Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/emotion/public_html/forum.emotion-bg.com/includes/bbcode.php on line 112

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/emotion/public_html/forum.emotion-bg.com/includes/bbcode.php on line 112

Форуми eMOTION • Tема - Вашето притежание

Вашето притежание

"Едно Ферари с цвят червен"...а Вие какво притежавате? Да обсъдим моделите, цветовете, тапицериите, проблемите и тяхното отстраняване.

Re: Вашето притежание

Мнениеот Искрена на Чет Окт 08, 2009 9:02 am

Фолксваген поло, с две врати. :happy:
Аватар
Искрена
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот Javy на Сря Дек 02, 2009 7:56 am

Не бих могъл да се хваля с колата си,ако нямаше устройство ,което ми позволява да карам на олио :yes: .Иначе колата ми е фолцваген 3.Бих изкал да ми я видите но в момента нямам снимки. :happy:
Javy
eMOTION джуниър

Мнениеот gabi1 на Нед Дек 06, 2009 1:46 am

Javy {L_WROTE}:( фолцваген 3. :happy:

Е това "Ц" направо ме утепа! :jump: :jump: :jump:
Всеки шут отзад е крачка напред... :)
Аватар
gabi1
eMOTION пристрастен

Мнениеот mama_ema на Пон Фев 08, 2010 10:27 am

Аз имам Megane Coach - дизел ,99 година . Бъкана с електроника . На никой не препоръчвам да си купува такава кола . Ама пусто жена като не разбира :grin: . В момента е в сервиз бяха й изгоряли свещи , след това някакъв зъб е прескочил :blush: преди това още колко мизерии ми направи . Не искам да я продавам да не набутвам други хора с нея . :no:
Изображение
Изображение
Аватар
mama_ema
eMOTION джуниър

Мнениеот darker на Пон Фев 08, 2010 10:57 am

mama_ema {L_WROTE}:Аз имам Megane Coach - дизел ,99 година . Бъкана с електроника . На никой не препоръчвам да си купува такава кола . Ама пусто жена като не разбира :grin: . В момента е в сервиз бяха й изгоряли свещи , след това [b]някакъв зъб е прескочил :blush: преди това още колко мизерии ми направи . Не искам да я продавам да не набутвам други хора с нея . :no: [/b]

Някакъв :jawdown:
Ако е това, което си мисля, лошо...

Аз карам един дърт Пасатор, 90-та година. Грам електроника няма :grin: Ама е като танк, минава нявсякъде!
Виж ся... дай ми една цигара, че мноо ми се пуши и съм гладен, пък нямам къде да спя, a ако знаеш ка ми са е*еееее! :lol:
Изображение
Изображение
Аватар
darker
eMOTION кибик

Мнениеот mama_ema на Пон Фев 08, 2010 9:25 pm

darker {L_WROTE}:Аз карам един дърт Пасатор, 90-та година. Грам електроника няма Ама е като танк, минава нявсякъде!

Искаш ли да си ги разменим ? :jump: :grin:
Изображение
Изображение
Аватар
mama_ema
eMOTION джуниър

Мнениеот darker на Вто Фев 09, 2010 5:10 pm

mama_ema {L_WROTE}:
darker {L_WROTE}:Аз карам един дърт Пасатор, 90-та година. Грам електроника няма Ама е като танк, минава нявсякъде!

Искаш ли да си ги разменим ? :jump: :grin:

Направо го пращам да ходи към Варна, и без това е пълнолетен вече и го оставям да излиза вечер късно до колкото си иска :lol: :lol:
Виж ся... дай ми една цигара, че мноо ми се пуши и съм гладен, пък нямам къде да спя, a ако знаеш ка ми са е*еееее! :lol:
Изображение
Изображение
Аватар
darker
eMOTION кибик

Мнениеот Tiesto на Сря Май 12, 2010 7:25 pm

Мойта е Нисан Примера 2000 куб.,бензин,1996 и не бих я сменил.Поне за мен японците са най здравите коли :happy: няма за сега какво друго да ме убеди.
Аватар
Tiesto
eMOTION джуниър

Мнениеот adelaida на Чет Яну 13, 2011 10:22 pm

SMART, и си я обичам много!
"А"
Аватар
adelaida
eMOTION джуниър

Мнениеот shogi на Вто Яну 25, 2011 8:36 pm

Аз пък в момета карам rover 200 D и съм много доволна.Преди това карах daihatsu sirion.много ми харесваше ама и много харчеше, няма части и са ужасно съпи/610лв фар :jawdown: /. Търкалях го 2 години и аут. Сега е друго
shogi
eMOTION джуниър

Предишна

Назад към Автофорум