Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/emotion/public_html/forum.emotion-bg.com/includes/bbcode.php on line 112

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/emotion/public_html/forum.emotion-bg.com/includes/bbcode.php on line 112

Форуми eMOTION • Tема - Перманентен грим

Перманентен грим

Женски проблеми и кахъри - нищим ги тук на момента! Достъпът за мъже-забранен:)

Мнениеот rosita.mnt на Вто Окт 16, 2007 10:34 pm

Естествено :happy: че аско сложа до началото на другия месец,ще ти прата снимки да видиш как стои :yes: ,мен не ме притеснява ако някой каже-стои нарисувано или незнам си какво ,на мен ми харесва ,имам нужда и това е.Както някой слагат изкуствени цици,аз слагам изкуствени вежди с една дума.Освен това като сложиш перманентен грим,ще ги мажеш с нещо подхранващо за разтеж и ще ги оформяш по формата на грима и когато след време тои почва да пада,ще си имаш естествени.Поне аз така мисля че може да стане :happy:
Аватар
rosita.mnt
eMOTION зарибен

Мнениеот rosita.mnt на Чет Окт 18, 2007 5:00 pm

Гале една приятелка която скоро ходи на козметик и е казала за да ръстат веждите по барзо,може да се мажат с хининова вода,ако искаш пробвай.Но първо може да попиташ някоя козметичка де :yes:
Аватар
rosita.mnt
eMOTION зарибен

Мнениеот ><Galia>< на Чет Окт 18, 2007 5:08 pm

Чувала съм за хининовата вода, но за косата, вероятно важи и за веждите. Мазала съм ги с бадемово масло, но как да израсте косъм там където никога не е имало :confused: Няма смисъл да се мажа, нищо няма да стане ще ида да ме нарисуват и тва е. :yes:
Единствения проблем е, че тук трудно мога да си избера студио :confused: Веднъж съм се парела от некадърен доктор, така че първо ще разуча ... не ги знам кой как работи, ще трябва да ходя да им дебна клиентките да видя кой как са кордисали :lolroll:
><Galia><
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот rosita.mnt на Пет Окт 19, 2007 9:29 am

Да там кадето не е имало никога няма да порасне,аз понеже съм имала ,ама ги бях истанила бая и в един момент останах без,много се чуда да си ги пусна ли,незнам за колко време ще израстът (трябва да стоя в къщи ако ги пусна,иначе как ще се показвам наван?)Много се чуда кое да избера да стоя в къщи до като израстът или да сложа грима,какво ще ме посаветваш Гале :confused:
Аватар
rosita.mnt
eMOTION зарибен

Мнениеот *Olelia* на Сря Ное 07, 2007 9:52 pm

Аз още не съм се престрашила да си направя перманентен грим, но все повече се замислям до колко ще ми облекчи ежедневието след като няма да се занимавам да си рисувам някои части от лицето :jump:
Изображение
Аватар
*Olelia*
Администратор
Администратор

Мнениеот Whitening Black на Чет Ное 08, 2007 12:04 am

Странна ми е тая идея за перманентния грим :confused: Може би щото имам периоди, в които не мога да се гледам с грим направо, предпочитам да ми е едно такова безцветно...Ако е постоянно, ще се побъркам сигурно. :yes:
"Кейлъб и Арон, сега вече вие сте хора, членове на човешкото братство и имате право на проклятие."

"is" — the idiocy of the word haunts me. If it were abolished, human thought might begin to make sense. I don't know what anything "is"; I only know how it seems to me at this moment.
Аватар
Whitening Black
eMOTION пристрастен

Мнениеот rosita.mnt на Чет Ное 08, 2007 9:11 am

Имаш право макар че съм виждала перфектно направен грим,аз мойте вежди ги бях проскубала исках такъв грим ама се отказах и сега сам ги пуснала и чакам да израстат като хората да ида на козметик да го оформи :tongue:
Да бъдеш с чужда жена е като да си ял чесън,дори да се скриеш в ъгала миризмата ще бъде усетена!!!
Аватар
rosita.mnt
eMOTION зарибен

Мнениеот *Olelia* на Чет Ное 08, 2007 10:37 am

Аз искам перманентен грим само на веждите, на друго не ми трябва. Само че не се решавам, защото перманентния грим все пак е за няколко години и си мисля, че ако межувременно ми омръзне цвета какво ще правя :idontknow:
Изображение
Аватар
*Olelia*
Администратор
Администратор

Мнениеот rosita.mnt на Чет Ное 08, 2007 12:17 pm

Ами нищо няма да можеш да направиш до като не падне :happy: и аз исках но се отказах защото си пуснах мойте да разстат че ги бях проскубала и чакам да израснат и отивам на козметик да го оформи,мисля че естественото е най добре :tongue:
Да бъдеш с чужда жена е като да си ял чесън,дори да се скриеш в ъгала миризмата ще бъде усетена!!!
Аватар
rosita.mnt
eMOTION зарибен

Мнениеот az на Вто Ное 27, 2007 4:15 pm

перманентния грим може да е супер - зависи от машината и от специалиста който го прави - така че съм съгласна с тези крайни заключения
az
eMOTION джуниър

Мнениеот rosita.mnt на Вто Ное 27, 2007 4:37 pm

Напълно съм съгласна :happy: :tongue:
Аватар
rosita.mnt
eMOTION зарибен

Мнениеот pipi8 на Съб Дек 01, 2007 5:48 pm

Бях при Денис, за който се говори по-горе. Мнго е добър. Довечера ще приложа снимки на 2 дни. Знам какво е, аз самата дълго търсих снимки, за да имам представа. довечера ще Ви дам по-подробно инфо. Ако някой желае координатите на Денис, да пише. Първо трябва да говоря с него. Работата му е по график.
pipi8
eMOTION джуниър

перманентен грим - снимки

Мнениеот pipi8 на Съб Дек 01, 2007 7:41 pm

Ето ме пак. Исках да приложа мои снимки на 2 дни, но временно форумът не приема файлове. Процедурите ги прави Денис: устни и вежди. Боли, но болката е търпима. След процедурата се спазват определени инструкции, докато падне коричката.
In Life there is no security, there are only opportunities.
pipi8
eMOTION джуниър

Мнениеот ><Galia>< на Съб Дек 01, 2007 9:48 pm

Можеш да ги качиш тук.. http://www.imageshack.us/ и после да ги постнеш във форума :yes:
><Galia><
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот pipi8 на Съб Дек 01, 2007 9:58 pm

><Galia>< {L_WROTE}:Можеш да ги качиш тук.. http://www.imageshack.us/ и после да ги постнеш във форума :yes:

Тенкс. сега ще ги кача
In Life there is no security, there are only opportunities.
pipi8
eMOTION джуниър

ПредишнаСледваща

Назад към Женски клуб