Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/emotion/public_html/forum.emotion-bg.com/includes/bbcode.php on line 112

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/emotion/public_html/forum.emotion-bg.com/includes/bbcode.php on line 112

Форуми eMOTION • Tема - Проблемите

Проблемите

"Едно Ферари с цвят червен"...а Вие какво притежавате? Да обсъдим моделите, цветовете, тапицериите, проблемите и тяхното отстраняване.

Re: Проблемите

Мнениеот ИНЧОЛИНИ на Съб Юни 27, 2009 7:46 pm

Няма да повярвате какво ми се случи. :shocked: Както си карах (с колан, на фарове и спряла на червен светофар), някакъв клаксон се разпищя. Аз се заоглеждах кой толкова е на зор, а то се опказа, че аз съм била това. - Пък много странно, щото нищо не бях натиснала.
И така си се прибрах на клаксон - всички се обръщаха да видят сватба ли има, кво ли, пък то - аз. :idontknow:
Накрая вече като си паркирах в гаража и като угасих фаровете, клаксона спря. - Явно нещо е станало късо. Та ше трябва да ходя на жичкаджия сега. :confused:
Мислете си за хубави неща и те ще ви се случват! Изображение

Изображение
Аватар
ИНЧОЛИНИ
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот petrohancho на Нед Юни 28, 2009 11:09 am

ИНЧОЛИНИ {L_WROTE}:Няма да повярвате какво ми се случи. :shocked: Както си карах (с колан, на фарове и спряла на червен светофар), някакъв клаксон се разпищя. Аз се заоглеждах кой толкова е на зор, а то се опказа, че аз съм била това. - Пък много странно, щото нищо не бях натиснала.
И така си се прибрах на клаксон - всички се обръщаха да видят сватба ли има, кво ли, пък то - аз. :idontknow:
Накрая вече като си паркирах в гаража и като угасих фаровете, клаксона спря. - Явно нещо е станало късо. Та ше трябва да ходя на жичкаджия сега. :confused:

:lolroll: :lolroll: :lolroll: Скицоуууууууууууу :kiss: :hug: Липсват ми твоите постове, а ти още повече :rose:
Човек колкото и добре да живее ,накрая се жени.При мен щастливо.
Да се ядосваш, значи да наказваш себе си за грешките на другите.
По добре куче приятел, отколкото приятелка кучка.
petrohancho
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот Phill на Пон Юни 29, 2009 9:52 am

Имаше нещо подобно и при мене отдавна ама с чистачките, сигурно дава на маса някъде.
Висша степен на смущението - два погледа, срещащи се в ключалката.
Аватар
Phill
eMOTION пристрастен

Мнениеот gabi1 на Пет Юли 03, 2009 2:03 pm

Дам.... А аз се чудех що оня ден сичко минаваше в дясно и накрая видях едно зелено бижу да профучава, ама толкова бързаше, че не видях, че била Инчито :lolroll: :lolroll: :lolroll:
Всеки шут отзад е крачка напред... :)
Аватар
gabi1
eMOTION пристрастен

Мнениеот darker на Пет Юли 10, 2009 5:04 pm

Днешната ми изцепка:

Паля аз сутринта за работа. След 100 метра светва лампата за водата - на мойто пасаторче това си е хронично. Имам дефектен датчик или кофти спойка по таблото, така и не го установих.
Ама реших да погледна. Спирам, гася, вдигам капака. Я - в съда за вода няма нищо. (мале, че съм прост - ама после загрях чак - водата е във водната система, не в разширителния съд, ама кой да се сети :lol: ).
Отвивам капачката, доливам вода от бутилката за спешни случаи. Качвам се и паля.
И на Орлов Мост изпод капака почна да излиза пара :shocked: Спирам на светофара, вдигам капака... и кво да видя - не съм завинтил капачката на разширителния съд :shocked: :angry: И водата си кипи и извира...

Завинтих я... и температурата като скочи на 120 градуса. Еле докарах до офиса, паркирах. И тука стана шоуто.
Вдигам капака, и почвам полееека да развивам капачката. Полека. По едно време усещам налягането. И скачам назад. А капачката като изби, и след нея - кипящ воден половинметров стълб! ПЛЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯСФШШШШФШШШШШФШШШ! А аз гледам ей така :jawdown:, ама от безопасно разстояние :lol: :lol:

Та сега съм се снабдил с още едно шише дестилирана вода, и се моля да няма поражения... че май половин километър съм ръчкал почти без вода.
Право дума баща ми - акъл не се дава, акъл се купува :lol:
Виж ся... дай ми една цигара, че мноо ми се пуши и съм гладен, пък нямам къде да спя, a ако знаеш ка ми са е*еееее! :lol:
Изображение
Изображение
Аватар
darker
eMOTION кибик

