Перманентен грим

Женски проблеми и кахъри - нищим ги тук на момента! Достъпът за мъже-забранен:)

Перманентен грим

Мнениеот ><Galia>< на Чет Юли 05, 2007 7:56 am

Някой правил ли си е? Искам да си напрява веждите че имам 5 светли косъма, боядисвам си ги кафяви с боя че съвсем не се виждат но искам съвсем малко по дебели. Неискам да си ги рисувам защото много си личи. Но пък се страхувам, че като сложа перманентен грим пак ще стои като нарисувано. Та въпроса ми е когато започне да изчезва и ако неискам да ги правя на ново как ще изглежда, като зацапано ли? :happy:
><Galia><
eMOTION ангел-пазител

Препоръчвам ти го

Мнениеот roste на Нед Сеп 16, 2007 10:24 pm

Перманентния грим е процедура, при която с най-финни игли под кожата на устни, вежди или клепачи се вкарват бои. Високо технологични уреди нанасят без натиск цветни пигменти във втория слой на кожната повърхност. Поради липсата на нерви и кръвоносни съдове в този слой на епидермиса, процедурата е почти безболезнена и безкръвна. Използват се минерални и неорганични бои, които не предизвикват алергия.
Перманентния грим изглежда напълно естествено и допринася за красотата и линиите на лицето ви.
В Бургас едно момиче прави на достъпни цени, много е добра, внимателна и почти нищо не се усеща. Тел. за връзка с нея 0887640357 :happy: :happy: :happy: :happy: :happy:
roste
eMOTION джуниър

Мнениеот ><Galia>< на Нед Сеп 16, 2007 11:01 pm

Благодаря за подробното инфо, но Бургас ми идва малко далечко :happy: Не ме притеснява болката, а по точно като започне да се изстрива как ще излглежда :yes: Неискам да изглеждам нарисувана :blush:
><Galia><
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот *Olelia* на Пон Сеп 17, 2007 8:34 am

Гале, аз съм се интересувала от перманентен грим, понеже искам да си нарисувам веждите - и без това си ги рисувам всеки ден, по-добре веднъж и завинаги. А майка ми иска да си направи контур на устните. Не бих казала, че е безболезнена процедурата, интересувала съм се, чела съм отзивите на хора, които са си правили и всички се оплакват от подуване на местата след процедура и от болка, особено при устните. Тук в момента за перманентен грим на вежди взимат 150 лв.
Изображение
Аватар
*Olelia*
Администратор
Администратор

Мнениеот ><Galia>< на Пон Сеп 17, 2007 4:30 pm

За веждите стои наистина добре, още се чудя и искам да си ги направя, но за устните не сьветвам майка ти... преди няколко години в БГ като ходех на подрьжка на косата в Дима Стил в момента дойде едно момиче за да си повтаря устните (аз сьщо имах мерак за устните) резултата хич не ми хареса... стоеше като полуизстрит молив. От това се страхувам :yes:
><Galia><
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот rosita.mnt на Пон Окт 15, 2007 4:06 pm

здравейте дами аз съм нова в форума,но понеже става дума за перманентен грим се включвам веднага,понеже мисля да си слагам на веждите,виждала съм доста добре направен перманентен грим,е разбира се зависи каде ще идеш,защото все пак това ти е на лицето и неможе да се махне после.Чувала съм добри отзиви за Магама и мисля там да отиде,някой да препорчъча нещо?
Аватар
rosita.mnt
eMOTION зарибен

Мнениеот ><Galia>< на Пон Окт 15, 2007 5:17 pm

Здрасти Розита :hello:
В Магама незнам, но определено не те съветвам за Дима Стил... резултатите там не ми харесаха. Аз бих те посъветвала преди да отидеш в някое студио, първо да видиш човек който си е правел веждите там :yes:
><Galia><
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот rosita.mnt на Пон Окт 15, 2007 5:26 pm

