Черен списък на козметиката!

Женски проблеми и кахъри - нищим ги тук на момента! Достъпът за мъже-забранен:)

Re: Черен списък на козметиката!

Мнениеот lonesome на Пет Мар 06, 2009 11:53 pm

Подариха ми серията на Нивеа за кестенява коса. Шампоана уж го бива там, ама балсама е ужасен. Слагам по една пълна шепа на средно дълга коса и едно на ръка, че продължава да е като слама, ами и не мога да я среша. Преди ползвах балсам от 1,50 лв и бях по - доволна.
Не поглеждай назад към миналото и не съжалявай, че си е отишло. И не се тревожи за бъдещето, което ще дойде. Живей в настоящето и го направи толкова хубаво, че да си струва разбитото сърце.
Аватар
lonesome
eMOTION пристрастен

Мнениеот *Olelia* на Съб Мар 21, 2009 7:55 pm

Palmira написа:Сух дезодорант "Sanex" с кремавата капачка, 0% алкохол. Взех го за проба, защото изглеждаше добре, миризмата му не е силна и не се смесва с парфюма, но ефекта при мен е ужасен. След употребата му първия път усетих парене, а след втората употреба станах на рани :cry: Ако някой си го вземе нека да го тества преди да го ползва, за да не се наложи да ходи по лекари като мен :sad:

По повод на твоето изказване се сетих как веднъж ми подариха мостра на душ-гел Sanex и се изкъпах с него. Така ми пареше и щипеше по кожата, а след това кожата беше суха и дехидратирана....Включвам и него към черния списък! :no:
Изображение
Аватар
*Olelia*
Администратор
Администратор

Мнениеот Sapfir на Сря Апр 15, 2009 11:54 pm

Подлъгана от рекламите разбира се си купих новата rexona с парфюмът, изобщо не ми пази и не е кой знае какво като аромат,след няколко часа се чевствам така сякаш изобщо не съм се пръскала :sad: набързо си се върнах към Nivea - Energy. :happy:
Животът е прекалено важен, за да говорим сериозно за него. Оскар Уайлд
Аватар
Sapfir
eMOTION зарибен

Мнениеот Mardinia на Чет Апр 16, 2009 9:44 am

Sapfir написа:Подлъгана от рекламите разбира се си купих новата rexona с парфюмът, изобщо не ми пази и не е кой знае какво като аромат,след няколко часа се чевствам така сякаш изобщо не съм се пръскала :sad: набързо си се върнах към Nivea - Energy. :happy:

И на мен новата rexona хич не ми харесва :yes:
"Мечтата е птица, която кражи около въображението и действителността!"

Изображение
Аватар
Mardinia
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот lonesome на Вто Апр 21, 2009 11:15 pm

Майка ми също побърза да ми го купи. Този, който е взела мирише почти идентично с любимата ми плодова Cascada, само дето е в пъти по - нетрайно и като се понавлека сутринта и до следобяд прасенцата ми се размирисват. Предния път ми бяха купили ролка на Adventure и за 2-то си лева е в пъти по - добра.
Не поглеждай назад към миналото и не съжалявай, че си е отишло. И не се тревожи за бъдещето, което ще дойде. Живей в настоящето и го направи толкова хубаво, че да си струва разбитото сърце.
Аватар
lonesome
eMOTION пристрастен

Мнениеот mar4ella_ на Пет Май 15, 2009 11:59 am

Шампоана на Нивеа - ужасен е , още не мога се отърва от пърхута, който получих. :angry:
Щастливка
Аватар
mar4ella_
eMOTION джуниър

Мнениеот schatz1 на Чет Юни 11, 2009 2:50 pm

На мен пък от Head & Sholders ми излиза пърхут
Шампоаните и балсамите на Avon са отвратителни Advance .... (незнам си какво)
Аватар
schatz1
eMOTION джуниър

Мнениеот nadine на Чет Юли 09, 2009 12:01 pm

Спиралата на AVON - super FULL :ranting:
Не съм доволна изобщо! Беше като изсъхнала и не забелязах никакъв "FULL" след нанасянето. Една позната се оплака от същото.
ИзображениеЖивотът е това, което ни се случва, докато правим планове за нещо друго!
Изображение
Аватар
nadine
eMOTION пристрастен