Мнениеот Phill на Нед Юли 12, 2009 1:10 pm

:lolroll: :lolroll: :lol: :lol: :lolroll: :lolroll: Е как можеш да отвинтиш бе Дарки няма леко ням силно. Не бараш докато не изстине.
Аватар
Phill
eMOTION пристрастен

Мнениеот darker на Нед Юли 12, 2009 6:29 pm

Мани, мани :lol:

А днес драх по едни камъни, та закачих някъде ауспуха. И се поскъса така хубаво близо до двигателя някъде :grin:
Сега звуча като форсиран 6-литров V8 :lol: :lol:
Виж ся... дай ми една цигара, че мноо ми се пуши и съм гладен, пък нямам къде да спя, a ако знаеш ка ми са е*еееее! :lol:
Изображение
Изображение
Аватар
darker
eMOTION кибик

Мнениеот Пешо на Пон Юли 13, 2009 12:23 pm

Мани мани в приключение си се вкарал. :) За следващият път да си знаеш. Първо проверяваш дали маркучите към радиатора са меки и след това отвиваш. :hehe:
Не се притеснявай за пасатора нищо му няма.
На един мъж, конски сили и женски гърди, никога не са му достатъчни!
Аватар
Пешо
eMOTION кибик

Мнениеот darker на Пон Юли 13, 2009 1:19 pm

Пешо {L_WROTE}:Мани мани в приключение си се вкарал. :) За следващият път да си знаеш. Първо проверяваш дали маркучите към радиатора са меки и след това отвиваш. :hehe:
Не се притеснявай за пасатора нищо му няма.

Мани, адаш, изкарах си акъла :) А на пасатя наистина нищо му няма, всичко му е на 6. Само ауспуха да оправя :lol:
Изображение
Изображение
Аватар
darker
eMOTION кибик

Мнениеот Пешо на Пон Юли 13, 2009 1:30 pm

Той ауспуха не вярвам да е щото си го оставил жаден. :lolroll: Все бях чувал за коли с характер (и аз имам една и тя от WAG семейството) ама чак ауспуси да криви. Мойта примерно като не е на кеф и си пуска чистачките когато и харесва. И много обича да надува клаксона безпричинно (добре че не работи) :lol:
На едно приятелче пък аудито сипеш му газ чистачките работят(ама постоянно) като няма газ и не работят(а кара на бензин). :jump:

ПС: да ти препоръчам ауспухаджия. Личен опит много доволен.
На един мъж, конски сили и женски гърди, никога не са му достатъчни!
Аватар
Пешо
eMOTION кибик

Мнениеот darker на Вто Юли 14, 2009 8:35 am

Мерси за офертата, следващия път ще се възползвам :)

Диагнозата на моя майстор - скъсана гарнитура ( :shocked: ), задното гърне също се откачи докато пълзях към вкъщи после... абе, всичко е за смяна отдолу :lol: Няма да се правя на джип повече с тая колица :lol:
Изображение
Изображение
Аватар
darker
eMOTION кибик

Мнениеот Phill на Вто Юли 14, 2009 9:32 am

Ми то джипа затова е джип. И аз се правих един път с Митсуту, просто на тия коли им е много дълго междуосието.
Аватар
Phill
eMOTION пристрастен

Мнениеот petrohancho на Вто Юли 14, 2009 10:50 am

Аз 23 години карам коли 4 х 4, от тях по добри няма.Последната която карах Landrover(Английско производство) просто е един малък танк на колела.Във всяко състезание по офроуд има две или три коли в първата петица.Много е неудобен за каране, но те измъква от почти всякаква ситуация.Може да се конкурира с почти всяка серийно производство лека кола на старта(без резачките)
Човек колкото и добре да живее ,накрая се жени.При мен щастливо.
Да се ядосваш, значи да наказваш себе си за грешките на другите.
По добре куче приятел, отколкото приятелка кучка.
petrohancho
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот darker на Пет Юли 17, 2009 10:59 am

Оправих ауспусите, беше леко.
Мастъра (верно си е мастър тоя!) ми оправи и инжекциона - оказа се, че имам износени тампони на двигателя, и от клатенето и вибрациите се е скъсал един от маркучите около инжекцията, та колицата яко смучела въздух... а аз се чудех що разхода ми отива на 15/100 градско :shocked:

Сега е като изтребител!
Изображение
Изображение
Аватар
darker
eMOTION кибик

Мнениеот Phill на Пет Юли 17, 2009 11:13 am

darker {L_WROTE}:Оправих ауспусите, беше леко.
Мастъра (верно си е мастър тоя!) ми оправи и инжекциона - оказа се, че имам износени тампони на двигателя, и от клатенето и вибрациите се е скъсал един от маркучите около инжекцията, та колицата яко смучела въздух... а аз се чудех що разхода ми отива на 15/100 градско :shocked:

Сега е като изтребител!

Това е понеже мотора е толкова мощен и се мята като заклан петел под капака и къса тампони :yes: :lol:
Аватар
Phill
eMOTION пристрастен

Предишна

Назад към Автофорум