Мотори

"Едно Ферари с цвят червен"...а Вие какво притежавате? Да обсъдим моделите, цветовете, тапицериите, проблемите и тяхното отстраняване.

Мотори

Мнениеот gabi1 на Вто Фев 20, 2007 11:59 pm

Не видях да има тема за мотори, та реших да пусна. Има ли почитатели?
Всеки шут отзад е крачка напред... :)
Аватар
gabi1
eMOTION пристрастен

Мнениеот Number1 на Сря Фев 21, 2007 12:52 am

има, как да няма. Най големия почитател е погребалния агент, че голям бизнес му правят тия
“There is a certain combination of anarchy and discipline in the way I work.”
Аватар
Number1
eMOTION лудория

Мнениеот gabi1 на Сря Фев 21, 2007 12:55 am

Тука трябваше да се смеем ли?
Аватар
gabi1
eMOTION пристрастен

Мнениеот Искрена на Сря Фев 21, 2007 10:22 am

Харесват ми, но не бих се осмелила да се кача...Дядо ми е починал при катастрофа, карал мотора си и един камион го прегазил и отпрашил...Тази тема винаги е била много деликатна вкъщи, но бих умряла от кеф дори на задната седалка на някой Харли :blush:
Аватар
Искрена
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот Number1 на Сря Фев 21, 2007 10:55 am

аз имам много познати в бг които карат и съм се возил не малко на пистарки, обаче няма нито един дето да не е падал, някой по сериозно, други по тънко са се разминали. Така че горе бях напълно сериозен.. моторите наистина са доста опасни и въпроса не е дали ще се пребиеш а кога. Първо че с пистарката никой не кара с 50, аз лично са ме возили в центъра на София с над 100 при среден трафик. А другото е че дори да внимаваш обикновено другите не те пазят. Един приятел както си кара по една улица, подминава една спряла кола и няква патка отваря вратата и той се блъсна и я откачи цялата.. беше си счупил пръстите а оная избягала :happy:
“There is a certain combination of anarchy and discipline in the way I work.”
Аватар
Number1
eMOTION лудория

Мнениеот BOKO на Сря Фев 21, 2007 10:55 am

Аз не съм им фен, предпочитам нещо на четири колела и да не ме вали дъжда. Иначе си признавам че адреналина е стократно повече отколкото в автомобил :happy:
Аватар
BOKO
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот Искрена на Сря Фев 21, 2007 11:16 am

Абе за пазенето не знам, но по магистралата и особено лятото като тръгнат за морето с тези мотори, най-често виждаш само една точка и за няколко секунди нещо профучава покрай мене. Ако шофьорът е печен, отказва се от каквито и да било маневри, но ако не е?... :shocked:
Аватар
Искрена
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот gabi1 на Съб Фев 24, 2007 10:05 pm

Само рискове? Ми то и по центъра на София като се движиш пеша е не по-малко рисково - може да ти падне сграда отгоре. Аз им се кефя
Аватар
gabi1
eMOTION пристрастен

Мнениеот Gallardo на Пет Сеп 28, 2007 5:41 pm

и аз им се кефя возил съм се на не малко мотори от различни видове-пистови кросови скутери в момента имам скутер и бих казал че да имаш мотор е доста рисковано но никога няма да се откажа да карам
някъде бях чел за инцидент по магистралата някакъв моторист подминал някакво мощна кола и водача на колата решил да го догони и успял но моториста набил спирачки изведнъж и оня минал през него и най накрая пишеше мотора ускорява 2-3пъти по бързо от кола но и спира 2-3 пъти по-бързо внимавайте
Когато имаш книжка се радваш,когато имаш жълта книжка ти се радват,а когато имаш и двете си наистина ОПАСЕН.
Набирам хора със психични отклонения
Аватар
Gallardo
eMOTION приятел

Мнениеот gabi1 на Съб Окт 27, 2007 11:37 pm

Преди няколко дена се возих на мотор, не бях се качвала от години. Много се изкефих! Ама лошото е, че пак се запалих. Веднага се зарових в нета да оглеждам обявите.
Аватар
gabi1
eMOTION пристрастен

Мнениеот tazigazi на Пет Ное 16, 2007 12:05 pm

Да, рисковано е, лично мен ме е страх да се возя дори, адреналина ми се качва до небето. Не може да се сравни с това да се кара скутер по-вълнуващо е да караш колело :handsandtongue: със скутер лошо се пада, с мотор- още по лошо. А и екипировката е доста скъпа. Изтръпвам като видя някой на пистак по къси гащета и джапанки :cry:
Изображение
Аватар
tazigazi
eMOTION джуниър

Мнениеот Gallardo на Пет Ное 16, 2007 11:58 pm

tazigazi написа:Да, рисковано е, лично мен ме е страх да се возя дори, адреналина ми се качва до небето. Не може да се сравни с това да се кара скутер по-вълнуващо е да караш колело :handsandtongue: със скутер лошо се пада, с мотор- още по лошо. А и екипировката е доста скъпа. Изтръпвам като видя някой на пистак по къси гащета и джапанки :cry:

скутера изобщо не може да се сравни със пистовия мотор но за моята вързаст друго разрешено няма
не вдига много километри но на прав участък може да удари 110 което за тази кубатурата е направо идеално
със джапанки по лесно се сменят скоростите :lolroll: наистина е доста глупаво да караш без необходимата екипировка
Когато имаш книжка се радваш,когато имаш жълта книжка ти се радват,а когато имаш и двете си наистина ОПАСЕН.
Набирам хора със психични отклонения
Аватар
Gallardo
eMOTION приятел

Re: Мотори

Мнениеот gabi1 на Сря Мар 19, 2008 7:55 pm

Ей, хора, направо съм се побъркала напоследък! В нета само за мотори се ровя! Най-вероятно в скоро време ще се похваля с нова придобивка....
Аватар
gabi1
eMOTION пристрастен

Мнениеот lonesome на Нед Мар 23, 2008 12:59 am

Брат ми беше луд по моторите и още е... Като бяхме по - малки спяхме в една стая и той по цяла нощ размахваше ръце във въздуха и бръмчеше :lolroll: :lolroll: :lolroll: Сега мина на коли, ама маликия бра'чед (под малък разбирайте година по -голям от мен) се запали и джитка с една бричка... Днеска ходил с рокерите до бачково без да има документи за управление или дори на самата таратайка :lol: :lol: :lol:
Не поглеждай назад към миналото и не съжалявай, че си е отишло. И не се тревожи за бъдещето, което ще дойде. Живей в настоящето и го направи толкова хубаво, че да си струва разбитото сърце.
Аватар
lonesome
eMOTION пристрастен

Мнениеот gabi1 на Вто Мар 25, 2008 1:25 am

Вече спазарих едно, ама като стане факт сделката, ще се похваля :tongue:
Аватар
gabi1
eMOTION пристрастен

Следваща

Назад към Автофорум