Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/emotion/public_html/forum.emotion-bg.com/includes/bbcode.php on line 368

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/emotion/public_html/forum.emotion-bg.com/includes/bbcode.php on line 112

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/emotion/public_html/forum.emotion-bg.com/includes/bbcode.php on line 112
Форуми eMOTION • Tема - Мнения за лазерната епилация

Мнения за лазерната епилация

Женски проблеми и кахъри - нищим ги тук на момента! Достъпът за мъже-забранен:)

Мнения за лазерната епилация

Мнениеот mimeto1 на Пон Юни 08, 2009 6:25 pm

Здравейте от известно времесе реших че трябва да направя нешо с тези косми, втръсна ми от тях и от хилядите неудобства покрай премахването им та реших да се оттрва от тях веднъж за винаги. Раследването което направих ме водидо метода на лазерната епилация вярно скъпичко е ама, но маи си заслужава човек да се погрижи за тялото си по най добрия начин. Та направо на въпроса точно прежалих няколко хиляди лева и намерих в интернет Системи за лазерна епилация в домашни условия на марката RIO, излиза доста по изгодно. Някой знае ли нещо повече за тях - чакам мнения по въпроса с лазерната епилация попринцип и конкретно за този уред
Последна промяна *Olelia* на Сря Юни 10, 2009 6:42 am, променена общо 1 път
Причина: Моля, спазвайте правилата на форума и не публикувайте препратки към други сайтове с рекламна цел!
mimeto1
eMOTION джуниър

Re: Мнения за лазерната епилация

Мнениеот petrohancho на Пон Юни 08, 2009 7:07 pm

Добре завоалиран, но все пак СПАМ :devil:
Човек колкото и добре да живее ,накрая се жени.При мен щастливо.
Да се ядосваш, значи да наказваш себе си за грешките на другите.
По добре куче приятел, отколкото приятелка кучка.
petrohancho
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот ><Galia>< на Вто Юни 09, 2009 6:19 pm

Аз пък не бих препоръчала на никой да си прави нито лазерна нито фото епилация ако няма наистина сериозен проблем с космите си :no: Защо не обясните за страничните ефекти ами само суперлативи ръсите :wink:
><Galia><
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот BoGgY на Вто Юни 09, 2009 6:29 pm

Между другото, темата си е много интересна за дискусия. Само ако се махне спамът :

...тук - http://www.homeepilation.com/ чакам мнения по въпроса с лазерната епилация попринцип и конкретно за този уред

Гале, обясни страничните ефекти да сме по-информирани :tongue:
How can I BELIEVE if in the middle of ` believe ` was the word LIE . . .

BoGgY
eMOTION маниaк

Мнениеот stranger на Вто Юни 09, 2009 8:17 pm

Основният проблем обаче е, че не всички места, на които се предлага лазерна епилация, могат да гарантира качествена услуга.

Често апаратите са некачествени или пък работещите с тях не са добре обучени. Не са рядкост и случаите на опасни странични ефекти като изгаряния или образуване на пигментни петна.

Мнението не е мое :lol: а на специалист, какъвто не се среща често щото хванаха чужбината :grin:
Абсолютно всичко е абсолютно относително!
Аватар
stranger
eMOTION фен

Мнениеот ><Galia>< на Вто Юни 09, 2009 10:09 pm

Боги, stranger вече ти е обяснил. :yes: Аз самата не съм си правила лазерна епилация и не бих се подложила на такава процедура, не само защото нямам проблем с космите си и не ми пречи нито ми дотяга да ги махам с епилатора или с кола маска ами и е глупаво да дадеш един куп пари не за да ти изчезнат космите, а само да ти НАМАЛЕЯТ за определено време... това, че изчезват напълно е пълна заблуда! И в крайна сметка трябва да тръгнеш и по други процедури за да ти махат петната след епилацията! Повечето ми познати вече се епилираха така и искам да ти кажа, че никой не само, че не е останал доволен, но и съжалява. Както по горе е казано, пигментни петна, пъпки, изгаряния, некачествени уреди, неквалифициран персонал и т.н
><Galia><
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот xaoc777 на Сря Юни 10, 2009 5:54 pm

Преди време си взех такъв лазарен продукт от Англия, понеже още ги нямаше още тук. Наистина малко бавно, но сигурно но след процедурите с лазерния епилатор, засега не са се появявали косми, а последата процедура беше преди година... Общо взето имам удовлетворение от тези продукти. Сега ще вземам от машинките за лазерно премахване на целулит.. Че сестрата на жената имала малко нужда... .. Гледам че ги има там. Ако някой знае за тях пък нещо, да сподели.. Чета тук -там отзиви.. Има светлина в тунела.. Изглежда доста надеждно...
xaoc777
eMOTION джуниър

