Ще си купувам кола!

"Едно Ферари с цвят червен"...а Вие какво притежавате? Да обсъдим моделите, цветовете, тапицериите, проблемите и тяхното отстраняване.

Мнениеот ИНЧОЛИНИ на Нед Авг 05, 2007 3:10 pm

;;) Късметът ми се нахили точно в петък 13-сти - взех си (както споменах в една друга тема) Пежо 106, тъмнозелен металик, с бензинов двигател 1,1, ел.стъкла, централно, каско, лети джанти, + зимни гуми.

Изображение

Засега съм супер-доволна! Карам си го всеки ден. Харчи малко - някъде около 6-7 на 100. Купих си гедоре (зелено), триъгълник, пожарогасител, аптечка, жителка, сенник, сложих добавка (руско чудо - последен вариант) към маслото - сега мърка като котараче, излъсках си таблото с препарат... Направо си ми е едно зелено бижу! Дори акумулаторът ми е зелен. ;;)
Мислете си за хубави неща и те ще ви се случват! Изображение

Изображение
Аватар
ИНЧОЛИНИ
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот Empatia на Вто Авг 07, 2007 5:24 pm

Страхотна количка, Инчи! Да си я караш със здраве! :bravo:
Аватар
Empatia
eMOTION приятел

Мнениеот ИНЧОЛИНИ на Нед Авг 12, 2007 7:27 pm

Благодаря ти, Емпи! :kiss:
Утре става един месец откак съм мобилна! ;;)

Изображение
Аватар
ИНЧОЛИНИ
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот Empatia на Пон Авг 13, 2007 11:14 am

Много е хубаво да се чувстваш независима и да знаеш, че можеш да отидеш където ти си решиш. Прекрасно усещане и количката ти дава това. На мен много ми липсва. Дано някой ден пак да имам возилце. :yes:
Аватар
Empatia
eMOTION приятел

Re: Ще си купувам кола!

Мнениеот plamen на Вто Май 26, 2009 9:55 pm

Продава се КИА ,,CARENS “ 2,0 CRDI ,,EMOTION“. Произведена е 2007г. и е на 4000км.Във перфекно състояние е със всички екстри + MP3 и парктроник.Цвят- черен с бежов салон.Остава и 3 г. гаранция.Колата е лизингова, месечната и вноска е 286 евро и се намира във Испания. за повече информация 0888766503
plamen
eMOTION джуниър

Мнениеот Phill на Вто Май 26, 2009 10:11 pm

Бате, за 3 реда няколко правописни грешки.
Висша степен на смущението - два погледа, срещащи се в ключалката.
Аватар
Phill
eMOTION пристрастен

Мнениеот ><Galia>< на Пет Май 29, 2009 9:20 pm

Аз пък се чудя как се продава лизингова кола при положение, че тя не е твоя :thinking:
><Galia><
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот darker на Съб Май 30, 2009 12:08 pm

И не е първия, когото виждам да продава лизингова кола, която не се намира в Бг.
Интересно...

Лизингова кола се продава лесно, за лизинговото дружество няма значение кой плаща, само вноските да са навреме...
Виж ся... дай ми една цигара, че мноо ми се пуши и съм гладен, пък нямам къде да спя, a ако знаеш ка ми са е*еееее! :lol:
Изображение
Изображение
Аватар
darker
eMOTION кибик

Мнениеот Пешо на Вто Юни 02, 2009 2:01 pm

Да де ама трябва да се подписва нов договор с лизинговото дружество, че после като се изплати колата да не стане собственност на продавача. :wink:
На един мъж, конски сили и женски гърди, никога не са му достатъчни!
Аватар
Пешо
eMOTION кибик

Мнениеот ><Galia>< на Пет Юни 05, 2009 6:51 pm

Зависи и какъв тип лизинг е, защото единия тип лизинк е взимаш чисто нова кола ползваш е 4 години плащаш си вноските имаш право на определени километри на година и всеки километър в повече накрая се плаща солено и като изтече времето я връщаш т.е все едно си я взел под наем. Другия тип си е на изплащане, взимаш си кола и си я изплащаш, само, че докъто не си я изплатил колата е на кредитора ти (в повечето случеи банката) незнам дали въобще е възможно да се прехвърли кредит, мисля, че ти сам би трябвало да си кандидатстваш за такъв или както Пешо каза продавача ще се окаже собственик накрая и копувача ще лапа мухите... За мен това е някаква измама :yes:
><Galia><
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот ИНЧОЛИНИ на Пет Сеп 18, 2009 2:54 pm

Искам да си купя джип-ка! Ама първо трябва да спечеля от ТОТОто. А преди това трябва и фиш да пусна. :thinking:

Изображение
Аватар
ИНЧОЛИНИ
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот petrohancho на Пет Сеп 18, 2009 4:10 pm

><Galia>< написа:Зависи и какъв тип лизинг е, защото единия тип лизинк е взимаш чисто нова кола ползваш е 4 години плащаш си вноските имаш право на определени километри на година и всеки километър в повече накрая се плаща солено и като изтече времето я връщаш т.е все едно си я взел под наем. Другия тип си е на изплащане, взимаш си кола и си я изплащаш, само, че докъто не си я изплатил колата е на кредитора ти (в повечето случеи банката) незнам дали въобще е възможно да се прехвърли кредит, мисля, че ти сам би трябвало да си кандидатстваш за такъв или както Пешо каза продавача ще се окаже собственик накрая и копувача ще лапа мухите... За мен това е някаква измама :yes:

Точно така Галка.Казва се "оперативен лизинг"БТК в момента е само с такива коли.Взема ги за (3 години или 100 000 км) и след това ги връща.През цялото време се плащат вноските и консумативите.Останалото (Гражданска, Каско, Маркировка стъкла)се поема от фирмата собственик.
Човек колкото и добре да живее ,накрая се жени.При мен щастливо.
Да се ядосваш, значи да наказваш себе си за грешките на другите.
По добре куче приятел, отколкото приятелка кучка.
petrohancho
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот catransport1 на Пет Ное 27, 2009 1:27 pm

catransport1
eMOTION джуниър

Мнениеот Пешо на Пет Ное 27, 2009 2:57 pm

ИНЧОЛИНИ написа:Искам да си купя джип-ка! Ама първо трябва да спечеля от ТОТОто. А преди това трябва и фиш да пусна. :thinking:

Може джипка с десен волан. Там по англииско са по-евтинки. :wink: (за стари возилаговорим естественно)
На един мъж, конски сили и женски гърди, никога не са му достатъчни!
Аватар
Пешо
eMOTION кибик

Предишна

Назад към Автофорум