Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/emotion/public_html/forum.emotion-bg.com/includes/bbcode.php on line 368

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/emotion/public_html/forum.emotion-bg.com/includes/bbcode.php on line 112

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/emotion/public_html/forum.emotion-bg.com/includes/bbcode.php on line 112

Форуми eMOTION • Tема - Изповедалня!

Изповедалня!

Коментираме събития и мисли всякакви. Важни съобщения и новини от света и у нас.

Re: Да ви се оплача :(тема поредна)

Мнениеот Erma на Пон Фев 22, 2010 9:32 am

BoGgY {L_WROTE}:Опитвам се да гледам позитивно на най-малките неща. Радвам се, когато някой / нещо ми даде повод за това. Но явно не оценявам достатъчно това което имам или само си мисля че мисля позитивно. Може би грешката е в мен - не съм се научила да гледам откъм най-добрата страна на нещата. Понякога се опитвам, но просто не намирам такава. Или ги подминавам без да забележа :idontknow:

Благодаря ви за подкрепата :hug: :hug: :hug:

Боги, горе главата .. колкото до приятелите - тепърва ще намираш близки приятели :dontworry: :hug:
Изображение
Аватар
Erma
eMOTION ангел-пазител

Re: Изповедалня!

Мнениеот *Olelia* на Пон Фев 22, 2010 10:43 am

Боги, преместих поста ти тук, тъй като ми се стори по-подходящ за тази тема.

Иначе относно депресиите и лошите настроения - мога само да се присъединя към казаното по-горе. Още повече, че човек не бива да се тормози за минали и бъдещи неща и събития, а да живее за днешния ден. Миналите неща са си минали, а бъдещите са още неясни, предстоящи и непредсказуеми. Та, радвай се на днешния ден - че си здрава, че се усмихваш на слънцето, което пече навън, нагушкай някой от твоите животинки, хапни си шоколад :hehe: Доказано е, че серотонинът - хормонът на щастието, се разгражда в организма по-бързо при липсата на слънчеви лъчи. Ето защо, хората се чувстват по-добре, когато навън грее слънчице. А другият способ за "набавяне" на малка доза серотнонин е вкусотията наречена шоколад. Е, без да прекаляваме де :grin: От мен много прегръдки :hug:
Изображение
Аватар
*Olelia*
Администратор
Администратор

Мнениеот BoGgY на Пон Фев 22, 2010 11:15 pm

:hug: :hug: :hug:

Оле, нямам нужда от напомняне за шоколада - аз не се откъсвам от него - залепнал ми е на ръцете направо :grin: Но пък гадното е, че сърце не ми дава да се разделя с приятелите си, от които всъщност наистина ми е писнало и все повече се дразня от присъствието им. Знам че звучи странно такова красноречие, но ако се скараме, ще прекратя едно дългогодишно приятелство - с едната се познаваме от 4 годишни ... И все пак - вече не ги понасям, а без тях всички ще се настроят срещу мен, а и ще се чувствам още по-самотна. Според мен са изключително скучни приятелки, които дори не могат да изслушват човек (едно наистина елементарно нещо) ... За съвет и разбиране почти не може да се говори.

Гушкам всички ви и отивам да си гушкам животните щом ме съветвате така :inlove: Поне двечки ще има на леглото ми :angel:

:hug: :hug: :hug: :heart:
How can I BELIEVE if in the middle of ` believe ` was the word LIE . . .

BoGgY
eMOTION маниaк

Мнениеот LILIS на Пон Фев 22, 2010 11:24 pm

BoGgY {L_WROTE}::hug: :hug: :hug:

Оле, нямам нужда от напомняне за шоколада - аз не се откъсвам от него - залепнал ми е на ръцете направо :grin: Но пък гадното е, че сърце не ми дава да се разделя с приятелите си, от които всъщност наистина ми е писнало и все повече се дразня от присъствието им. Знам че звучи странно такова красноречие, но ако се скараме, ще прекратя едно дългогодишно приятелство - с едната се познаваме от 4 годишни ... И все пак - вече не ги понасям, а без тях всички ще се настроят срещу мен, а и ще се чувствам още по-самотна. Според мен са изключително скучни приятелки, които дори не могат да изслушват човек (едно наистина елементарно нещо) ... За съвет и разбиране почти не може да се говори.

