Бял списък на козметиката!

Женски проблеми и кахъри - нищим ги тук на момента! Достъпът за мъже-забранен:)

Re: Бял списък на козметиката!

Мнениеот fancy на Сря Апр 29, 2009 7:53 pm

Много съм доволна от шампоан,балсам и серум за коса на елсев-Розово или жълто. Страхо-о-отна серия....
А тоникът за лице на регал-водна лилия е много добър.
Подписът е редактиран от администратор: не се допуска призоваването за участие в игри, конкурси и др. подобни в подписите на потребителите!
Аватар
fancy
eMOTION джуниър

Мнениеот siianie на Съб Май 02, 2009 8:18 am

Аз ползвам козметиката на Laura Vandini. Душ гелът, пилинг за тяло, мляко за тяло и т.н. Много съм доволна, просто са страхотни.
Разумът е първият и единствен враг на щастието
Аватар
siianie
eMOTION зарибен

Мнениеот Sapfir на Пон Май 11, 2009 12:44 am

siianie написа:Аз ползвам козметиката на Laura Vandini. Душ гелът, пилинг за тяло, мляко за тяло и т.н. Много съм доволна, просто са страхотни.

И аз съм безкрайно доволна от тези продукти :OK:
Животът е прекалено важен, за да говорим сериозно за него. Оскар Уайлд
Аватар
Sapfir
eMOTION зарибен

Мнениеот Siachoke на Сря Май 13, 2009 10:42 pm

Присъединявам се към горните мацки и добавям също лосионите за тяло на Бетина Барти-специално черният и червеният ми взимат акъла,а и на околните по техни мнени.
изключително съм доволна от шампоаните на Керанова-използвах два-преди възстановящ с перли(ако не ме лъже паметта) и сега-за суха коса-Р-А-З-К-О-Ш!!!!
Ето и какво имам предвид:
Изображение

Изображение
Не сме виновни за света такъв,какъвто е,но сме виновни,ако си остане същият!

Изображение
Аватар
Siachoke
eMOTION пристрастен

Мнениеот mar4ella_ на Пет Май 15, 2009 11:56 am

Доволна съм от козметиката на Ивостин, открих я от скоро, но много добре ми действа :)
Щастливка
Аватар
mar4ella_
eMOTION джуниър

Мнениеот siianie на Сря Май 27, 2009 9:57 pm

Siachoke написа:Присъединявам се към горните мацки и добавям също лосионите за тяло на Бетина Барти-специално черният и червеният ми взимат акъла,а и на околните по техни мнени.
изключително съм доволна от шампоаните на Керанова-използвах два-преди възстановящ с перли(ако не ме лъже паметта) и сега-за суха коса-Р-А-З-К-О-Ш!!!!
Ето и какво имам предвид:
Изображение

Изображение

Тези продукти наистина са стахотни :super: :OK: :yes:
Разумът е първият и единствен враг на щастието
Аватар
siianie
eMOTION зарибен

Мнениеот *Olelia* на Чет Май 28, 2009 7:09 am

Току що няколко мнения отидоха в Коша! Моля ви, спазвайте тематиката - тук пишем от каква козметика/марка/вид сме доволни с конкретни примери. Всеки опит за реклама ще бъде пратен в "Кошчето"! :yes:
Изображение
Аватар
*Olelia*
Администратор
Администратор

Мнениеот LILIS на Пет Май 29, 2009 7:58 am

Преди три седмици си взех дневния и нощния крем "Repulpiur-collagene" на L'oreal, щото наближавам 30 и нещо ме е втресло на тема, че почвам да се сбъчквам. Определено при мен добре действа...но първата седмица направо се бях отчаяла - никакво подобрение... явно му трябва време...
... time to ...
Аватар
LILIS
eMOTION фен

