Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/emotion/public_html/forum.emotion-bg.com/includes/bbcode.php on line 112

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/emotion/public_html/forum.emotion-bg.com/includes/bbcode.php on line 112

Форуми eMOTION • Tема - Кой е последният мач, на който сте ходили?

Кой е последният мач, на който сте ходили?

Кой ще стане шампион? Фенове на всякакви отбори-обединявайте се!

Кой е последният мач, на който сте ходили?

Мнениеот *Olelia* на Сря Фев 23, 2005 10:42 am

Говорим за последния път, в който сте ходили на някой мач от нашето първенство. А ако някой е имал късмета да ходи някъде в чужбина - още по-яко. :wink:
Малко ме е срам, че бидейки футболен запалянко не съм ходила на мач от много отдавна, но все пък нали съм дама ;;) (нищо, че съм ритала в женския отбор на "Гранда" като малка :lol: )
Последния мач на който бях беше "Спартак ВН" - "Ботев ПД"....съответно нашите биха :hmm:
Последна промяна *Olelia* на Съб Авг 13, 2005 12:36 pm, променена общо 1 път
Изображение
Аватар
*Olelia*
Администратор
Администратор

Мнениеот onion на Сря Фев 23, 2005 10:46 am

ами аз не обичам да ходя на нашите мачове ... нито следя първенството ни ... просто защото е смешна история ... разни примадони които си мислят че са футболисти и т.н. но това е друга тема , последния мач на който сътм ходил и било сигурно преди повече от 15 години , мача беше ЦСКА - Етър ... 1-0 ако не се лъжа
Zoo-Info.org - сайтът за екзотични животни
Форум на Zoo-Info
Аватар
onion
eMOTION фен

Мнениеот *Olelia* на Сря Фев 23, 2005 10:52 am

Ами този, за който споменах беше преди 8 години :grin:
Изображение
Аватар
*Olelia*
Администратор
Администратор

Мнениеот seaman на Чет Фев 24, 2005 4:41 pm

Последния мач на който ходих беше миналата събота в Албена ЧЕРНО МОРЕ- Черноморец Бс. 6:0 контрола, а следващия ще е тази събота ЧЕРНО МОРЕ-Видима-Раковски Севлиево предполагам ще им сложим една тройка .
Аватар
seaman
eMOTION кибик

Мнениеот seaman на Съб Авг 13, 2005 8:36 am

Последно тръгнах за Смолян ,но стигнах само до Асеновград :angry:
нищо днес ще гледам .
Аватар
seaman
eMOTION кибик

Мнениеот RAM на Съб Авг 13, 2005 8:46 am

Черно Море - Славия от миналото първенство
Аватар
RAM
eMOTION пристрастен

Мнениеот seaman на Съб Авг 13, 2005 9:53 am

Някъде не беше ли писала ,че си от един друг отбор :worried:
Днес е същия мач Черно море-славия ако ти допада точно този мач днес е деня :wink:
Аватар
seaman
eMOTION кибик

Мнениеот *Olelia* на Съб Авг 13, 2005 12:38 pm

Хайдеее, хващайте се и ..на мача, после искам разкази :grin: :bravo:

Между другото админа се е покрил, но последния мач на който ходи преди няколко месеца беше ЦСКА - Левски, има какво да разкаже :lol:
Изображение
Аватар
*Olelia*
Администратор
Администратор

Мнениеот RAM на Пон Авг 15, 2005 1:07 pm

Мачът беше хубав, отдавна не съм виждала Черно Море да играят така. Можеше и да е по-добър резултата, но все пак са си три точки, дано върви все така. Току виж сме се оказали голямата изненада на първенството :happy:
Аватар
RAM
eMOTION пристрастен

Мнениеот seaman на Пон Авг 15, 2005 2:15 pm

Ако бием сега Вихрен в Сандански ще им поникнат криле и трябва да стане някакво чудо да сме извън петицата :happy:
Аватар
seaman
eMOTION кибик

Мнениеот seaman на Съб Авг 27, 2005 1:14 pm

Паднахме в Сандански ,но моряците играха много добре съвсем спокойно можеше да ги отнесем с една тройка . Нищо идва Ботев и с тази игра не би трябвало да имаме проблеми .
Аватар
seaman
eMOTION кибик

Мнениеот Moondance на Съб Сеп 03, 2005 12:27 am

Аз пък ходя на мачовете, когат' играе мъжо -от регионалната лига тук. Майко мила, как се псува на немски и каквито езици още се сещате - разнороден отбор са доста!!! Па как са ритат, лелеее!!! И за един мач он, съдията, даде 2, два!! червени картона и не-помня-колко жълти, защото мрази да му спорят!!
Ма то било яку дъ ходиш на мачови :lol: А и после има:
Изображение
Moondance
eMOTION фен

Мнениеот doors на Нед Яну 29, 2006 10:50 am

От българското първенство ходя само на "голямото дерби" :) Иначе последно бях на ЦСКА - Хамбургер
Изображение
Муза за писателите,които не пишат.Модел за художниците,които не рисуват.Рибарят на душата.Не пия кафе,което е по-съществено в случая.
Аватар
doors
eMOTION джуниър

Мнениеот donbibi на Нед Яну 29, 2006 11:38 am

doors {L_WROTE}: Иначе последно бях на ЦСКА - Хамбургер

Голям срам, голямо нещо. :shy: :lol:
Жената иска само един мъж, но за всички неща, а мъжа иска всички жени, но само за едно нещо!!!
Аватар
donbibi
eMOTION зарибен

Мнениеот doors на Нед Яну 29, 2006 11:53 am

Резултата не беше справедлив...а точно преди мача им обърнаха внимание на далечните удари на Рафаел Ван Дер Ваарт!ЦСКА играха силно в директните елиминации и слабо в групата :sad:
Изображение
Муза за писателите,които не пишат.Модел за художниците,които не рисуват.Рибарят на душата.Не пия кафе,което е по-съществено в случая.
Аватар
doors
eMOTION джуниър

Следваща

Назад към Футбол