Гушкам всички ви и отивам да си гушкам животните щом ме съветвате така :inlove: Поне двечки ще има на леглото ми :angel:

:hug: :hug: :hug: :heart:

Не се разделяй, просто потърси нови :yes: и всичко ще си дойде на мястото. :goodluck:
... time to ...
Аватар
LILIS
eMOTION фен

Мнениеот petrohancho на Сря Фев 24, 2010 9:48 am

Боги, тук имаш приятели, макар и виртуални :hug:
Човек колкото и добре да живее ,накрая се жени.При мен щастливо.
Да се ядосваш, значи да наказваш себе си за грешките на другите.
По добре куче приятел, отколкото приятелка кучка.
petrohancho
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот Hubsi на Сря Фев 24, 2010 12:26 pm

Майка ми ме покани да отида за великден с тях на Доспат но си мисля , че няма да мога . Мъжо не иска и ме изреди 1 куп оправдания . Но аз каквато сам си чепата може и да му кажа адиос аз отивам за празниците при семейството ако искаш идвай . А той много добре знае , че наумя ли си нещо никой и нищо не е в състояние да ме спре да го направя . Но ми е гадно , той си вижда роднините всеки ден ако поиска а аз 2 пъти в годината . Незнам ...... ще го мисля но определено ще се прибера за известно време като се постопли малко и спре да вали . Има толкова много хора с , който искам да се видя и , който не ме оставят намира в скайп , все ме питат " Кога ще си идваш ? Непременно да се обадиш да се видим " и тн .
Изображение
Аватар
Hubsi
eMOTION маниaк

Мнениеот BoGgY на Сря Фев 24, 2010 4:51 pm

Благодаря ви, наистина май сте единствените ми приятели :hug:

Хубси, защо не обсъдите проблема с мъжо кротко, вместо да действаш така :sad: Но наистина си права - трябва да те разбере щом се виждате толкова рядко с роднините и приятелите :yes: :hug:

BoGgY
eMOTION маниaк

Мнениеот Erma на Чет Фев 25, 2010 2:57 pm

Хубси, аз ако съм на твое място щях да отида при майка си, щом не можеш да я виждаш често поне по празниците се вижте.

Аз пък имам друг проблем. Колегата ми май ми се дразни .. вчера шефа ни почна да ме обучава горе в офиса как да го замествам в някои неща, а после колегата ми казал, че много съм се бавела и че ако бил той щял да направи всичко много по-бързо :ranting: Което изобщо не е вярно, защото шефа ни каза, че само аз работя бързо на компютъра и не се затруднявам.
Изображение
Аватар
Erma
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот *Olelia* на Пет Фев 26, 2010 9:53 am

Тези служебните истории и мен почнаха да ме дразнят вече. Онзи ден научих една "голяма новина", че една бивша колежка ще я връщат на работа и то с повишение :confused: Искам по-бързо да изляза в болничен и да спра да се ядосвам и нервирам за неща и хора, които не мога да променя :sad:
Изображение
Аватар
*Olelia*
Администратор
Администратор

Мнениеот BoGgY на Пет Фев 26, 2010 3:11 pm

Мисля, че щом имате работа няма за какво да се ядосвате :hug:

BoGgY
eMOTION маниaк

Мнениеот Erma на Пет Фев 26, 2010 10:53 pm

BoGgY {L_WROTE}:Мисля, че щом имате работа няма за какво да се ядосвате :hug:

Ох, и аз със това се успокоявам, но няма как да не се ядосаш на завистниците :pullouttongue:
Изображение
Аватар
Erma
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот astonish на Сря Мар 03, 2010 2:37 pm

Оле, те се ядосват повече от теб, така че....... :OK: .
Изображение

Излъчвам радиация......но от сърце!
Аватар
astonish
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот tenderlove на Сря Мар 17, 2010 3:25 pm

Аз се дразня на училището... после ще се дразня на колегите ми сигурно... изобщо някога това свършва ли? Явно постоянно ще има хора, които да ти лазят по нервите... И колкото и да го чувам и да не искам да го повярвам, се оказва, че е така...
Аватар
tenderlove
eMOTION пристрастен

Мнениеот petrohancho на Сря Мар 17, 2010 3:32 pm

Светле :hug: не всичко в живота ще така както искаш ти и трябва да си подготвена за това.Радвай се на хубавите моменти и приемай лошите като неизбежно зло. :OK:
Човек колкото и добре да живее ,накрая се жени.При мен щастливо.
Да се ядосваш, значи да наказваш себе си за грешките на другите.
По добре куче приятел, отколкото приятелка кучка.
petrohancho
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот lonesome на Пон Мар 22, 2010 9:57 am

Тая криза... направо ми такова таковато. Безпаричието ни създава адски много проблеми в семейството и... :confused: Аз се опитвам да се абстрахирам от проблемите, гледам да съм повече навън с приятели, но не всеки път се получава. От една страна искам да съм съпричастна с проблемите на дома, но от друга, супер егоистично, ги загърбвам. Най - лошото е, че аз съм един от основните виновници за това положение, но не мога да променя нищо. :sad:
Не поглеждай назад към миналото и не съжалявай, че си е отишло. И не се тревожи за бъдещето, което ще дойде. Живей в настоящето и го направи толкова хубаво, че да си струва разбитото сърце.
Аватар
lonesome
eMOTION пристрастен

ПредишнаСледваща

Назад към Обща дискусия