Женски фитнес - гр.Варна

Женски проблеми и кахъри - нищим ги тук на момента! Достъпът за мъже-забранен:)

Женски фитнес - гр.Варна

Мнениеот SiSeNc3T0 на Чет Фев 19, 2009 7:36 pm

Здравейте, мили дами
казвам се Силвия на 18г. от град Варна.Поела съм инициативата да подпомогна за набирането на амбицирани клиентки на женски фитнес център във Варна, който все още не е отворил врати и има нужда от представяне.Този център не е като обикновените фитнеси.Ще започна от това, че уредите, които ще се използват не са използвани до сега в България.Тренировката представлява преминаване от един уред на друг като за всеки уред имате определено време и серии определени от фитнес инструктори.Във входа на откриването фитнеса ще е на разположение безплатно да определи чрез точни уреди Вашите излишни мазнини и по Ваше желание да изпробвате някои от уредите.Месечната карта за фитнеса ще струва около 60-70 лв. като можете да посещавате фитнеса всеки ден.Имайте впредвид, че обикновено посещение във фитнес струва около 5-6 лв. , а с тази карта разходите ви се възлагат на около 2,00-2,50 на ден. Ако имате желание и хъс за тонизиране на тялото трябва да ми предоставите GSM номер, чрез който да можем да ви открием когато фитнесът отвори своите врати и да Ви поканим. За повече информация => ЛичноСъобщение
SiSeNc3T0
eMOTION джуниър

Re: Женски фитнес - гр.Варна

Мнениеот ><Galia>< на Чет Фев 19, 2009 7:49 pm

Много добра идея, поздравявам ви и се надявам залата да има успех, но все пак рекламата е в разрез с правилата на форума :spam: а като гледам това е единствената причина да се регистрираш тук...
><Galia><
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот *Olelia* на Пон Фев 23, 2009 12:54 pm

Добре, че не си публикувала никакви данни, адреси и телефони, защото темата ти вече щеше да е в кошчето. :yes:
Иначе на мен ми стана интересно като на варненка - къде е този женски фитнес и т.н.
Изпрати ми на лични малко повече инфо. :OK:
Изображение
Аватар
*Olelia*
Администратор
Администратор

Мнениеот kremelitka на Нед Мар 22, 2009 3:18 pm

zdraveite stana mi interesno za tozi fitnes to4no se 4ydex kude da po4na da xodq ako moje malko pove4e info da mi dadete
kremelitka
eMOTION джуниър

Мнениеот tanya на Съб Апр 10, 2010 1:27 pm

Здравейте,
Дайте ми, моля ви, координати на този фитнес-център.
tanya
eMOTION джуниър

Мнениеот anito0 на Съб Окт 01, 2011 11:07 am

Ако е възможно да ми кажете къде се намира по - точно във Варна,защото съм заинтересована и с изготвена програма за месец каква ще е таксата.Благодаря предварително :happy:
Аватар
anito0
eMOTION джуниър

Назад към Женски клуб