ИНЦИДЕНТИ

"Едно Ферари с цвят червен"...а Вие какво притежавате? Да обсъдим моделите, цветовете, тапицериите, проблемите и тяхното отстраняване.

ИНЦИДЕНТИ

Мнениеот ИНЧОЛИНИ на Съб Юни 07, 2008 4:06 pm

Подобно на народната мъдрост, че "Юнак без рана не може", казват, че няма шофьор, който да не удари колата си поне веднъж.
Уважаеми колеги-шофьори, дали сте "чукнали" някого или някой вас е "забърсал" - тук е мястото да споделите за инцидентите си и начинът, по който сте се "справили" с тях.
Мислете си за хубави неща и те ще ви се случват! Изображение

Изображение
Аватар
ИНЧОЛИНИ
eMOTION ангел-пазител

Re: ИНЦИДЕНТИ

Мнениеот lonesome на Съб Юни 07, 2008 5:30 pm

Баща ми за незнам точно колко години е шофьор, обаче досега не е имал такива случки и, дай Боже, дано не му се случва. Единствено на паркинг са му "задирали" служебната кола.
Не поглеждай назад към миналото и не съжалявай, че си е отишло. И не се тревожи за бъдещето, което ще дойде. Живей в настоящето и го направи толкова хубаво, че да си струва разбитото сърце.
Аватар
lonesome
eMOTION пристрастен

Мнениеот BOKO на Съб Юни 07, 2008 5:58 pm

Случвало ми се е няколко пъти, приемам го като нормално нещо, когато съм виновен се извинявам на другия водач и си признавам веднага пред КАТ, получавам си акта и по живо по здраво.
Аватар
BOKO
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот petrohancho на Съб Юни 07, 2008 6:55 pm

BOKO написа:Случвало ми се е няколко пъти, приемам го като нормално нещо, когато съм виновен се извинявам на другия водач и си признавам веднага пред КАТ, получавам си акта и по живо по здраво.

:yes: :yes: :yes: И при мене е така и аз го приемам, като нещо нормално.И се разбираме с другия водач като бели хора.
Човек колкото и добре да живее ,накрая се жени.При мен щастливо.
Да се ядосваш, значи да наказваш себе си за грешките на другите.
По добре куче приятел, отколкото приятелка кучка.
petrohancho
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот ><Galia>< на Съб Юни 07, 2008 7:30 pm

Мен чак ме е страх да се распиша тук, че ха се похвали човек ха са го натресли след това. Да чукам на дърво не съм имала сериозни проишествия до сега, освен една сърна която блъснах преди 2-3 год. колата ми беше почти помляна отпред, на мен нищо ми нямаше, единствено успях да се залея с нектар :confused: ...и тук там някое задиране по паркингите.

ПП. Незнам дали ви се е случвало, но на моменти се хващам че съм страшно расеяна, сякаш погледа ми се размазва, тогава направо спирам някъде. :sad:
><Galia><
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот Phill на Пон Юни 09, 2008 9:26 am

Имам 2 катастрофи хмм 1 доста лоша(паднах в едно дере) и още една с колата на един приртел за която си бях аз виновен ама беше леко на задна :handsandtongue: ударих се в един спрял Пасат и тъй като му нямаше нищо се омъглихме веднага
Висша степен на смущението - два погледа, срещащи се в ключалката.
Аватар
Phill
eMOTION пристрастен

Мнениеот ><Galia>< на Пон Юни 09, 2008 8:38 pm

хихихи като прочетох последното си спомних, като бях в бг и аз така без да искам натресох на заден една паркирана лада самара на мойта кола нищо и нямаше а ладата доста се поомачка, но все пак се изнизах по най бързия начин :blush:
><Galia><
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот Phill на Вто Юни 10, 2008 9:40 am

><Galia>< написа:хихихи като прочетох последното си спомних, като бях в бг и аз така без да искам натресох на заден една паркирана лада самара на мойта кола нищо и нямаше а ладата доста се поомачка, но все пак се изнизах по най бързия начин :blush:
М да ама при мене се сгъна нисана дето го карах :lol: и то яко после трябваше да му изтеглят престилката че беше влезнала навътре :grin:
Аватар
Phill
eMOTION пристрастен