Мнениеот strange_girl на Чет Юни 11, 2009 5:02 pm

Здрасти
аз лично имам положително мнение за лазерната епилация. не съм пробвала върху себе си но имам няколко приятелки, които са ходили на процедурите в студио и една ,която ползва уреда на тази фирма за домашна епилация. Всички са много доволни и няма да се занимават с окосмяването си през лятото. все пак е доста досадно всеки ден да мислиш колко време да отделиш преди да излезеш , за да премахнеш всички излишни косъмчета. Аз бих си направила лазерна епилация, но тъй като това е доста пари, по-скоро бих пробвала домашния уред, защото ми казаха че дава същия ефект.
strange_girl
eMOTION джуниър

Мнениеот justag1rl на Съб Юни 13, 2009 11:39 pm

здравейте..знаете ли колко време трае лазерната епилация..в смисул след колко време ще ми излязат отново косми-месеци?години?колко процедури трябва да си направя с лазерен епилатор за домашно ползване за да ми изчезнат космите?имам и друг въпрос..възможно ли е да се хване рак на кожата от това облъчване?
justag1rl
eMOTION джуниър

Мнениеот Kalidy на Чет Окт 15, 2009 4:30 pm

Интересна тема сте започнали Аз пък съм чувала доста различни неща но като цяло за лазерната епилация и най добрия метод скоро решила съм тези дни да пробвам с зони който са най-наложителни за жена :roll:
Kalidy
eMOTION джуниър

Мнениеот justag1rl на Нед Ное 01, 2009 3:22 pm

kalidy kakvo ti e mnenieto za lazernite epilatori za domashno polzvane...
justag1rl
eMOTION джуниър

Мнениеот etivassileva на Съб Фев 11, 2012 3:56 pm

Аз ползвам спрей за дълготрайна епилация на канадската компания Нисим, който потиска растежа на косъма и вече почти не ми растат косъмчета, така че не се налага изибщо да прибягвам до епилатори. невероятен продукт и на много прилична цена от 45 лева, в предвид че една опаковка стига за 2-3 месеце и след това почти не поникват косъмчета. ето линк, който проявява интерес
http://namaleno.exsitee.com/%D0%9A%D0%B ... 0%B8%D1%8F
etivassileva
eMOTION джуниър

Мнениеот etivassileva на Съб Фев 11, 2012 4:12 pm

az izpolzvam tozi produkt i sum dovolna ot rezultatite http://namaleno.exsitee.com/%D0%9A%D0%B ... 0%B8%D1%8F
etivassileva
eMOTION джуниър

Мнениеот Kati_07 на Сря Фев 22, 2012 7:28 pm

Eli , bili mi kazala poveche za tozi krem , az vijdam che si pisala dobri otzivi , no veche sum oburkana dali fotoepilacia ,lazera ili tazi maska koqto sushto e izvestna na domashno se pravi sus zaxar, limon i voda?Ako moje da mi kajesh dali tozi sprey si zaslujava zashtoto 45 lv ne sa malko kato imam na vredvid kakvi vremena sa i che ne vseki bi dal 45lv za spray koito realno i lichno na men mi se struva tvurde dobro za da e istina . Skiptichna sum zashtoto veche nevqrvam na nikogo i vseki iska prosto da si prodade produkta. Mersi
Kati_07
eMOTION джуниър

Мнениеот etivassileva на Чет Фев 23, 2012 11:01 am

Kati_07 {L_WROTE}:Eli , bili mi kazala poveche za tozi krem , az vijdam che si pisala dobri otzivi , no veche sum oburkana dali fotoepilacia ,lazera ili tazi maska koqto sushto e izvestna na domashno se pravi sus zaxar, limon i voda?Ako moje da mi kajesh dali tozi sprey si zaslujava zashtoto 45 lv ne sa malko kato imam na vredvid kakvi vremena sa i che ne vseki bi dal 45lv za spray koito realno i lichno na men mi se struva tvurde dobro za da e istina . Skiptichna sum zashtoto veche nevqrvam na nikogo i vseki iska prosto da si prodade produkta. Mersi

Zdravei

pri men rezultatite sa mnogo dobri, parite ne sa malko, no s edna opakovka mojesh da izkarash niakolko meseca, taka che si zaslujava. kato primer shte kaza, che s edno pruskane pokrivam edna ruka ot kitkata do lakutia. ti si preceni, no na men mi izliza dosta po-evtino ot poseshtenie pri kozmetik, v predvid kolko vreme polzvam edna opakovka

pozdravi
etivassileva
eMOTION джуниър

Следваща

Назад към Женски клуб