Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/emotion/public_html/forum.emotion-bg.com/includes/bbcode.php on line 112

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/emotion/public_html/forum.emotion-bg.com/includes/bbcode.php on line 112

Форуми eMOTION • Tема - Стоичков ?!

Стоичков ?!

Кой ще стане шампион? Фенове на всякакви отбори-обединявайте се!

Стоичков ?!

Мнениеот onion на Вто Сеп 20, 2005 12:01 pm

какво мислите за него , става ли за треньор или не ?
И от предаването на Крум Савов - трябва ли да има син буркан на колите горепосочения господин Стоичков или не ?
Изобщо ми е интересно да чуя какво мислят хората за него като човек и като треньор !
Zoo-Info.org - сайтът за екзотични животни
Форум на Zoo-Info
Аватар
onion
eMOTION фен

Мнениеот seaman на Сря Сеп 21, 2005 5:30 pm

Като човек си е луд селянин , като футболист беше велик , като треньор е още рано да се каже .
Буркан не трябва да има ясно е .
Каквото и да говорим за него той ще си остане един велик българин , най-малкото защото прослави България в целия свят и много хора научиха ,че има и такава страна на картата .
Аватар
seaman
eMOTION кибик

Мнениеот onion на Пет Сеп 23, 2005 12:45 pm

абе не знам дали е рано да се каже какъв треньор е ... откакто е треньор имаме победи само в приятелски мачове с отбори от сорта на "корилските острови" или "горен занзибар"
Форум на Zoo-Info
Аватар
onion
eMOTION фен

Мнениеот seaman на Пет Сеп 23, 2005 2:07 pm

Добре де ти какво очакваше като го назначиха - с магическа пръчка да станем световни шампиони ли , започна да налага млади футболисти , налага нападателен футбол . Вярно че не можа да ни класира за СП но за квалификациите за ЕП ще имаме добър отбор и се надявам да се класираме . Може би не беше правилно да го слагат начело на националите без никакъв опит ,но вече няма връщане назад и ще е грешка ако го сменят сега .
Ти да не си някой левскар мразещ Стоичков защото е от лагера на врага ?
Аватар
seaman
eMOTION кибик

Мнениеот onion на Нед Сеп 25, 2005 1:45 am

seaman {L_WROTE}:Добре де ти какво очакваше като го назначиха - с магическа пръчка да станем световни шампиони ли , започна да налага млади футболисти , налага нападателен футбол . Вярно че не можа да ни класира за СП но за квалификациите за ЕП ще имаме добър отбор и се надявам да се класираме . Може би не беше правилно да го слагат начело на националите без никакъв опит ,но вече няма връщане назад и ще е грешка ако го сменят сега .
Ти да не си някой левскар мразещ Стоичков защото е от лагера на врага ?

абсолютно не съм левскар , няма как да бъда след като вуйчо ми и после братовчед ми бяха старши треньори на ЦСКА :) Боби и Сашо Станков :)
но не съм и ЦСКА-р де ... обаче ако изобщо имам някакви мегляви предпочитания за БГ отбор това е ЦСКА
Форум на Zoo-Info
Аватар
onion
eMOTION фен

Мнениеот seaman на Пон Сеп 26, 2005 9:39 pm

Радвам се , Сашо Станков беше треньор на морето тогава играехме красив нападателен футбол ,но нямахме късмет не успяхме да натрупаме точки и си замина . Поздрави го ако се чуваш с него - от един фен на Черно море , кажи му че остави много добри впечатления във Варна .
Аватар
seaman
eMOTION кибик

Мнениеот onion на Вто Сеп 27, 2005 1:55 pm

seaman {L_WROTE}:Радвам се , Сашо Станков беше треньор на морето тогава играехме красив нападателен футбол ,но нямахме късмет не успяхме да натрупаме точки и си замина . Поздрави го ако се чуваш с него - от един фен на Черно море , кажи му че остави много добри впечатления във Варна .

