Сватба. Ами сега? - част 4.

Женски проблеми и кахъри - нищим ги тук на момента! Достъпът за мъже-забранен:)

Re: Сватба. Ами сега? - част 4.

Мнениеот lubopitko на Вто Авг 18, 2009 3:37 pm

Ехаа, браво Оле! А ако ще правите сватбена агенция, пишете ме и мен към персонала! :wink:
Гледам почти всичко ви е готово, а как сте с танците? С хорцата? Предполагам ще има и хора, че сватба без хоро не е сватба, нали? :hug:

П. С. Моя близка приятелка ще се омъжва на 26 септември и вече нямам търпение, краката им не ме държат. :jump: :lol:
Аватар
lubopitko
eMOTION маниaк

Мнениеот Искрена на Чет Авг 20, 2009 1:36 am

Ей, ама като гледам лентичките, то не останало. И аз много се вълнувам от предстоящото събитие. :handsup:
Ние пък сме на сватба на 20.09. и аз съм на сватбена вълна. :happy:
Аватар
Искрена
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот *Olelia* на Чет Авг 20, 2009 12:25 pm

С хорцата хич ме няма, ама едно право хоро все ще мога да изиграя :grin:

Днес ще ходя да се разправям в шивашкото ателие...Стискайте ми палци всичко да мине гладко, защото много нерви похабих тези дни. Във вторник бях на втора проба и какво да ви кажа - бяха с оставили ръцете направо! Много бях бясна и доста косури видях, казах им, но не усетих да "тръпнат" от желание да ми помогнат. Много мислих тези дни и реших, че трябва да поговоря с тях сериозно, защото нямам намерение в най-важния ден от живота си да се притеснявам постоянно за роклята си, а трябва да е точно обратното. Дано проявят разбиране, защото в крайна сметка аз плащам една немалка сума пари за нея :thinking:
Изображение
Аватар
*Olelia*
Администратор
Администратор

Мнениеот ИНЧОЛИНИ на Съб Авг 29, 2009 3:02 pm

Ехааа! :hug: Оленце, готова ли е роклята?
Предполагам, че вече повечето неща са уредени. А и като гледам в подписа ти... уау! Ще бъдеш прекрасна булка! ;;)
Мислете си за хубави неща и те ще ви се случват! Изображение

Изображение
Аватар
ИНЧОЛИНИ
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот *Olelia* на Нед Авг 30, 2009 10:34 am

Ами някои неща са уредени, други - не. Да започнем от това, че след горния ми пост ходих да се разправям в шивашкото ателие за роклята си. Взех и майка за подкрепа и се почна. Всичко си казах, нищичко не им спестих този път. Около мен се завъртяха 2 шивачки, 1 дизайнерка и 1 управителка. Гледаха, оглеждаха, смъкваха, качваха, стягаха, разпускаха - е не стана по-хубаво и това си е! Видяха, че наистина има доста кусури и че ще е необходима корекция и ме поканиха на нова проба. Когато дойдох на новата проба, роклята ми беше започната да се шие на ново!!! И имаше огромна разлика с предишната ми рокля, макар и в суров вид все още, ми седеше много добре. Сега чакам да ме поканят на нова проба и роклята вече би трябвало да е в готов вид, а и няма много време за бавене.
Иначе за последната седмица свършихме доста неща - изработихме си поканите и почнахме да ги раздаваме. Поканата е изцяло по мой дизайн, който беше одобрен от всички и след това ги изработих абсолютно по метода "направи си сам". Ето какво представляват поканите:

Изображение Изображение

Освен това в петък си получихме и халките, които бяхме избрали по каталог на една известна фирма и нямаше възможност да ги видм на живо, още повече че се изработват и в друг град. Но в крайна сметка резултатът дори надмина очакванията ни - халките се получиха чудесни! :inlove:

Изображение

В петък освен това капарирах и подаръчетата за гостите, които ще бъдат малки свещички с формата на орхидея - нали ви казах, че ще имаме орхидеена сватба :wink:

Изображение

Отново в петък ( :grin: ), моята главна шаферка - бъдещата ми зълва и бъдещата ми свекърва се върнах от пазар от Димитровград и донесоха страхотни платове за украсата. Както вече споменах по-напред - ние решихме да си направим украсата абсолютно сами, за което ще ни помогне много и тя! Сега започва активната подготовка на украсата за масите и столовете. През седмицата купих и изкуствените орхидеи за украсата по масите, остана да си намерим свещички (сватбата е вечерна).

