ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; загубени/намерени

Да обсъдим слабостите си към домашните ни любимци от всякакви породи. Предимства и недостатъци, грижи, приспособления, конкурси и изложби и т.н.

ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; загубени/намерени

Мнениеот *Olelia* на Пон Май 09, 2005 9:46 am

Изображение

Тази тема е създадена в помощ на потребителите, които имат нужда да публикуват своите обяви за продажба или търсене на домашни любимци. От днес нататък всички желаещи да поместят обява по подобен въпрос могат да го направят тук. За целта темата ще стои винаги забодена най-отгоре и всеки ще има достъп до нея :happy:
Моля ви, преди на публикувате обявата си, прочетете тук! Ако публикувате обявата си като отделна тема, тя ще бъде преместена тук без предупреждение!
Изображение
Аватар
*Olelia*
Администратор
Администратор

Продават се

Мнениеот kokerka на Вто Май 31, 2005 1:33 pm

Продават се каракачанки, родени на 28 срещу 29 Май, с майка и баща елитни и много красиви. Кученцата са 5 женски и едно мъжко. За контакти тел.: 0899226436
"Пред такова сплотено и непреклонно семейство, обладано от решимост да ми попречи на всяка цена, ми оставаше само една възможност: да седна и да напиша тази книга."
Аватар
kokerka
eMOTION лудория

Мнениеот onion на Чет Юни 02, 2005 9:55 am

Преглагаме на съвестни стопaни една сиамка с не особено лека съдба. Животното бе донесено от група деца, намерили го полуживо под една кола. След проведения преглед бе установено, че животното е с неприключило раждане и бе направена операция за отстраняване на гниещата вече матка. След няколко дни се установи, че животното е собственост на една жена, която обясни, че след като котката родила едно коте, на следващия ден родила още едно мъртво коте и след това замирисала лошо. Поради този факт тя я завила във вестник и я хвърлила от прозореца (едно малко уточнение - въпросният прозорец се намира на седмия етаж на жилищен блок). След като е очевидно, че жената очевидно не е в състояние да осигури нормални грижи за тази котка, ние решихме, че е по-добре да дадем котката на хора, които биха я отглеждали правилно и биха й осигурили любов и спокойствие. Надяваме се, че някой ще прояви интерес и ще ни се обади на телефон 822-03-26.
Обявата не е моя, поствам я с цел да помогна на котето. Благодаря на всички отзовали се !
Zoo-Info.org - сайтът за екзотични животни
Форум на Zoo-Info
Аватар
onion
eMOTION фен

Малко котенце си търси дом!

Мнениеот jvis на Съб Юли 16, 2005 12:45 pm

Тази слдурка не можа да я вземе човека, който я беше харесъл и сега си търси друг стопанин.

Изображение

Ако някой прояви интерес да ми пише на jvis_v@yahoo.com
А тук има още нейни снимки

http://community.webshots.com/album/378509473RpXKih
jvis

2 дългокосметси сладурчета търсят стопани

Мнениеот deni на Сря Юли 20, 2005 1:03 pm

http://community.webshots.com/scripts/editPhotos.fcgi?action=viewall&albumID=399932218

тези дългокосмести топки си търсят стопани. ако някой проявява интерес e-mail denitza_avramova@yahoo.com тел 0888 796889
Помогнете ни да им помогнем!

http://www.youtube.com/watch?v=1PDJV3z12CA
Аватар
deni
eMOTION приятел

Oще един изоставен слдур!!!

Мнениеот jvis на Съб Авг 06, 2005 12:40 pm

Изображение

Малкият Чернич, ни намери и дойде в двора ни преди няколко седмици, заобича ни веднага както и ние него. Това е най-гальовното коте което познавам! Моля ви помогнете да му намерим дом, заслужава го! Когато дойде, имаше травматична херния (явно някой го беше изритал), онзи ден беше на оперция, мина добре и в момента се възстановява, спи си спокойно в скута ми, само до човек иска да е... толкова мило коте... Ето ги и неговите снимчици: http://community.webshots.com/album/413060773YEBLeG
Ако някой се интересува може да ми пише на jvis_v@yahoo.com
Той сега е в Пловдив, но няма проблем да го донесем и в София, Пазарджик или и другаде стига да го искате!
jvis

Подарявам котка

Мнениеот dennis на Сря Авг 31, 2005 6:58 pm

Подарявам бенгалска кафява котка на 5 години, женска.Ако някой се интересува може да ме потарси на : denitza_lea@abv.bg или на : 0888 283978.Благодаря Ви!
dennis