непременно ... когато и ако го видя че не се виждаме на по бира ако ме разбираш ;)
Форум на Zoo-Info
Аватар
onion
eMOTION фен

Мнениеот Гост на Вто Сеп 27, 2005 4:30 pm

Къде е треньор сега? В Русия или някоя от бившите републики май имам някакъв спомен ,че отиде.
Гост

Мнениеот onion на Сря Сеп 28, 2005 11:46 am

и аз не знам да ти кажа честно :)
Форум на Zoo-Info
Аватар
onion
eMOTION фен

Мнениеот doors на Нед Яну 29, 2006 10:48 am

Едни братовчеди сте ама :lol: Тъжно ми е да си го призная,но Стоичката не става за треньор.Една треньорска школа не е изкарал,няма опит...един Любко Петрович би стоял много по-добре,естествено рамо до рамо със Стоичков.Едно нещо прави в този национален,но го прави както никой преди - умее да нахъсва играчите,психиката във футбола е много важна,тактиката може да дойде от изявен специалист като Любко.
Изображение
Муза за писателите,които не пишат.Модел за художниците,които не рисуват.Рибарят на душата.Не пия кафе,което е по-съществено в случая.
Аватар
doors
eMOTION джуниър

Мнениеот simona на Чет Ное 16, 2006 1:54 am

Един тренер трябва да е с душа, строг, справедлив и т.н. Нямам представа как се държи с хората си изобщо. Но защо винаги падаме?! Какво не достига? Явно не става за треньор. Бих го признала ако бием Бразилия например, което е напълно възможно, но кога ще стане е въпрос?????? Или пък има друг вариант: Става за треньор, но играчите са пълен въз. Едно от двете е ама кое нямам представа.
Утре е късно!!! Днес е момента!!!
Трима души могат да запазят тайна, само ако двама от тях са мъртви
НАшата мъдрост произтича от нашия опит, а нашия опит - от нашите глупости.
Не греши само онзи, който не прави нищо. Но и да не се прави нищо е грешка.
Аватар
simona
eMOTION кибик

Мнениеот ><Galia>< на Чет Ное 16, 2006 8:55 am

simona {L_WROTE}:Един тренер трябва да е с душа, строг, справедлив и т.н. Нямам представа как се държи с хората си изобщо. Но защо винаги падаме?! Какво не достига?

Не достигат играчи... всъщност няма такива в одбора. Нивото на играчите ни е под всякаква критика. Защо Бербатов се напъва да играе (до колкото може де) в чуждите клубни отбори, а като играе за национала само се подмята на терена и заплита пергелите. Всички са такива. Явяват се там само да отбият номера. Явно фудболните ни школи са на исключително ниско ниво. хич неискам и да ги гледам... само се ядосвам :angry:
><Galia><
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот simona на Чет Ное 16, 2006 7:41 pm

Много верно Гале. Значи абсолютно те подкрепям за Бербатов, а и за други. Тези които играят не им се обръща особено внимание. Абе кво е толкова тоя Бербатов. Кво парви - бега напред назад и ако има късмет вкарва гол. Ама да е пред вратата иначе отстрани не става. Некви връзки играят при него. Мартин Петров е играч. Той ми е много симпатичен. Има и други, които наистина играят футбол, но нещо имената ми бягат. Не се дразни, остави ги да се излагат както намерят за добре.
Утре е късно!!! Днес е момента!!!
Трима души могат да запазят тайна, само ако двама от тях са мъртви
НАшата мъдрост произтича от нашия опит, а нашия опит - от нашите глупости.
Не греши само онзи, който не прави нищо. Но и да не се прави нищо е грешка.
Аватар
simona
eMOTION кибик

Мнениеот Number1 на Чет Ное 16, 2006 9:58 pm

Стоичков ще стане добър треньор когато Ники Михайлов стане добър вратар :lol: :lol: :lol:
толкова прост човек не може да седи да мисли тактики.. нищичко не разбира нито от футбол нито от психология. Едно е да ти казват какво да правиш и да тичаш след топката, друго е ти да си тоя дето казва.. играчите не са му виновни.. има достатъчно добри футболисти, които играят на добри места. Освен това тоя нац. отбор го имаме вече от години и би трябвало да са свикнали заедно, тъй че не е в това проблема..никой отбор не се обиграва 4-5 години..а доста са заедно от младежките си години още. Стоичков уж е учил в НСа за треньор ама по скоро са му дали на готово диплома, защото не се е появявал в лекциите. Хората ходят на специализации наляво на дясно, той освен че познава Кроиф не може да се похвали с друга специализация. Краси Балъков е 100 пъти по кадърен, прави чудеса с Грасхопърс където е от скоро и наистина гради млад отбор с 21-22 годишни..но човека 2 год беше помощник тренъор завърши в Къолн..и си работи здраво, вместо да пият с Вълка наляво надясно :wink:
“There is a certain combination of anarchy and discipline in the way I work.”
Аватар
Number1
eMOTION лудория

Мнениеот Sarri4ka на Пет Ное 24, 2006 3:56 pm

Аааа не обиждай детето!
Аватар
Sarri4ka
eMOTION кибик

Следваща

Назад към Футбол