Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/emotion/public_html/forum.emotion-bg.com/includes/bbcode.php on line 112

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/emotion/public_html/forum.emotion-bg.com/includes/bbcode.php on line 112
Форуми eMOTION • Tема - Да ви се фукна/ оплача ;)

Да ви се фукна/ оплача ;)

Как да поддържаме тялото си в стегната форма? Препоръки за упражнения, програми, натоварвания.

Мнениеот Искрена на Пон Сеп 10, 2007 12:25 am

Отдавна не съм писала тука...
Аз какво да се фукна... глад му е майката и малко повече воля :tongue:
Аватар
Искрена
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот Mardinia на Пон Сеп 10, 2007 7:43 pm

Искрена {L_WROTE}:Аз какво да се фукна... глад му е майката и малко повече воля :tongue:

Абсолютно си права! :yes:

Вече трета седмица и имам чувството, че стомахът ми се е лепнал за гърба :jump:
"Мечтата е птица, която кражи около въображението и действителността!"

Изображение
Аватар
Mardinia
eMOTION ангел-пазител

Re: Да ви се фукна/ оплача ;)

Мнениеот ИНЧОЛИНИ на Пет Сеп 19, 2008 2:23 pm

Фук-фук - вече втори месец тренирам всяка сутрин - гирички, коремни преси, предно рамо, задно рамо, едно-друго... Много ми е гот! - Хем тонизира, хем оформя. ;)
Мислете си за хубави неща и те ще ви се случват! Изображение

Изображение
Аватар
ИНЧОЛИНИ
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот lubopitko на Пет Сеп 19, 2008 2:32 pm

Аз пък желание имам, но воля нямам... А имам да свалям още 9кг., за да достигна върховата си форма отпреди да забременея... :waiting:
Аватар
lubopitko
eMOTION маниaк

Мнениеот ><Galia>< на Съб Сеп 20, 2008 8:13 pm

Лю, трудно е да започнеш, но зора е докъто тръгнеш! Наложи си, определи си ден и после ще ходиш със желание. В къщи е трудно да се занимава човек, защото винаги те домързява и го оставяш за после и винаги си намираш нещо да свършиш. Знам по себе си защото въпреки, че ходя редовно на зала си купих и два уреда за вкъщи, имам и гирички и тежести които слагам на краката и ръцете си докъто тренирам... е два пъти съм се качила и това е. :confused: А и в залата имаш стимул. Помоли някой да ти направи програма, ще обясниш къде точно искаш да свалиш и съм сигурна, че с редовни тренировки (поне 3 пъти седмично) за 2-3 месеца ще свалиш желаните кгми и ще се стегнеш много. :yes: Само с диети нестава работата, а ако се комбинират нещата ще е най добре :goodluck:
><Galia><
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот lubopitko на Нед Сеп 21, 2008 2:47 pm

Знам Гале, права си, но въпросът е, че няма кой да ми гледа детенце докато тренирам. А вкъщи той като се занимава или спи и аз правя коремни преси.
Аватар
lubopitko
eMOTION маниaк

Мнениеот ><Galia>< на Нед Сеп 21, 2008 7:16 pm

Лю, ако неможеш да вържеш някоя баба или мъжо ти да поседи с Митака, взимаш си гирички, слагаш тежести за глезените (продават ги навсякъде и са доста ефикасни) правиш си програма, и започваш в къщи. :OK: А коремните преси ще е най добре ако ги правиш като си под ъгъл с главата малко на доло :yes:
><Galia><
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот Ели на Сря Ное 05, 2008 5:53 pm

Приветствайте големия мързел (мен!), който се записа не на 1, а на цели 2 спорта! :yupee: Всеки понеделник - тае-бо, всеки четвъртък - йога! :cool: Брой посещения - 1! :jump: :jump: :jump:
ИзображениеИзображение
Аватар
Ели
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот astonish на Сря Ное 05, 2008 11:58 pm

Брау Ели :bravo: ! За йогата, а това тае се чудя за кво ти е на теб ....... :thinking: :yes: ?
Изображение

Излъчвам радиация......но от сърце!
Аватар
astonish
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот *Olelia* на Чет Ное 06, 2008 8:41 am

Ели, записах си в тефтера и започвам да ти правя контролни проверки, да знайш :grin:
Изображение
Аватар
*Olelia*
Администратор
Администратор

Мнениеот Ели на Чет Ное 06, 2008 6:41 pm

:jump: :jump: Добре, ще се отчитам редовно значи! :wink:
Астоууу, мн се радвам, че видях що за чудо е йогата! :happy: Толкова разговори сме водили, най-сетне да добия и физическа представа! :yes: Много е странна, не е като нищо друго, което съм тренирала. На моменти сякаш не бях в залата. Мацката беше пуснала някаква музика и все си мислех, че лежа някъде в парка и че съм 1-2 клас! :jump: :jump: Много безгрижно беше! :yes: После имах усещането, че съм супер разтегателна! :cool: :tongue:
Тае-бо-то също адски ме изкефи. Не очаквах! На 10тата минута исках да халосам с нещо тежко треньора, да му седна на главата и бавно да му причинявам болка! :jump: :jump: Шегувам се де! Но наистина на 10тата минута бях капнала вече и не мислех, че ще издържа. После скачахме и с някакви гирички, които много исках да метна по пича! :jump: Накрая почти се бях разтекла - толкова водичка пуснаха порите ми! :jump:
Асто, не ходя на спорт, защото имам нужда да отслабна! Ходя, защото така го чувствам! :yes: А и всеки има нужда от стегнато тяло, независимо колко килограмова е неговата персона! :wink:
ИзображениеИзображение
Аватар
Ели
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот astonish на Чет Ное 06, 2008 8:49 pm

Добрееее :happy: :happy: :thinking: ......... поздравления и за тае-то :blush: :happy: :OK: !
Изображение

Аватар
astonish
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот Искрена на Пон Ное 10, 2008 12:22 pm

Браво, Ели! :bravo: И как образно го описа, чак си го представих. :grin:
Аватар
Искрена
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот BOKO на Пон Ное 10, 2008 5:04 pm

Ели {L_WROTE}::jump: :jump: На моменти сякаш не бях в залата. Мацката беше пуснала някаква музика и все си мислех, че лежа някъде в парка и че съм 1-2 клас! :jump: :jump: Много безгрижно беше! :yes: После имах усещането, че съм супер разтегателна! :cool: :tongue:

:shocked: :shocked: Да не пи две три преди това ? :jump: , между впрочем часове по Кама Сутра ще има те ли ?, ако има се обади да се запиша и аз :blush: :jump:
Аватар
BOKO
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот astonish на Пон Ное 10, 2008 11:53 pm

Бокич , Кама Сутра е измислена от йогите ........... :yes: :lolroll:
Изображение

Аватар
astonish
eMOTION ангел-пазител

ПредишнаСледваща