Teма за Пълните,леко закръглените и отслабналите ПОМАГАЙТЕ

Женски проблеми и кахъри - нищим ги тук на момента! Достъпът за мъже-забранен:)

Teма за Пълните,леко закръглените и отслабналите ПОМАГАЙТЕ

Мнениеот tamlisi1990 на Пон Апр 02, 2012 9:31 pm

Здравейте Момичета ,първо искам да се извиня за правописни грешки (не съм научила граматиката още добре).От година и половина имам ужасен проблем дебелея и не знам защо много хора са ми казвали от стреса е и от нервите също.Моята история е следната накратко ,заминах за Германия при един приятел(който вече ми е мъж) отидох 60кг висока съм 177 см .Всичко беше добре до 3-я месец от там на татък започнах с по 5кг на месец,после с по 10 и така сега съм 90кг. :angry: .От както напълнях имам чуството ,че мъжът ми (от скоро ми се води такъв още ми е странно като го изричам) ме избягва .Да ако имаме един път седмично игра под завивките е добре :yawn: от взеха и да идват съмненията в мене.Пробвах диети ефект няма честно да си кажа максимално 6кг който си ги връщам.Проблема ми е следния ние с мъжа ми решихме да подпишем само граждански а след година църковен(проблем със събирането на роднините).Дообрее момичета но църковния брак ще е септември и аз като всяка една жена искам да съм неотразима и да съм в добра форма...Можете ли да ми помогнете със съвети и житейски опит как до септември да сваля 30кг :sad: ще съм ви много благодарна момичета :flowers:
tamlisi1990
eMOTION джуниър

Re: Teма за Пълните,леко закръглените и отслабналите ПОМАГАЙТЕ

Мнениеот Пешо на Сря Апр 04, 2012 12:32 am

Като за начало може да отидеш на лекар, не е нормално това, при положение, че не си сменяла режим на хранене. В Германия поне лекарите им са добри или поне така съм чувал.
Ако там всичко ти е наред, отиваш в някой хубав фитнес да ти спретнат една хубава програмка, за едни хубави парички и да ти кажат какво да пиеш(разбирах хранителни добавки, хапове за горене на мазнини), кога и какво да ядеш, кога и колко да тренираш(за сваляне се набляга на кардиото, така че не би трябвало да станеш бат Здравко :) ). Но преди да започнеш да пиеш каквито и да било хапове, задължително се посъветвай с професионалист! Хаповете за горене на мазнини или fat burner-и се пият само с активно кардио(тичане, колело, крос тренажор, вадене на картофи ;) ), поне по 2 часа на ден!
На един мъж, конски сили и женски гърди, никога не са му достатъчни!
Аватар
Пешо
eMOTION кибик

Мнениеот tamlisi1990 на Чет Апр 05, 2012 5:26 pm

Пешо написа:Като за начало може да отидеш на лекар, не е нормално това, при положение, че не си сменяла режим на хранене. В Германия поне лекарите им са добри или поне така съм чувал.
Ако там всичко ти е наред, отиваш в някой хубав фитнес да ти спретнат една хубава програмка, за едни хубави парички и да ти кажат какво да пиеш(разбирах хранителни добавки, хапове за горене на мазнини), кога и какво да ядеш, кога и колко да тренираш(за сваляне се набляга на кардиото, така че не би трябвало да станеш бат Здравко :) ). Но преди да започнеш да пиеш каквито и да било хапове, задължително се посъветвай с професионалист! Хаповете за горене на мазнини или fat burner-и се пият само с активно кардио(тичане, колело, крос тренажор, вадене на картофи ;) ), поне по 2 часа на ден!

Благодаря мажо ми ще се обрадва от новината , че няма да ходя на работа половин година .За хаповете за пръв път срещам някой ,който да ми каже да пий ги (на мене не ми трябва много ).Ти лично имал ли си подобен проблем с килцата или се занимаваш в свободното време
tamlisi1990
eMOTION джуниър

Мнениеот vikki на Нед Апр 15, 2012 9:51 am

като за начало е добре да отидеш на лекар,да ти направят изследвания,да не би да имаш някакъв проблем.аз съм пробвала всякакви глупости,най-различни хапчета,дори и тези fat burner,ако започваш да тренираш здраво е добре да ги пиеш,но ако не подходиш сериозно,няма да има ефект.от няколко години се опитвам да отслабна и преди два месеца пробвах една диета,която сваля излишните килограми и ги задържа,няма йо-йо ефект,за две седмици се сваля 7 кг,като в нея има само яйца,кафе без захар или чай,салата,риба,плодове,моркови,и месо без мазнини.ако желаеш можеш да започнеш с тази диета,докато си спортуваш,ще ти бъде един добър старт,диетата се казва японско чудо. за една седмица се сваля по 4 кг ако я спазваш точно,аз за една седмица и половина свалих 6 кг,като не спирах и да се движа.
ПЪРВИ ДЕН

Закуска – чаша кафе.
Обяд – две твърдо сварени яйца.
Вечеря – парче месо (печено или варено без мазнина) и салата подправена с лимон.

ВТОРИ ДЕН

Закуска – чаша кафе и парче сухар.
Обяд – две твърдо сварени яйца.
Вечеря – парче шунка, салата подправена с лимон и една чаена чаша кисело мляко.

ТРЕТИ ДЕН

Закуска – чаша кафе.
Обяд – зеленчуци и плодове.
Вечеря – две твърдо сварени яйца, салата подправена с лимон и шунка.

ЧЕТВЪРТИ ДЕН

Закуска – чаша кафе.
Обяд – две твърдо сварени яйца и сок от моркови.
Вечеря – парче месо (печено или варено без мазнина) и салата подправена с лимон.

ПЕТИ ДЕН

Закуска – настърган морков подправен с лимон.
Обяд – печена риба подправена с домат.
Вечеря – не се яде.

ШЕСТИ ДЕН

Закуска – чаша кафе.
Обяд – две големи парчета пилешко месо (варено или печено) и салата.
Вечеря – парче две твърдо сварени яйца и морков.

СЕДМИ ДЕН

Закуска – чаша кафе.
Обяд – парче месо (печено или варено без мазнина) и плод.
Вечеря – парче месо (печено или варено без мазнина) или риба и салата подправена с лимон.
От 7-ия ден до 14-тия ден диетата се повтаря същия ред . . .
vikki
eMOTION джуниър

Назад към Женски клуб