Видях летяща чиния!

Всичко що е свързано с Неидентифицираните Летящи Обекти и не само с тях, но и с извънземната форма на живот.

Мнениеот Fukla на Съб Ное 11, 2006 9:55 pm

не си спомням, бях дрогирана от бозата :grin:
Фирма "Durex" Ви поднася своите извинения, Вашето раждане е техническа грешка, моля явете се в лабораторията за унищожение.
Аватар
Fukla
eMOTION зарибен

Мнениеот Kally на Пон Май 21, 2007 2:59 pm

Случи ми се наскоро.. Събудих се посред нощ и излязох на терасата, срещу мен на небосклона имаше две силни светлини непомръдващи, едната беше мигаща, в първия момент помислих, че е самолет. Но светлината не помръдваше. Няма срещу мен планина, така че не е възможно и да е далечни лампи на планинско селце. Едната светлина беше червена, другата беше жълта. Червената мигаше и едва се виждаше, но вълтата беше като прожектор.. Силна.. Не се въодошевих много защото помислих, че някой си прави гавра. Но на другата вечер светлините бяха изчезнали. Не знам какво беше, но беше много странно.. Защото нямаше от къде да идват светлините, нямаше и нещо като самолет(вертолет) което да ги предизвиква, а и бяха неподвижни..
Може и да има обяснение, но аз не си го обяснявам по друг начин освен, че това беше нещо неземно.
Най-добрата!
Аватар
Kally
eMOTION джуниър

Предишна

Назад към НЛО