Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/emotion/public_html/forum.emotion-bg.com/includes/bbcode.php on line 112

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/emotion/public_html/forum.emotion-bg.com/includes/bbcode.php on line 112

Форуми eMOTION • Tема - Наблюдение на НЛО от 9 юни 2005та година над София

Наблюдение на НЛО от 9 юни 2005та година над София

Всичко що е свързано с Неидентифицираните Летящи Обекти и не само с тях, но и с извънземната форма на живот.

Наблюдение на НЛО от 9 юни 2005та година над София

Мнениеот File099 на Пет Май 25, 2007 4:47 pm

На 9 юни 2005-та година следобед, излязох на редовно (протоколирано) наблюдение като използвах комбинация между бинокъл Carl Zeiss Jena 10x50 и зрителна тръба ЗРТ 457 М 30-60х70 от най-новите модификации със снижено качество на изображението. Това е както съм писал класическата комбинация между бинокъл и мощна зрителна тръба. Наблюдението започна в 18:05 часа на идеална наблюдателна площадка в квартал “Бояна”, която дава 270 градусов обзор (изключение на юг планината Витоша) и при добри климатични условия - сравнително ясно небе, тук-таме с облачна покривка. В 20:06 часа на около 42 градуса (+-2) източно от посока север по компас непосредствено над Стара планина забелязах бяла светлина, която първоначално сметнах за фар от пътнически самолет маневриращ недалеч от летище “София”. Когато погледнах през бинокълът не видях никакво тяло на самолет, а просто една ярка бяла светлина, която бавно се движеше съвсем малко над Стара планина в посока изток. Зрителната тръба ЗРТ 457 М беше инсталирана на триногата си, която бе разпъната върху солиден бетонен блок и с нея имаше почти идеален обзор върху всички въздушни обекти в радиус от 270 градуса. Веднага я обърнах към бялата светлина и през 60х увеличение на фона на врящият от движението на въздушните маси планински пейзаж на Стара планина видях малко видимо метално (сребристо) топче, което премина през зрителното поле на тръбата (60х/0,49гр.) за около секунда и половина. Сребристото топче беше с приблизителен ъглов размер на планетата Венера. Преминавайки през зрителното поле на приборът, обектът бе загубен безвъзвратно след като “се скри” зад стоящо на близо дърво. Всякакви опити за намирането му с просто око и с бинокълът от мястото на засичането на 42 градуса до 120 градуса тоест до северният склон на планина “Витоша” непосредствено срещу Студентски град в продължение на около 20 минути останаха без резултат.

Със сигурност пряката дистанция до обекта е била повече от 15 км., защото изображението на обектите на по-големи дистанции(20, 25, 30 км.) наблюдавани през 60х увеличение се размива следствие движението на въздушните маси. Така например самолетите, които захождат за кацане на летище “София” от запад и преминават на около 7 км. северно от наблюдателната ми позиция се виждат кристално ясно, докато изображението на тези приземяващи се от посока изток е размито. Според грубите ми анализи обектът е бил с диаметър между 4 и 7 метра и се е намирал на около 25 километра пряка дистанция, тоест на около 10 километра северозападно от металургичен комплекс “Кремиковци”, като в моментът на наблюдението е летял право към летище “София” с предполагаема скорост 200-300 км/час.
File099
eMOTION джуниър

Мнениеот kokerka на Пет Май 25, 2007 11:33 pm

Имам въпрос: Сам ли си ги измисляш тези неща, или ги копираш отнякъде?
"Пред такова сплотено и непреклонно семейство, обладано от решимост да ми попречи на всяка цена, ми оставаше само една възможност: да седна и да напиша тази книга."
Аватар
kokerka
eMOTION лудория

Всички си пиша сам

Мнениеот File099 на Съб Май 26, 2007 1:28 pm

kokerka {L_WROTE}:Имам въпрос: Сам ли си ги измисляш тези неща, или ги копираш отнякъде?

Абсолютно всичко си пиша сам. Имам много разработени постинги още от 2001ва година, но просто не искам да задръствам форумите с тях като паствам най-важните. И не си измислям нищо, а наистина съм виждал НЛО при това цели пет пъти.
File099
eMOTION джуниър

Re: Всички си пиша сам

Мнениеот CBurn на Съб Май 26, 2007 1:55 pm

Обаче съм съм сигурен, че този емотикон си го виждал повече от 5 пъти :beathead:
And in the light of my years
Shone the rest of my days
Аватар
CBurn
eMOTION лудория

