед Фев 26, 2006 2:09 pm

бих добавила и житните кръгове като 7 точка :bravo:

според мен,те искат да ни покажат какви са "хора" на изкуството :P

винаги съм се възхищавала на тези чудеса..и с удоволствие бих се дала да ме отвлекат :grin:
Рижото магаренце - Торбата с чувства
Аватар
ukomimi`
eMOTION пристрастен

Мнениеот ><Galia>< на Нед Фев 26, 2006 8:11 pm

Вероятно има и други цивилизации, но не вярвам в зелени човечета които са дошли да ни изследват :grin:
><Galia><
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот Ели на Пет Мар 03, 2006 10:34 am

Защо толкова ви се иска да има зелени човечета? АМи, ако са зли... и искат само да си правят експерименти с нас? :worried: :devil:
ИзображениеИзображение
Аватар
Ели
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот Sensation на Чет Мар 09, 2006 3:44 am

Daljinata написа:И аз сам на мнение че не сме сами. Нали сам си филмово маиаче, та които е гледал "Контакт" с Джоди Фостьр/малко старичак но пак хубав :wink: /. та там се казваше нещо от сорта: Вселената е необятна. В нея има милярди звезди, подобни на сльнцето, сьс собствени системиот планети и т.н., и т.н. И дори да саществува некав минимален процент /от рода на 1 кьм 1,000.000,000/ да не сме "сами", то ние не сме .... сами :wink: Вече друго е дали "извьнземните" сме на едно интелеткуално ниво, или ни превьзхождат. Според мен ние не сме готови да се срещнем с тех, и те са наясно с това, и затова САМО НИ НАБЛЮДАВАТ :cool:

Съгласна на 100% :bravo:
Аватар
Sensation
eMOTION зарибен

Мнениеот Beatrix на Чет Мар 09, 2006 10:15 am

Ели написа:Защо толкова ви се иска да има зелени човечета? АМи, ако са зли... и искат само да си правят експерименти с нас? :worried: :devil:

Ами ,ако вече си ги правят??? :glasses:
Аватар
Beatrix
eMOTION кибик

Мнениеот *Olelia* на Чет Мар 09, 2006 10:36 am

И ние не знаем :glasses:
Изображение
Аватар
*Olelia*
Администратор
Администратор

Мнениеот CBurn на Съб Мар 11, 2006 2:39 am

Аз съм 100% сигурен че не сме сами. Но човека като цяло е много голяма консерва. Той предпочита да вярва в своите измислени богове. Ето моето мнение какво е. Хората вярват в бог - нещо което никога не може да бъде доказано и от научна гледна точка изглежда абсурдно. Ама вярва защото му се втълпява. Ами защо да няма живот и на друга планета например. Хората просто не могат да го проумеят. Не разбират, че няма нищо странно в това някаде да има друга планета населена от същества, които наричат себе си хора а планетата си земя например. Те може да са по развити от нас може и да си мислят че планетата им е плоска :lol: Ама просто имаите търпение. Хякои ден ще разберем. Дано да сме вижи за да се срещнем с тях...
And in the light of my years
Shone the rest of my days
Аватар
CBurn
eMOTION лудория

Мнениеот Daljinata на Пет Мар 17, 2006 4:57 pm

Sensation написа:Съгласна на 100%

Миси ;;) :wink: :grin: Ама си е така :wink: Логично погледнато невъзможно е да сме сами в тая огорррмна вселена. Просто "Другите" или са адски далеч от нас, или ние не сме готови за такива срещи.. с други "чивечита" :wink: :grin: и затова само ни гледат сеира :lol: :wink: :P и се чудат "Когали ше се научим да се държим като ИСТИНСКИ ЧОВЕЦИ" :wink: :grin:
Аватар
Daljinata
eMOTION пристрастен

Мнениеот Livian на Пет Юни 02, 2006 11:08 pm

Аз пък се чуда каква е тази способност на човека да интерпретира казаното наопаки - например когато ти казват че нещо го няма и си мислиш че го има, а когато ти казват, че го има почваш да се чуди. Нещо като - Азис е педал, но щом като Азис си го признава се чува - това е само имидж. Истината дали човечеството е срещало извънземни или не е засекретена и на простолюдието ни остават догатки, като тези на автора на темата :happy:
Аватар
Livian
eMOTION фен

Мнениеот CBurn на Пет Юни 02, 2006 11:33 pm

Има много документирани срещи от 3 вид, но не на всички трябва да се вярва. Аз не вярвам на всички, но все пак не е невероятно като цяло.
Има ги бе :grin: Аз съм ги виждал :lol: :alien:
Последна промяна CBurn на Съб Юни 03, 2006 1:12 am, променена общо 1 път
And in the light of my years
Shone the rest of my days
Аватар
CBurn
eMOTION лудория

Следваща

Назад към НЛО