Любовен проблем

Мъжете и жените, взаимоотношенията помежду им, връзки, раздели, вярност, изневяра и прочие.

Любовен проблем

Мнениеот stark на Нед Ное 06, 2011 5:27 pm

Здравейте. Имам следния проблем с приятелката ми скъсахме. Бяхме заедно 2 години и много се обичахме. Последните няколко месеца обаче не и показвах колко много значи тя за мен, както и не бях до нея в моменти когато трябваше да бъда. Сега тя е доста студена към мен, но си мисля, че още ме обича - докато бяхме заедно веднъж ми беше казала, че е с мен въпреки малките грешки и спорове, които имахме защото ме обича.От около 2 месеца сме официално разделени, но аз я обичам и искам да си я върна. Няколко пъти говорихме, но без особен резултат. Готов съм на всичко, но не знам как да подходя ако не и пиша освен ако нямаме нещо важно за обсъждане мисля, че я губя пък иначе мисля, че ме мисли за досадник...
stark
eMOTION джуниър

Re: Любовен проблем

Мнениеот Bezimenka на Чет Апр 12, 2012 2:39 pm

Priqtel edna jena iska da i poakzvat che e obichana postoqno za neq i nai malkiqt jest e neshshty mnogo napravi i iznenada dojai i che q obichash prekaleno mnogo i che nemojehs bez neq i shte vidish che neshtata shte se promenqt stiga da ima vse oshte nqkakvi chustva kum teb
Bezimenka
eMOTION джуниър

Re: Любовен проблем

Мнениеот vikki на Нед Апр 15, 2012 10:04 am

попитай я дали все още има чувства към теб,ако ти каже да-ти си наред да и покажеш какво изпитваш,покажи и че съжаляваш за това,че не си показвал чувствата си,попитай я нещо много важно-дали не си е намерила друг,защото повечето жени,когато не получават внимание от половинката си,си търсят друг с когото да споделят.ако ти покаже че все още има надежда да се съберете,започни да и правиш изненади,жените се радват и на най-малкото,спомни си с какво си я впечатлил на първата ви среща,направи нещо,което тя обича,заведи я на място,където имате хубави спомени и такива неща,покажи и че съжаляваш,но не прекалявай,давай и свобода.
vikki
eMOTION джуниър

Назад към Мъже и Жени