Черен списък на козметиката!

Женски проблеми и кахъри - нищим ги тук на момента! Достъпът за мъже-забранен:)

Re: Черен списък на козметиката!

Мнениеот Искрена на Пет Ное 14, 2008 9:25 pm

Малък офф-

Сия, ти си огън, бе момиче! :shocked: :bravo:
Аватар
Искрена
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот Siachoke на Пет Ное 14, 2008 9:37 pm

Ми много мразя да ме лъжат или да се опитват да ме гъбаркат-аз даже мислех да я карам тая да ползва продукта и после да си пообщуваме с управителя за квалификацията на персонала му,ама не посмех с тая "прическа" да се появя пред него,което не означава,че не съм забравила.
Сетих се и нещо друго-много съм недоволна от спиралата за очи на Манхатън козметикс с вградена четка за разресване на миглите.Защото-1-това така наречено гребенче е с много къси зъбчета и освен да ми слепи миглите,хич не можа да ги среше.Второ-забележително бързо изсъхва и се втърдява,та се налага в месеца по две спирали да взимам,нещо,което с други подобни продукти изобщо не мис е случва!
Не сме виновни за света такъв,какъвто е,но сме виновни,ако си остане същият!

Изображение
Аватар
Siachoke
eMOTION пристрастен

Мнениеот gabi1 на Вто Ное 18, 2008 11:21 pm

Така като ви чета и си мисля, че съм извънземно :lolroll: Всичко ми понася и от нищо не получавам разни алергии или странични ефекти. Друг е въпроса дали действат. Например един стик против спукани капиляри на avon - никакъв ефект. А съм недоволна от шампоана и балсам за руса коса на nivea - верно, няма вече жълт ефект, но все пак и отдавна не съм черна, но косата ми стана толкова суха, че чак се плаша, хем се подстригах късо и доста по-често подрязвам краищата. За друго сега не се сещам.
Всеки шут отзад е крачка напред... :)
Аватар
gabi1
eMOTION пристрастен

Мнениеот Siachoke на Сря Ное 19, 2008 12:30 am

Моливът за очи на Манхатън-с това може да се рисува по стената,но не и за очите-ше ми издере кожата от тая твърдост-но вината в случая е моя,че даже не отворих капачето да го погледна как е на консистенция.И сега-в бАклЮка,амааа ха!:)
Не сме виновни за света такъв,какъвто е,но сме виновни,ако си остане същият!

Изображение
Аватар
Siachoke
eMOTION пристрастен

Мнениеот kokerka на Сря Ное 19, 2008 3:07 pm

Clear, за нищо не става! Само като го погледна и започва да ми пада пърхут от косата. Още водя борба след употребата му..... А никога не съм имала кой знае какви проблеми с кожата на главата.
"Пред такова сплотено и непреклонно семейство, обладано от решимост да ми попречи на всяка цена, ми оставаше само една възможност: да седна и да напиша тази книга."
Аватар
kokerka
eMOTION лудория

Мнениеот lubopitko на Сря Ное 19, 2008 3:47 pm

Аз пък съм много доволна от този шампоан... :thinking:
Аватар
lubopitko
eMOTION маниaк

Мнениеот kokerka на Сря Ное 19, 2008 3:49 pm

Мдам, както и предполагах, въпрос на ... човек... Както всичко останало де. На едни влияе по един начин, на други по друг.
"Пред такова сплотено и непреклонно семейство, обладано от решимост да ми попречи на всяка цена, ми оставаше само една възможност: да седна и да напиша тази книга."
Аватар
kokerka
eMOTION лудория

Мнениеот Bjork на Чет Дек 11, 2008 10:55 am

При мен Clear даде ефект срещу пърхута, обаче косата ми стана една смачкана, без блясък и взе да пада яко. И аз, овцата му с овца, взех, че си купих същия, но срещу косопад. А то до думата "косопад" имало звездичка и долу се обяснява, че ставало дума за косопад, причинен от накъсване на косата. Ама кой да ти гледа! Та го смених тотално тоз шампоан.
Сега си имам едно магазинче, в което продава един адски симпатичен гей и като почнем да цъкаме двамата по разни лакове... той като вземе да ми показва на палитрата цветове и като си пъха пръстите под пластмасовите маникюри... много се радваме и двамата. Честно, жена така не ме е обслужвала. И е винаги засмян. Та досега каквото съм си взела от него съм доволна, защото май си ги изпробва нещата човекът.
Аватар
Bjork
eMOTION кибик

Мнениеот *Olelia* на Чет Дек 11, 2008 11:03 am

Clear го ползвах и аз преди време, защото поради незнайни причини ми се появи пърхут, а аз по принцип нямам. Та използвах го точно 1 път - ужасен е! От него косата ми стана суха и ми се появи още повече пърхут. :ranting: Спрях го и пърхута ми мина веднага след това с обикноен шампоан.
Изображение
Аватар
*Olelia*
Администратор
Администратор

Мнениеот kokerka на Чет Дек 11, 2008 1:35 pm

На мен пък ми стана още по-мазна. Обаче наистина пърхута стана повече! Сега нямам никакъв проблем с Хед енд Шолдърса... Да ме пита човек от какъв зор го бях оставила това шампоанче.
Аватар
kokerka
eMOTION лудория

Мнениеот ><Galia>< на Пон Дек 29, 2008 7:29 pm

Боята за коса на Лорел влезна в моя черен списък! Вместо бяло руса косата ми стана сиво-жълто с розов отенък, баш за нова година... сега се налага да се боядисвам наново със старата си боя за да си оправя цвета :no:
><Galia><
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот ИНЧОЛИНИ на Съб Яну 03, 2009 4:38 pm

Спирала за мигли на Евелин! - УЖАСТТТТТ! Люти на очите! И се размазва. Добре поне, че се измива само с вода. Малко човек да се поразплаче и се почва един ад! И като се измиеш - язък ти за тунинга! :no:
Мислете си за хубави неща и те ще ви се случват! Изображение

Изображение
Аватар
ИНЧОЛИНИ
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот ><Galia>< на Нед Яну 11, 2009 10:19 am

И аз ще се оплаквам от спирала. На Макс фактор 2000 калории. Откачих докъто се прибера да се измия. Така ме сърбяха очите, кървясаха ми и взеха да ми сълзят. По принцип съм куче марка и исключително рядко ми се случва да получа алергия от козметика, но това беше кошмар... :confused:
><Galia><
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот Bjork на Пет Фев 06, 2009 8:51 pm

Doliva Intensive Cream - може и да върши работа срещу ранни бръчкосвания, но едва ли начинът е да си свиваш цал ден сълзящите от крема очи (сякаш нещо изпарява, гадът) и освен това не попива хич, та ходя лъснала като тиган. Даже сега за проба си доближих окото над отворената кутийка и след 2 сек. адски ми залютя. БезОбразие!
Аватар
Bjork
eMOTION кибик

Мнениеот Palmira на Сря Мар 04, 2009 12:23 pm

Сух дезодорант "Sanex" с кремавата капачка, 0% алкохол. Взех го за проба, защото изглеждаше добре, миризмата му не е силна и не се смесва с парфюма, но ефекта при мен е ужасен. След употребата му първия път усетих парене, а след втората употреба станах на рани :cry: Ако някой си го вземе нека да го тества преди да го ползва, за да не се наложи да ходи по лекари като мен :sad:
Аватар
Palmira
eMOTION джуниър

ПредишнаСледваща

Назад към Женски клуб