Сватба. Ами сега? - част 4.

Женски проблеми и кахъри - нищим ги тук на момента! Достъпът за мъже-забранен:)

Re: Сватба. Ами сега? - част 4.

Мнениеот ИНЧОЛИНИ на Нед Сеп 13, 2009 6:52 pm

:bravo: Много ми харесва орхидеенета идея и това, че присъства навсякъде!
Мислете си за хубави неща и те ще ви се случват! Изображение

Изображение
Аватар
ИНЧОЛИНИ
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот ><Galia>< на Нед Сеп 13, 2009 7:30 pm

Всичко е направено и измислено с много вкус, браво :bravo: :bravo: :bravo:
><Galia><
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот BoGgY на Нед Сеп 13, 2009 8:57 pm

За пореден път се убеждавам, че сватбата ще бъде перфектна! :bravo: Дните така се скъсиха ... Чакаме с нетърпение :happy:
How can I BELIEVE if in the middle of ` believe ` was the word LIE . . .

BoGgY
eMOTION маниaк

Мнениеот lubopitko на Нед Сеп 13, 2009 11:54 pm

Оле, всичко е страхотно! Браво! :bravo: :inlove:
Аватар
lubopitko
eMOTION маниaк

Мнениеот IQ-eyes на Пет Фев 19, 2010 11:43 am

Страхотни идеи за сватбата, ще си открадна някой от тях и за моята :heart:
Аватар
IQ-eyes
eMOTION джуниър

Мнениеот ИНЧОЛИНИ на Нед Май 01, 2011 8:07 pm

Дойде му времето и аз да се разпиша тук. :happy:
То, каква я мислехме с половинката, каква стана, ама... важното е, че е за хубаво.
Първоначалната ни идея беше в ритуалната да се подпишем с кумовете и най-близките роднини (кой каквито има) и след това лека почерпка в някое заведение наблизо - толкова.
Запазихме дата (през седмицата, за да няма калабалък), изкарахме медицински, взехме халките (бяло злато - уникална красота, така умело гравирани, сякаш са с инкрустирани камъчета) и започнахме да съобщаваме на родата.
Обаче... нали се сещате - малко по малко все повече нашата първоначална идея се промени и взе да си заприличва на истинска сватба.
Сега пак ще е с родата, ама в доста по-широк кръг (за което много се радвам, защото ще си видя мои хора, които не съм виждала от последното погребение, а също и ще се запозная с роднини на Петко, за които все още само съм чувала).
Ще имам рокля (а не просто нещо бяло), макар и семпла, така че и шаферки ще имам. Ще има късметчета, бутониери, костюми, тоалети (покрай нас и други хора ще си купят по нещо новичко), прически... Моите прическа, грим и маникюр сама ще си ги правя, както е било винаги досега...
Ще дойдат да ме вземат от нас (вместо всички да се чакаме пред ритуалната), макар, че не мисля много да се съпротивлявам. :wink:
Ще сме с джипа на кумата - обожавам джипове и настоях! Дори аз ще карам - хем да не ме клати морската болест, че сега никакви лекарства не мога да пия, а ще е трагедия, ако ми прилошее на сватбата, хем ще е щуро булката да кара!
"Почерпката" ще бъде в заведението на кумовете ни в кв. "Драгалевци", като ще има организиран превоз до там.
Ще има питка, захранване от страна на майката на младоженеца, чупене на питка над главите ни, подбрана музика (без водещ - ние с кумовете ще си водим), евентуално 1-2 хора, задължително "наш танц", сватбена торта (и това не го предвиждахме, но по описанието на сладкаря, си я представям невероятна)... Снимките ще ги правят гостите, няма да има "репортери", така че качеството ще е "любителско". Една моя приятелка и съседка учи в даскало за фотографи, така че ще разчитаме на нейния професионализъм... замалко, защото има класно 5 или 6 час и няма да стои до края...
Много искахме никой от гостите ни да не се притеснява за подаръци или пари, защото първоначалната идея беше просто за подписване, а не за традиционна сватба. Обаче близките ни ни "извадиха душите" с въпроси от какво имаме нужда, макар ние всичко да си имаме. :) В крайна сметка, българска черта е да не се ходи на повод с празни ръце, а и успяха да ни убедят, че тяхната радост ще е по-голяма от нашето притеснение, така че... Вече дори получихме първия си подарък - машина за фрешове.
Имам малко притеснения за роклята, защото уж добра била шивачката, ама не стана точно както исках... утре пак ще ходя, дано да я оправи и да стане както трябва! Имам задачки до последния момент. Букета, тортата... украсата на заведението също сами ще си я правим... Измислили са ни страхотно меню...
Всичко ще бъде прекрасно!... Надявам се! :goodluck:
Мислете си за хубави неща и те ще ви се случват! Изображение

Изображение
Аватар
ИНЧОЛИНИ
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот Искрена на Нед Май 01, 2011 11:26 pm

Инчи, радвам се, че си споделила вълненията си тук. Сигурна съм, че сватбата ви ще бъде незабравима и вълшебна. :hug:
Аватар
Искрена
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот petrohancho на Пон Май 02, 2011 3:57 pm

Инчи много се радвам за теб.Както си искате я направете сватбата.Все пак си е ваш празника.Всичко да мине "по вода" :handsup:
Човек колкото и добре да живее ,накрая се жени.При мен щастливо.
Да се ядосваш, значи да наказваш себе си за грешките на другите.
По добре куче приятел, отколкото приятелка кучка.
petrohancho
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот Искрена на Пет Май 06, 2011 12:14 pm

Чакаме разкази и снимки. :kiss: :flowers:
Аватар
Искрена
eMOTION ангел-пазител

Предишна

Назад към Женски клуб