Още си нямам обувки - скъсах се да обикалям по магазините - е няма и няма! Изключително съм разочарована и накрая на пук на всичко ще си купя цветни обувки и туй то! Освен това си нямам още воал и чантичка, но реших че няма да бързам с тях докато не си видя роклята в готов вид и изработена перфектно! Останаха ни кошничката и късметчетата, да поръчаме тортата и букета от по-основните неща. Също така и да си намеря фризьор - още не съм си правила пробна прическа :blush: Абе има още няколко "дреболии" като костюма за младоженеца, например, ама ще ги оправим някак си :yes: :grin:
Изображение
Аватар
*Olelia*
Администратор
Администратор

Мнениеот nadine на Нед Авг 30, 2009 12:10 pm

Оле, поканите са уникални - браво, имаш чудесен вкус /даже не трябваше и да споменавам това, но все пак.../.
И халките са чудесни - всички се хвалят с това, но случаите, в които някои ми допадат са рядкост. Прекрасни са.
А подаръчетата са супер сладки и нежни.
Дано всичко останало се нареди без каквито и да било недоразумения.
А и несъмнено сватбата ви ще е вълшебна!
Успех!!! :goodluck:
ИзображениеЖивотът е това, което ни се случва, докато правим планове за нещо друго!
Изображение
Аватар
nadine
eMOTION пристрастен

Мнениеот Erma на Нед Авг 30, 2009 12:19 pm

Поканите са невероятни, както и халките :bravo: :bravo:
Изображение
Аватар
Erma
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот lubopitko на Нед Авг 30, 2009 2:43 pm

Оле, поканите, подаръчетата и халките са страхотни! :hug: Чак ми се прииска да дойда на сватбата ви... :blush: Радвам се, че проблемът с роклята вече е решен. А за воал- мисля, че не е задължително да имаш такъв, аз нямах. :wink: Не правих пробна прическа, просто показах на фризьорката горе- долу какво искам и в самия сватбен ден тя сътвори нещо невероятно на главата ми. :yes:
Аватар
lubopitko
eMOTION маниaк

Мнениеот nadine на Нед Авг 30, 2009 3:10 pm

Aма като говорите за тия сватби... И на мен ми се приисква да съм булка :grin:
ИзображениеЖивотът е това, което ни се случва, докато правим планове за нещо друго!
Изображение
Аватар
nadine
eMOTION пристрастен

Мнениеот BoGgY на Нед Авг 30, 2009 4:30 pm

Оле, наистина имаш талант! Много добре (идеално) си направила поканите, подаръчетата са много сладки, а халките са наистина красиви :inlove: С нетърпение ще чакам сними от сватбата, която наистина ще е прекрасна и запомняща се :yes:
How can I BELIEVE if in the middle of ` believe ` was the word LIE . . .

BoGgY
eMOTION маниaк

Мнениеот *Olelia* на Сря Сеп 02, 2009 2:17 pm

Благодаря ви, много ме трогнахте! :hug:
Днес трябва да си получа роклята, воала и чантичката от шивашкото ателие. На обед пък ни взеха кръвчица за медицинските за гражданския брак и в края на деня щели да бъдат готови, но трябвало да минем за рутинен преглед през доктора. Сигурно ще се опитат да разберат дали осъзнавам, че се омъжвам или не :lolroll: :lolroll: :lolroll:
В събота ще си получим и подаръчетата за гости. А от понеделник успях да прикоткам шефовете да ме пуснат в отпуска, за да сварим с подготовката, защото иначе не знам кое по-напред да правя :confused:
Изображение
Аватар
*Olelia*
Администратор
Администратор

Мнениеот lubopitko на Сря Сеп 02, 2009 3:38 pm

Супер Оле, още малко остана!
А какъв е текста на поканите?
Аватар
lubopitko
eMOTION маниaк

Мнениеот nadine на Сря Сеп 02, 2009 4:24 pm

lubopitko написа:А какъв е текста на поканите?

И мен ми е любопитно :blush:
Изображение
Аватар
nadine
eMOTION пристрастен

Мнениеот *Olelia* на Сря Сеп 02, 2009 4:51 pm

Днес искаме да Ви поканим
И същевременно да се похвалим,
че се реши преди доста време
Ицо Оля за жена да вземе!

На 19.09.2009г. с нас бъдете
и младоженците и кумовете уважете!
От ...h в църква "....." ний ще се венчаем
и в ресторант "..." от ....h
хорца ще поиграем!
А сред звън на чаши, хора и песни,
.... и ..... ще са кумове чудесни!

Веселото настроение си донесете
и с вашите усмивки ни дарете!
Изображение
Аватар
*Olelia*
Администратор
Администратор

Мнениеот nadine на Сря Сеп 02, 2009 5:24 pm

Много оригинално! Поздравления! :bravo:
Изображение
Аватар
nadine
eMOTION пристрастен

ПредишнаСледваща

Назад към Женски клуб