Намерено куче

Мнениеот Tzveti на Чет Сеп 22, 2005 1:07 pm

В Банишора има изгубено куче, което много прилича на хъски или лайка. Хората, които ми се обадиха казаха, че е много слабо, но пък било много красиво - и двамата преценяват, че е гледано куче. Не съм го виждала лично, защото ми се обадиха по повод на моето изгубено куче, което се намери. Кучето е забелязано на ул. Опълченска, малко преди пресечката с Мария Луиза пред кафе "Авеню". Ако някой проявява интерес телефоните, от които ми се обадиха са: 0888730011 и 0885075966 (двама различни души са).
Tzveti
eMOTION джуниър

подарява се малко коте

Мнениеот deni на Чет Сеп 22, 2005 6:02 pm

ето това малко коте търси своите стопани. то е мъжко , много игриво и чисто.за контакти 0888796889 или denitza_avramova@yahoo.com

http://community.webshots.com/album/446396165BasSYV
Помогнете ни да им помогнем!

http://www.youtube.com/watch?v=1PDJV3z12CA
Аватар
deni
eMOTION приятел

Re: Намерено куче

Мнениеот Tzveti на Нед Сеп 25, 2005 8:44 pm

Tzveti написа:В Банишора има изгубено куче, което много прилича на хъски или лайка. Хората, които ми се обадиха казаха, че е много слабо, но пък било много красиво - и двамата преценяват, че е гледано куче. Не съм го виждала лично, защото ми се обадиха по повод на моето изгубено куче, което се намери. Кучето е забелязано на ул. Опълченска, малко преди пресечката с Мария Луиза пред кафе "Авеню". Ако някой проявява интерес телефоните, от които ми се обадиха са: 0888730011 и 0885075966 (двама различни души са).

Освен това видях следното съобщение в дог.бг:
Кучето е мъжко, кафяво бяло хъски, синеоко. Изглежда е загубено отдавна и ту го прибират ту скита или бяга.
Tzveti
eMOTION джуниър

Re: Намерено куче

Мнениеот Tzveti на Пон Ное 07, 2005 8:41 pm

Tzveti написа:В Банишора има изгубено куче, което много прилича на хъски или лайка. Хората, които ми се обадиха казаха, че е много слабо, но пък било много красиво - и двамата преценяват, че е гледано куче. Не съм го виждала лично, защото ми се обадиха по повод на моето изгубено куче, което се намери. Кучето е забелязано на ул. Опълченска, малко преди пресечката с Мария Луиза пред кафе "Авеню". Ако някой проявява интерес телефоните, от които ми се обадиха са: 0888730011 и 0885075966 (двама различни души са).

Това куче просто вдън земя потъна откакто реших да го търся, снимам и да му публикувам снимката тук. Крива работа :sad:
Tzveti
eMOTION джуниър

Мнениеот seaman на Сря Дек 14, 2005 8:33 pm

Подарявам мъжка немска овчарка-Роки , прекрасно куче пазач , злобен е малко повече отколкото трябва ,но с повече внимание ще се привърже към всеки . За съжаление нямам снимка .
Роки е в Галата над Аспарухово така че е желателно новият му стопанин да е от Варна или региона .
Всъщност да ви разкажа малко повече за него , взет е от полицейския развъдник ,много добре гледан на десет месеца е даван за обучение където всъщност го озлобиха , от тогава е на едно лозе - страшен пазач , обаче през последния месец на два пъти е късал синджира и втория път е ухапал човек , а лошото е че няма кой да се занимава с него и става опасен . Ако все пак има желаещи да ми се обадят .
Последна промяна seaman на Пет Мар 17, 2006 7:50 pm, променена общо 1 път
Аватар
seaman
eMOTION кибик

Мнениеот seaman на Пет Яну 06, 2006 11:52 am

Желаещите спрете да звъните вече го дадохме Роки , но и той ви благодари :happy:
Аватар
seaman
eMOTION кибик

Мнениеот bushkata на Нед Яну 22, 2006 1:31 pm

Това са основни адреси, където може да подавате обява за загубено/намерено животниче. Ако знаете други - допълнете.
Някои от сайтовете искат регистрация - безплатна е!

dog.bg malki obiavi all.bg bazar.dir.bg focus.bg na ti s prirodata drugi malki obiavi filibe.com sin krast obiavibg dalavera.net clubove na dir. bg pozvanete abv forum e-motion dogchampions
Аватар
bushkata
eMOTION джуниър

Следваща

Назад към Обичам те животно!