Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/emotion/public_html/forum.emotion-bg.com/includes/bbcode.php on line 368

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/emotion/public_html/forum.emotion-bg.com/includes/bbcode.php on line 112

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/emotion/public_html/forum.emotion-bg.com/includes/bbcode.php on line 112

Форуми eMOTION • Tема - ЖЕНИТЕ ЗАД ВОЛАНА

ЖЕНИТЕ ЗАД ВОЛАНА

"Едно Ферари с цвят червен"...а Вие какво притежавате? Да обсъдим моделите, цветовете, тапицериите, проблемите и тяхното отстраняване.

Re: ЖЕНИТЕ ЗАД ВОЛАНА

Мнениеот MIHAELA на Съб Яну 17, 2009 12:33 am

BOKO {L_WROTE}:
MIHAELA {L_WROTE}:Аз пък съм ужасен шофьор. Само зяпам настрани. Нещо не ми отдава. Нямам практика и най-гадното е, че ме е страх. Направо се паникьосвам, а това не ми е привично. :cry: Но пък обожавам да се возя. :grin:

Кажи по кое време излизаш да караш обикновено, та да не минавам през вашия квартал :grin:

Защо? Не искаш да ме возиш ли? :cry:
Аватар
MIHAELA
eMOTION кибик

Мнениеот Иви на Съб Яну 17, 2009 12:01 pm

Искрена {L_WROTE}:А аз за пореден път искам да се оплача колко несолидарни са точно жените и майките към другите майки с деца на пътя. На мене лично ми се случва по-често мъж да спре и да ме пусне с количката и то на пешеходна пътека, отколкото жените, които обикновено профучават с бясна скорост. И ми иде да ги сваля от колата и да им забия един. :hammer:
А най-много се дразня като точно такава, профучаваща, видя, че си вози детето на задната седалка, а моето- какво, да го прегази ли иска? :angry: :ranting:

В София може и да е така, аз нямам такива наблюдения тук :yes: ; всекидневно возя децата си, понякога ги водя за ръце, което пък ми е доста по- трудно, но не съм забелязала такова разделение жени- мъже, има хора и нехора, т.е. сбърках човеци и не човеци...толерантни или не...аз например много се дразня, когато пък някой тръгне на пешеходна пътека и аз естествено спирам и изведнъж човекът, било то баба, дядо, майка, леля...спре на средата и почне да се чуди напред ли, назад ли...при положение, че аз не съм спряла върху пътеката и естествено правя знак, че има правя път, давам им предимство,...и в крайна сметка всички стоим и чакаме...абееееееее...съгласна съм с Дани- и от двете страни съм била и все още съм- има хора, които се събразяват и спазват правилата и има такива, на които изобщо не им пука....
Изображение
"Умей да живееш дори и тогава, когато животът ти стане непоносим"
Аватар
Иви
eMOTION кибик

Мнениеот gabi1 на Пон Яну 19, 2009 12:49 pm

Аз пък много се дразня, като почнат да пресичат ОКОЛО пътеката, някакви си метри само, но не и на нея. Е, не ги мачкам чак де, но ми идва вътрешно, само се подпирам на клаксона. Нищо лично, Веси, но има и майки, дето си ползват количките като щит пред себе си и просто издевателстват над шофьорите.
Всеки шут отзад е крачка напред... :)
Аватар
gabi1
eMOTION пристрастен

Мнениеот Иви на Пон Яну 19, 2009 1:18 pm

gabi1 {L_WROTE}:Аз пък много се дразня, като почнат да пресичат ОКОЛО пътеката, някакви си метри само, но не и на нея. Е, не ги мачкам чак де, но ми идва вътрешно, само се подпирам на клаксона. Нищо лично, Веси, но има и майки, дето си ползват количките като щит пред себе си и просто издевателстват над шофьорите.

:lol: :lol: :lol: голяма сладурана :OK:
Изображение
"Умей да живееш дори и тогава, когато животът ти стане непоносим"
Аватар
Иви
eMOTION кибик

Мнениеот astonish на Чет Яну 22, 2009 12:57 pm

Изображение
Изображение

Като видях това Ламборджини се разсмях щото се сетих, че имаме любителки на зеленото :yes: :grin: , хахах. На тази даже тапицерията и волана са зелени доколкото виждам :jump: . Е такива да карате някой ден, ама умната :yes: :happy: !
Изображение

Излъчвам радиация......но от сърце!
Аватар
astonish
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот BoGgY на Чет Яну 22, 2009 8:23 pm

Аха, ама и аз вече станах любителка на зеленото :jump: !
Ще има бой :baseball:
Между другото, Инчи пак се губи нанякъде май :sad:
How can I BELIEVE if in the middle of ` believe ` was the word LIE . . .

