Търсенето..

"Едно Ферари с цвят червен"...а Вие какво притежавате? Да обсъдим моделите, цветовете, тапицериите, проблемите и тяхното отстраняване.

Търсенето..

Мнениеот PitT на Нед Юли 31, 2011 1:52 pm

Здравейте!Веднага ще започна с основата не темата - Търся кола!
Много от приятели те ми ме разубеждават, че не мога да си намеря кола в добро състояние до 1400лв .. в момента.Аз съм от хората които не разбират кой знае колко много от колите и за това искам по компетентно мнение.Та.. имали възможност да се намери кола в прилично състояние за тези пари - не са много, но просто няма кой да ме подпомогне и сам събирам парите.. за сега не мога повече.. а и като за първа кола не ми се дават и повече пари :)
Аз съм се насочил към Рено и по-специално Меган, Коуч /Megane, Coach/.Въпроса е там, че точно парите в които искам да се сместя ме притесняват за тази марка кола.Не съм обеден,че за такава сума мога да намеря тази кола в състоянието което искам.
Ако някой може да помогне по някакъв начин..нека да пише!
PitT
eMOTION джуниър

Re: Търсенето..

Мнениеот PitT на Пон Авг 01, 2011 6:01 pm

^ НЕ Megane Coach a само Megane , но нормалната версия - Изображение
PitT
eMOTION джуниър

Re: Търсенето..

Мнениеот Пешо на Вто Авг 02, 2011 12:53 pm

Щом си се насочил към Меган, отвори форума на Рено клуб България, прочети какво има изписано за мегана, ако още нещо не ти е ясно питай. Повече информация отколкото от собственици и маниаци на марката Рено, не мисля че може да намериш другаде. Успех с търсенето.
На един мъж, конски сили и женски гърди, никога не са му достатъчни!
Аватар
Пешо
eMOTION кибик

Назад към Автофорум