да си поговорим за мъжки неща (мотори)

"Едно Ферари с цвят червен"...а Вие какво притежавате? Да обсъдим моделите, цветовете, тапицериите, проблемите и тяхното отстраняване.

Re: да си поговорим за мъжки неща (мотори)

Мнениеот deksio-peksio на Чет Юни 18, 2009 12:16 pm

Абе старичък е последният пост по темата, но що да не драсна ххохо!! Луд съм по моторите от 3-4 години и честно да си призная не ща и да чуя за предимствата на колата(нея я карам когато вали или стане 5-10 градуса навън), а през останалота време вятър в косите-мухи по зъбите :grin: !! Чета и гледам, че повечето се увличате по чопърите-не е лошо стига да не си като Gabi, която явно е нисичка-може би слабичка и тежкия чопър идва малко мор! Но да си кажа де Kawasaki Zx12r-еми това е мотора, който е виждал и карал знае за какво говоря-аз съм карал, но не собствен, а скоро няма да мога да си го позволя, но един ден...! За сега си карам старото, но запазено Kawasaki Gpz 500S-далеч съм от мощтната пистарка, но дойде кризата в БГ :happy: и товя лято почивка-дано другата година да е по-добре положението за да се придобие нещо по-хубаво(Kawasaki Zx636r или Suzuki Gsxr750SRAD).
ВЪВ ВСЕЛЕНА С ТАКИВА РАЗМЕРИ, ЧОВЕК НЕ МОЖЕ ДА СИ ПОЗВОЛИ ДА ИМА ЧУВСТВО ЗА МЯРКА. Дъглас Адамс
Аватар
deksio-peksio
eMOTION джуниър

Предишна

Назад към Автофорум