Мнениеот kokerka на Съб Май 26, 2007 2:56 pm

Ясна ми стана идеята на постовете ти. Сега вече не се учудвам защо ми седят като напечатана лекция. Та ти самия си машина, а не човек със собствени чувства и емоции. Горкият ти... :sad:
"Пред такова сплотено и непреклонно семейство, обладано от решимост да ми попречи на всяка цена, ми оставаше само една възможност: да седна и да напиша тази книга."
Аватар
kokerka
eMOTION лудория

Мнениеот File099 на Съб Май 26, 2007 3:20 pm

CBurn {L_WROTE}:Обаче съм съм сигурен, че този емотикон си го виждал повече от 5 пъти :beathead:

Следователно ми четете постовете.
File099
eMOTION джуниър

абсолютно

Мнениеот File099 на Съб Май 26, 2007 3:22 pm

kokerka {L_WROTE}:Ясна ми стана идеята на постовете ти. Сега вече не се учудвам защо ми седят като напечатана лекция. Та ти самия си машина, а не човек със собствени чувства и емоции. Горкият ти... :sad:

Напълно позна и не виждам нищо лошо в това. И без емоциите са най-големият враг на човека.
File099
eMOTION джуниър

Мнениеот CBurn на Съб Май 26, 2007 3:52 pm

File099 {L_WROTE}:
CBurn {L_WROTE}:Обаче съм съм сигурен, че този емотикон си го виждал повече от 5 пъти :beathead:

А не! Прекалено съм мързелив, за да изчитам всичките тия глупости. Щото аз не съм машина и си имам емоции. След второто изречение ми се доповръща много остро. Усетих непреодолимото желание да се изплюя в монитора точно тогава, но не го направих, защото не е мой. Е, в крайна сметка прочетох достатъчно от излиянията ти, та да ти сложа емотиконче :pullouttongue:
Аватар
CBurn
eMOTION лудория

Мнениеот ><Galia>< на Съб Май 26, 2007 4:39 pm

Абе какво се нахвърлихте върху човека, като не са ви интересни постовете му защо ги четете и чак сте исписали 5 теми да се заяждате с него! И защо всеки малко по различен от вас го считате за луд?! Не виждам да ви е обидил с нещо или да е направил нещо лошо, какво ви пречи като пише мислите си?!Никой не ви кара да отваряте темите и да четете. На мен ми е интересно това което пише!

Чудя се само Митко, като не му четеш постовете, как така реши, че пише "глупости". Преди да си позволиш да оплюеш някого или нещо първо се постарай да се информираш какво в същност е написал този товек! :no:
><Galia><
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот File099 на Съб Май 26, 2007 5:03 pm

CBurn {L_WROTE}:
File099 {L_WROTE}:

А не! Прекалено съм мързелив, за да изчитам всичките тия глупости. Щото аз не съм машина и си имам емоции. След второто изречение ми се доповръща много остро. Усетих непреодолимото желание да се изплюя в монитора точно тогава, но не го направих, защото не е мой. Е, в крайна сметка прочетох достатъчно от излиянията ти, та да ти сложа емотиконче :pullouttongue:

Трябва ли да отговарям на такава ПРОСТАЩИНА от ваша страна?
File099
eMOTION джуниър

Мнениеот CBurn на Съб Май 26, 2007 5:05 pm

Не се чуди Гале! Човека е виждал НЛО при това цели пет пъти :yes:
Аватар
CBurn
eMOTION лудория

Мнениеот CBurn на Съб Май 26, 2007 5:06 pm

Мен ако питаш по-добре си замълчи :happy:
Аватар
CBurn
eMOTION лудория

Мнениеот ><Galia>< на Съб Май 26, 2007 5:08 pm

CBurn {L_WROTE}:Не се чуди Гале! Човека е виждал НЛО при това цели пет пъти :yes:

Митко, и ти виждаш голи жени с големи цици като си затвориш очите ама никой не е седнал да е критикува заради това :tongue: :jump:
><Galia><
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот CBurn на Съб Май 26, 2007 5:09 pm

><Galia>< {L_WROTE}:Преди да си позволиш да оплюеш някого или нещо първо се постарай да се информираш какво в същност е написал този товек!

Колко пъти да ти кажа, че не си човека, който да ми казва кога, и къде, и как да говоря или пиша ?
Аватар
CBurn
eMOTION лудория

Мнениеот CBurn на Съб Май 26, 2007 5:12 pm

><Galia>< {L_WROTE}:
CBurn {L_WROTE}:Не се чуди Гале! Човека е виждал НЛО при това цели пет пъти :yes:

Митко, и ти виждаш голи жени с големи цици като си затвориш очите ама никой не е седнал да е критикува заради това :tongue: :jump:

Нищо общо! Иначе е вярно :) + това не критикувам, а правя заключение.
Аватар
CBurn
eMOTION лудория

Следваща

Назад към НЛО