Скъпа благодаря ти за отговора имам една позната която ги е правила там(в магама ) и ми харесва как и стоят само че тя е руса и перманентния грим и е с кафяв цвят,но определено ми харесва как и стои.Има още едно момиче което съм виждала с направо супер направен перманентен грим и се влюбих в него ,тя ми каза че и го е правил един пич на име Денис от София,но незнам нищо повече за него,за мое огормно съжаление :hello:
Последна промяна rosita.mnt на Пон Окт 15, 2007 5:40 pm, променена общо 2 пъти
Аватар
rosita.mnt
eMOTION зарибен

Мнениеот rosita.mnt на Пон Окт 15, 2007 5:27 pm

Забравих да те питам ти слага ли си перманентен грим на веждите аз там имам един два косама,преди много ги скубах и сега не искат да разтът:(((и за това искам такъв грим:)
Аватар
rosita.mnt
eMOTION зарибен

Мнениеот ><Galia>< на Пон Окт 15, 2007 5:38 pm

Щом си видяла добри резултати иди там където са те посъветвали. :yes: И аз имам тук там, много светли и ходя да ми ги боядисват. Още се чудя защото ме е страх да не изглеждам като нарисувана и незнам как ще изглежда когато започне перманентния грим да избледнява. Скоро може би ще отида, все още не съм решила къде. :yes:
><Galia><
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот rosita.mnt на Пон Окт 15, 2007 5:41 pm

Ако си с светла коса няма лошо да се възползваш от перманентния грим ,ще сложиш по светъл няма да бие много на очи.Но естествено това е само мое мнение:)ти сама решаваш,по принцип растът ли ти или не
Аватар
rosita.mnt
eMOTION зарибен

Мнениеот ><Galia>< на Пон Окт 15, 2007 5:47 pm

Растът тук там, в края хич ги няма :confused: Абе с две думи имам крещяща нужда от перманентен грим.
><Galia><
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот Number1 на Пон Окт 15, 2007 8:07 pm

отиваш в селската кръчма един хубав бой правиш и ето ти перманентен грим :jump: ама може би ще е под очите малко по наситено син
“There is a certain combination of anarchy and discipline in the way I work.”
Аватар
Number1
eMOTION лудория

Мнениеот rosita.mnt на Вто Окт 16, 2007 12:36 pm

Гале щом наистина имаш нужда направи си,аз мисля до края на тоя месец или началото на другия да сложа,но не съм сигурна още.Ако сложа ще ти изпрата снимки.То като ти сложът трябва да хване коричка и след това пада и отиваш още един пат да ги минат,пак хваща коричка и пада и вече стават каквито си искала.Втората процедура влиза в цената(В магама).И не е много болезнено.Аз съм за този грим,когато имаш нужда от него.Това е същото като всички други пластични операции-щом не харесваш нещо в себе си и има начин да стане по добре,не виждам нищо странно,а и на мен не ми пука на кой ще му харесвам и на кой не.Ти от София ли си,на колко години си? :yes
Аватар
rosita.mnt
eMOTION зарибен

Мнениеот ><Galia>< на Вто Окт 16, 2007 6:31 pm

rosita.mnt {L_WROTE}:Гале щом наистина имаш нужда направи си,аз мисля до края на тоя месец или началото на другия да сложа,но не съм сигурна още.Ако сложа ще ти изпрата снимки.То като ти сложът трябва да хване коричка и след това пада и отиваш още един пат да ги минат,пак хваща коричка и пада и вече стават каквито си искала.Втората процедура влиза в цената(В магама).И не е много болезнено.Аз съм за този грим,когато имаш нужда от него.Това е същото като всички други пластични операции-щом не харесваш нещо в себе си и има начин да стане по добре,не виждам нищо странно,а и на мен не ми пука на кой ще му харесвам и на кой не.Ти от София ли си,на колко години си? :yes

Ей най накрая да имам съмишленик в тва отношение тук :jump: Знам как става, на принципа на татуировката е, прати снимка ако се направиш :OK:
><Galia><
eMOTION ангел-пазител

Следваща

Назад към Женски клуб