Мнениеот kokerka на Съб Май 30, 2009 7:33 pm

Наскоро си взех Алгофикс, шампоан с катран. Доволна съм. Български е, с водорасли за да не се усеща толкова катрана, и работи. Прави косата на клечки, но това много лесно се оправя с един балсам след шампоана. Важното е, че ми спря прогресивното омазняване и пърхут.
Взех си е катранен сапун, върши работа за проблемна кожа като моята. Ма не съм му видяла марката... :blush:
"Пред такова сплотено и непреклонно семейство, обладано от решимост да ми попречи на всяка цена, ми оставаше само една възможност: да седна и да напиша тази книга."
Аватар
kokerka
eMOTION лудория

Мнениеот BoGgY на Сря Юли 01, 2009 9:53 pm

Понеже незнам къде беше темата за акнето - ще пиша тук :happy: Най-накрая намерих подходящ лосион за моята кожа, който има бързо действие. Забелязва се веднага - ден след първото нанасяне :yes: Изобщо всички продукти на EXFOLIAC са качествени и спокойно могат да се включат в белия списък. Ето го и моя лосион:

Изображение
How can I BELIEVE if in the middle of ` believe ` was the word LIE . . .

BoGgY
eMOTION маниaк

Мнениеот lonesome на Съб Юли 04, 2009 8:04 pm

Депилатоара на Елеа е страхотен. А за маската на Денис просто няма да мога да си накажа суперлативите. Колкото и да сложа от нея, независимо дали слагам едва - едва или мажа с шепите косата ми не се омазнява от нея. Мирише страхотно , но след като я нанесеш. В самата кутия няма мирис. Краищата на косата ми са бомбок - супер изгоряли и нацъфтяли са, а от тази маска стават като другата ми коса и да не забравя, че супер много стимулира растежа.
Не поглеждай назад към миналото и не съжалявай, че си е отишло. И не се тревожи за бъдещето, което ще дойде. Живей в настоящето и го направи толкова хубаво, че да си струва разбитото сърце.
Аватар
lonesome
eMOTION пристрастен

Мнениеот elorra на Чет Юли 09, 2009 7:41 pm

Да се влюча и аз..Повече от година ползвам дневния и нощния крем на Loreal Derma Genese и съм много доволна..
Нужни са и дъжд ,и слънце , за да се получи дъга!
Изображение
Аватар
elorra
eMOTION приятел

Мнениеот lonesome на Чет Юли 09, 2009 11:59 pm

kokerka написа:Наскоро си взех Алгофикс, шампоан с катран. Доволна съм. Български е, с водорасли за да не се усеща толкова катрана, и работи. Прави косата на клечки, но това много лесно се оправя с един балсам след шампоана. Важното е, че ми спря прогресивното омазняване и пърхут.
Взех си е катранен сапун, върши работа за проблемна кожа като моята. Ма не съм му видяла марката... :blush:

Коки, туй чудо откъде мога да се сдобия с него?
Не поглеждай назад към миналото и не съжалявай, че си е отишло. И не се тревожи за бъдещето, което ще дойде. Живей в настоящето и го направи толкова хубаво, че да си струва разбитото сърце.
Аватар
lonesome
eMOTION пристрастен

Мнениеот BoGgY на Чет Юли 23, 2009 3:06 pm

Изображение

Днес си го купих, но вече мога да се похваля с резултат - ръцете стават много меки и нежни :yes:
How can I BELIEVE if in the middle of ` believe ` was the word LIE . . .

BoGgY
eMOTION маниaк

Мнениеот p3p3lq6ka на Нед Сеп 27, 2009 1:35 pm

Здравейте,искам и тук да се включа.Много ми допадат темите които обсъждате тук.Във връзка с това от кои продукти съм доволна ...от скоро използвам шампоаните и балсамите на новата козметика Syoss много съм доволна.Косата ми става мека и лъскава,а по принцип е много твърда с дебел косъм.Шампоана на Vichy за косопад зелената серия е добър,но аз когато го ползвам го оставям няколко минути преди да го измия така има по добър ефект(т.е нещо като маска го оставям да подейства)Надявам се да съм била полезна ако се сетя нещо друго пак ще пиша :roll:
p3p3lq6ka
eMOTION джуниър

ПредишнаСледваща

Назад към Женски клуб