Мнениеот ИНЧОЛИНИ на Вто Юни 10, 2008 4:45 pm

Поводът да пусна тази тема беше мойто първо самостоятелно "забърсване".
(Някога преди години, три дни след като взех книжка, се возехме с баща ми в една от службните му Лади. Точно пред ГУСВ, идвайки от центъра по Цар Борис, баща ми каза да завия надясно. Имал бил предвид да завия надясно и да мина в локалното, но не каза това. Аз си завих вдясно като пич. И точно в този момент, той каза "Не тука, а там!", аз попитах: "Яяяяя, къде?" ... През това време колата продължи да завива и... бутнах едно момче, което беше на тротоара, между дърво и пътен знак... Нито аз се сетих за спирачка, нито баща ми - мир на праха му, за ръчна, но и двамата завъртяхме волана в обратна посока... И Ладата се намуцуни в едно старо БМВ... Изкриви доста тенекето между вратите... Баща ми каза да загася двигателя и излезе от колата... А аз имах чувството, че ми е спряло тупкалото... Просто за секунди се случи и всичко спря, а главата ми цялата бучеше. В един момент се усетих, че съм бутнала човек, притесних се за момчето излязох да видя как е. През това време се бяха насъбрали сеирджии,които обясняваха, че са видели всичко, а баща ми повтаряше - да, ние сме виновни, дъщеря ми е млад шофьор... Оказа се, че момчето има само натъртване по бедрото от бутането, дори очилата му останаха здрави от падането. В БМВ-то имаше още две малди момчета, които тъкмо го били стегнали д го продават... В крайна сметка баща ми плати за ремонта на колата, бутнатото момче не поиска изобщо да го водим в болница, а аз така се бях притеснила и вероятно пребледняла, че насъбралите се зяпачи започнаха да успокояват мен, вместо пострадалите. Дълго време имах уплах и не смеех да седна зад волан, защото все си представях разни хора на капака... Дори карах допълнителни часове с инструктор, въпреки, че вече имах книжка, за да се успокоя и отпусна...)

Та, онзи ден, завивайки от малка уличка, прилежно се огледах, но нямаше коли, "захапах" мобилния и тръгнах да завивам и точно в този момент се оказа, че всъщност имало кола. И аз лекинко я засякох. :blush: Той ми свирна, обаче си викам - "Бе, дреме ми, нали съм вече на пътя!" Да, ама той пътят вече - прав, а аз продължавам да завивам... И забърсах една паркирана кола... И така се притесних!... Излязох и, както казват Боко и Петрохи - "да, виновна съм, грешката е моя, кажете какво правим"... Да не ви занимавам с подробности, не викахме КАТ, макар, че имах и гражданска и каско и всичко, но... вината си беше моя всъщност. В крайна сметка салдото е -50, голям шаш за мен, няколко сълзи и... толкова.
Мислете си за хубави неща и те ще ви се случват! Изображение

Изображение
Аватар
ИНЧОЛИНИ
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот Phill на Вто Юни 10, 2008 4:52 pm

Сега номера е отиваш с каското при застрахователите и казваш, че са те ударили на паркинги им зимаш парите
Аватар
Phill
eMOTION пристрастен

Мнениеот gabi1 на Сря Юли 02, 2008 2:43 pm

А аз веднъж изправих един завой :blush: Просто беше тъмно, мокро и аз си търсех песен на СД-то. Опелът тръгна по тревата, беше доста стръмно, та добре, че се сетих да навия волана, та да не се спусна направо надолу, че сигурно щях да се преобърна. Почти стигнах до долния път, обаче един камък ми попречи. Равносметката - малко изчукване на картера, понаместване на скоростите и хиляди бъзици какво точно съм търсила по ливадите.... :jump:
Всеки шут отзад е крачка напред... :)
Аватар
gabi1
eMOTION пристрастен

Мнениеот Phill на Сря Юли 02, 2008 2:56 pm

Споко и мен ме питаха какво съм търсил в реката 1 път
Аватар
Phill
eMOTION пристрастен

Мнениеот Number1 на Сря Юли 02, 2008 7:59 pm

аз да чукна на дърво нямам произшествия до сега. Няколко пъти ми се е налагало да взимам Германия - България сам, но за щастие не успях да заспя :happy:
“There is a certain combination of anarchy and discipline in the way I work.”
Аватар
Number1
eMOTION лудория

Мнениеот Erma на Сря Юли 09, 2008 11:54 pm

Аз имам от почти две години книжка, малко съм карала не съм с много опит така че нямам произшествия за сега, но веднъж ходих до едно село на 60км от Търново и на една права се бях изтирила със 150км и отсреща някакво камикадзе с BMW изпреварва тир и кара срещу мене :shocked: скочих на спирачките и се разминахме на милиметри, направо си виждах погребението. От тогава съм карала само два пъти и то само градско. Още ми държи влажно спомена и страха, който изпитах тогава
Изображение
Аватар
Erma
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот petrohancho на Чет Юли 10, 2008 6:57 pm

Камикадзетата май са били две :tongue: :handsandtongue:
Човек колкото и добре да живее ,накрая се жени.При мен щастливо.
Да се ядосваш, значи да наказваш себе си за грешките на другите.
По добре куче приятел, отколкото приятелка кучка.
petrohancho
eMOTION ангел-пазител

Следваща

Назад към Автофорум