Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/emotion/public_html/forum.emotion-bg.com/includes/bbcode.php on line 368

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/emotion/public_html/forum.emotion-bg.com/includes/bbcode.php on line 112

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/emotion/public_html/forum.emotion-bg.com/includes/bbcode.php on line 112
Форуми eMOTION • Tема - Татуировка

Татуировка

Женски проблеми и кахъри - нищим ги тук на момента! Достъпът за мъже-забранен:)

Мнениеот tattoo_waist на Нед Авг 19, 2007 8:53 pm

ето я моята да добиете по ясна представа. :happy:

Изображение

Изображение
Ден ли беше или нощт с луна безкрайна,ти ми шептеше с нежни устни,нежна тайна,и чух морето то каза ми че нямаш име,ще те наричам мили мой....
Аватар
tattoo_waist
eMOTION фен

Мнениеот FARAONKATA на Нед Авг 19, 2007 8:56 pm

ама това на гърба ли е?
Изображение
Аватар
FARAONKATA
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот tattoo_waist на Пон Авг 20, 2007 9:16 am

а не на кръста е оттам идва и самия ник-tattoo_waist :happy:
Ден ли беше или нощт с луна безкрайна,ти ми шептеше с нежни устни,нежна тайна,и чух морето то каза ми че нямаш име,ще те наричам мили мой....
Аватар
tattoo_waist
eMOTION фен

Re: Татуировка

Мнениеот ИНЧОЛИНИ на Пет Мар 11, 2011 9:20 pm

Аз... имам и за тук какво да покажа... Направих си татуировки. Цели 3. На глезена - 7 четирилистни детелини, на ръката - 13 четирилистни детелини и на кръста - три четирилистни детелини. Както казва братчето ми - сега си имам цяла ливадка. :goodluck:

Изображение Изображение Изображение

Много лесно си избрах татуист - просто видях как работи. Беше много дружелюбен, хареса ми как рисува и веднага спечели доверието ми. Наложи се на глезена да ми повтаря два пъти, защото се изгуби боята точно върху кокалчето - беше абсолютно безплатно.
Болеше ме много! Няма такова нещо, че на определени места боли по-малко - боля си ме навсякъде, ама трай бабо... нали знаете...
Нямам търпение да се позатопли и да се разголя да си ги показвам детелинките! :happy:
Мислете си за хубави неща и те ще ви се случват! Изображение

Изображение
Аватар
ИНЧОЛИНИ
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот charlie на Пон Мар 21, 2011 12:51 am

Честито, Инчи! Чудни са! :bravo: И най-важното е, че за теб са специални и си ги свързваш с нещо лично :happy:
"Sometimes there is absolutely no difference at all between salvation and damnation."
Аватар
charlie
eMOTION маниaк

Мнениеот *Olelia* на Пон Мар 21, 2011 7:26 pm

Честито, миличка! :kiss:

Дано ти донесат много късмет! :hug:
Изображение
Аватар
*Olelia*
Администратор
Администратор

Мнениеот Ели на Пон Мар 21, 2011 9:49 pm

Бре, как си се разлистила. :jump: Тия на кръста най ми харесват. :happy: А честитутка.

Кога ли и аз ще стигна до втора..... :waiting:
ИзображениеИзображение
Аватар
Ели
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот anito0 на Съб Окт 01, 2011 11:47 am

Аз имам постоянна татуировка и несъжелявам за нея, не ме боля дори и малко.Дори се замислям дали да си направя още една :happy: само дето този път трябва да си подбера много внимателно татуировчика,че в предната ми забелязах някой друга грешка,не е фатална,но ме дразни,не се забелязва,но аз го виждам.Мога само да ви посъветвам,ако си правите постоянна да си подберете много внимателно татуировчика :happy:
Аватар
anito0
eMOTION джуниър

Мнениеот ninna на Вто Окт 04, 2011 1:02 pm

Здравейте,
и аз искам да разбера какво мислите по този въпрос. От много време се каня да си направя татуировка, но имам панически страх от игли, направо не мога да ги гледам. Пък са ми и казвали, че много боли. Затова си харесах нещо по-малко, което се надявам да не боли толкова и да е само началото. Ето какво си харесах докато разглеждах в нета:
Изображение
Какво мислите за това? Благодаря за вниманието.

Поздрави
Нина Атанасова
http://bglog.net/blog/ninnaa/
ninna
eMOTION джуниър

Мнениеот tonnysky на Пон Яну 16, 2012 9:37 pm

ninna {L_WROTE}:Здравейте,
и аз искам да разбера какво мислите по този въпрос. От много време се каня да си направя татуировка, но имам панически страх от игли, направо не мога да ги гледам. Пък са ми и казвали, че много боли. Затова си харесах нещо по-малко, което се надявам да не боли толкова и да е само началото. Ето какво си харесах докато разглеждах в нета:
Изображение
Какво мислите за това? Благодаря за вниманието.

Поздрави
Нина Атанасова
http://bglog.net/blog/ninnaa/

няма нищо страшно попринцип. И аз имам голям страх от игли, но се престраших да се нацапам. Има голямо значение къде точно ще си я правиш. Обикновено "голямата болка" е когато удари на кокъл и ти разтрепери цялата костна система около обработваното място. Понеже доста хора са ми споделяли този факт, реших че ще се татуирам на по-меко място. И реших да ми е на едната палазка (любовна дръжка или там както го наричате още) и буквално се.... смях от гъдел. Карах татуировчика да спира на няколко пъти, защото умирах от гъдел :lolroll:
Така, че това колко ще боли зависи главно от мястото, което се цапа и след това от самият размер на татуса. Също и от това дали е цветна или не. Ако е цветан, първо се очертават контурите и после се добавя цветът като вече нараненото място се дупчи втори път. Надявам се да съм ти била от полза :)
Подписът е модериран от администратор.
tonnysky
eMOTION джуниър

Предишна

Назад към Женски клуб