BoGgY
eMOTION маниaк

Мнениеот gabi1 на Чет Яну 22, 2009 9:47 pm

Само да разбере за зеленото и е доприпкала :lol:
Всеки шут отзад е крачка напред... :)
Аватар
gabi1
eMOTION пристрастен

Мнениеот Искрена на Чет Апр 16, 2009 9:30 pm

След 2г.и няколко месеца, в които не бях сядала зад волана, вече се престраших и карам. При това в компанията само на малката. :happy:
Пазете сеееееееееее. :wink: :jump: :handsandtongue:
Аватар
Искрена
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот Erma на Нед Апр 19, 2009 6:11 pm

Браво, Веси. Как е да караш след толкова време? Аз не съм карала от 6 месеца, пък и имам беден опит, така че със сигурност няма да мога да карам добре :jump:
Изображение
Аватар
Erma
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот Искрена на Нед Апр 19, 2009 8:19 pm

Ами първият път много се притеснявах, преди да седна и карам. Едно, че спрях да карам към 5тия месец на бременността ми, второ, че трябваше да си возя детето, за което ми беше двойно по-трудно от гледна точка на отговорност и безопасност. Мислех, че съм забравила как се превключват скоростите дори, но като седнах, всичко си дойде на мястото. :yes:
Престрашавай се, сядай и карай, колкото повече време минава, толкова повече ще те хваща страх. :hug: Май психологическият момент е по-сериозен в случая. :goodluck:
Аватар
Искрена
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот tarkin на Сря Апр 22, 2009 1:59 pm

Искренче, а ръчната как е? :pullouttongue: :handsandtongue: :jump:
Времето отмива всичко, времето отнема всичко и накрая има само мрак. Понякога намираме другите в този мрак, а понякога ги губим в него.
tarkin
eMOTION маниaк

Мнениеот Искрена на Пон Апр 27, 2009 11:59 pm

Вече избягвам да я ползвам. :lol:
Аватар
Искрена
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот vizitka на Вто Сеп 08, 2009 5:26 pm

Аз съм жена зад волана от 17 години и без кола вече не мога да направя и една крачка.
http://www.bg-vizitka.com
vizitka
eMOTION джуниър

Мнениеот ИНЧОЛИНИ на Пет Сеп 18, 2009 3:25 pm

Карам активно вече две години и мога с гордост да кажа, че се справям добре. Особено с паркирането. ;;)
По отношение на пешеходната пътека ще кажа, че дори ми е приятно да давам път и го правя с усмивка. Но има нещо, което ме дразни - нахални пешеходци и шофьори, които смятат, че си длъжен да правиш каквото и да било!
Правилата са си правила, но всеки трябва да се оглежда!
Брат ми има един лаф, който много ми харесва и прилича на гатанка: "Идат като Овце, бЕгат като Овце. Що е то? - Овце!". Ако някоя овца, особено пък с дете, тръгне да пресича без да се огледа - е, побеснявам, мамка му! Достатъчно е да застане пред пешеходната пътека и да ме погледне - за мен е ясно, че иска да мине и разбира се, че ще й направя път, та дори да ми свиркат чакащи зад мен коли!
Преди време един татко тръгна да пресича с дете и то на червено без да му мигне окото, камо ли да се огледа!!! На мен ми беше зелено, но трябваше да го чакам, защото детенцето беше малко и не можеше да ходи бързо. Издразних се и аз като Габи, се подпрях на клаксона, поне да се усети. А келешът ми показа среден пръст.- Да се чуди човек да го псува ли или да му е.е майката!!!
По същия начин е с престрояващи се или идващи от път без предимство коли. Всички имаме нужда от толерантност! Дай мигач, погледни човека зад волана, помисли дали няма да го засечеш, ако те погледне помоли го със знак да те пусне - ДОСЕГА НИКОЙ НЕ Е ОТКАЗАЛ НА МОЛБА! ;;) Но нахалниците ме дразнят! Как пък решават, че точно пред мен ще минат!? Ми ако не искам да ги пусна? Ще се бутаме ли? Аре па да видим!
:baseball:
Мислете си за хубави неща и те ще ви се случват! Изображение

Изображение
Аватар
ИНЧОЛИНИ
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот petrohancho на Пет Сеп 18, 2009 4:13 pm

Ти пиши у форума кога излизаш с "Пъфи" да си стоя тогава в къщи :lolroll: че кат гледам тая бухалка :fear: :fear: :fear:
Познавам колежки, много добри шофьорки.Всичко си е до това да ти "идва отвътре" :yes:
Човек колкото и добре да живее ,накрая се жени.При мен щастливо.
Да се ядосваш, значи да наказваш себе си за грешките на другите.
По добре куче приятел, отколкото приятелка кучка.
petrohancho
eMOTION ангел-пазител

ПредишнаСледваща

Назад към Автофорум