Мнениеот p3p3lq6ka на Нед Сеп 27, 2009 1:23 pm

Не съм доволна от нито един продукт на AVON ...може би само от лосионите им за тяло и все пак има още какво да се желае...що се отнася до шампоаните на ДАВ не стават за нищо,дори ми се появи пърхот и то много, едвам си оправих косата.На Гарниер 3 в 1 ...някой явно са доволни може би има значение и каква ти е кожата.Моята стана ужасна.А бе в крайна сметка много неща съм ползвала но все с незадоволяващ резултат :cry:
p3p3lq6ka
eMOTION джуниър

Мнениеот Kkami на Пон Окт 05, 2009 4:01 pm

Лентите за обезкосмяване Veet са просто ужасни. Няма такова мъчение. Също така не съм доволна от нито един Avon продукт който съм ползвала. Не съм ползвала всички, но са доста. Особено интимния гел, въобще не искам да чувам за него или да го коментирам...
Kkami
eMOTION джуниър

Мнениеот sevity на Пет Дек 18, 2009 4:40 pm

кремоветв на AVON са ужасни.веднъй си поръчах един лак пак от същата марка и ми го донесаха някакъв мн.по-различен цвят и просто бях разочарована :blush: :blush:
sevity
eMOTION джуниър

Мнениеот lonesome на Съб Фев 13, 2010 12:23 pm

Оплаквам се от маската на Shauma, една в жълта опаковка. Ужасна! След като изляза от банята, ползвала съм я, и се изсуша косата ми става на клечки все едно е мазна, на следващия ден наистина вече е мазна, а освен това косата ми е сплескана рошава и не мога да я среша.
Аватар
lonesome
eMOTION пристрастен

Мнениеот Erma на Пет Фев 26, 2010 11:02 pm

Kkami написа:Лентите за обезкосмяване Veet са просто ужасни. Няма такова мъчение. Също така не съм доволна от нито един Avon продукт който съм ползвала. Не съм ползвала всички, но са доста. Особено интимния гел, въобще не искам да чувам за него или да го коментирам...

И аз не съм доволна от лентите на Veet. Изобщо не ми вършат работа :no:
Изображение
Аватар
Erma
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот nadine на Съб Фев 27, 2010 8:15 pm

Erma написа:
Kkami написа:Лентите за обезкосмяване Veet са просто ужасни. Няма такова мъчение.

И аз не съм доволна от лентите на Veet. Изобщо не ми вършат работа :no:

Подкрепям :yes:
ИзображениеЖивотът е това, което ни се случва, докато правим планове за нещо друго!
Изображение
Аватар
nadine
eMOTION пристрастен

Мнениеот mi6a на Нед Май 02, 2010 8:47 am

Поглеждали ли сте отзад на всеки продукт от какво е направен? Аз един ден реших да се поинтересувам за "вредните съставки в козметиката".Написах го в гугъл и си направих мини рефератче по тази тема.успях даже да прочета мнение на един химик,който описа всички вредни съставки и какво причиняват.Знаете ли,че в козметиката която ползваме има петролни деривати? Оказа се,че съставките ,които използват компаниите са толкова вредни, че по-добре да не ползваш нищо.те ги слагат защото им излиза много евтино а продукцията им е огромна.В крайна сметка тези съставки причиняват преждевременно състаряване на кожата,рак, изсушаване,въпреки че някои продукти са направени специално да не изсушават.не сте ли се запитвали защо даден продукт,който сте си купили не изсушава кожата, а в същото време като се измиете с него кожата ви става суха?
Това рефератче което си направих се оказа страшно полезно и ми отвори очите за козметичната индустрия.Ще се учудите ако прочетете и неговият черен списък на козметиката.в него влизат loreal,nivea,oriflame,avon и т.н.
Аватар
mi6a
eMOTION джуниър

ПредишнаСледваща

Назад към Женски клуб