Дайте съвет

Как да поддържаме тялото си в стегната форма? Препоръки за упражнения, програми, натоварвания.

Мнениеот Искрена на Чет Юни 15, 2006 12:39 pm

ха ха, това с качването на стълбите и аз съм го правила, още повече, че живея на 6ия етаж. Проблемът обаче е, че скъпите ми съседи са толкова големи чистници, че ако "спортувам" с катерене по стълбите, по-скоро мога да се задуша от мръсотията и праха, отколкото да дишам нормално и да си стягам краката... :angry:
Аватар
Искрена
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот ><Galia>< на Чет Юни 15, 2006 6:11 pm

Искачването на сълбите наистина е много ефикасно. Въф фитнеса има уред който имитира стълби и там можеш да се катериш на воля.
Трябва от време на време уредите да се сменят, аз например си правя сама програми. Примерно един месец въртя велоергометъра на следващия бягам на пътеката или бързо ходене под наклон 15 градоса, искачвам се по стълбите или скиимитатора, и ги редувам.
Но това не е достатъчно, упражненията също са много важни.
><Galia><
eMOTION ангел-пазител

Re: Дайте съвет

Мнениеот lonesome на Съб Юли 26, 2008 5:12 pm

Не съм чела темата назад, но нали заглавието е "Дайте съвет" и аз искам съвет и... затова пиша тук. От няколко дни се захванах да си правя разни упражнения, аеробика, едно друго, обаче супер много ми се схващат мускулите. Защо така става? Дали не е от това, че обикновено претупвам загрявката?
Не поглеждай назад към миналото и не съжалявай, че си е отишло. И не се тревожи за бъдещето, което ще дойде. Живей в настоящето и го направи толкова хубаво, че да си струва разбитото сърце.
Аватар
lonesome
eMOTION пристрастен

Мнениеот ><Galia>< на Нед Юли 27, 2008 3:25 am

Mда, възможно е, ако не загрееш достатъчно, много бързо ще се измориш. Освен това ако до сега не си се движела достатъчно и сега изведнъж си започнала, нормално е да те болят. Върши нещата постепенно, по малко увеличавай времето и упражненията за да може тялото ти да свикне със физическото натоварване. Не винаги когато човек се мори има ефект от това. :yes:
><Galia><
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот jjote на Чет Ное 20, 2008 12:40 pm

To6e_amerikaneca написа:
G_Vlad написа:Тъй като съм доста тлъстичка и смятам да се заема с въпроса, искам съвет.
Не ям много, но изобщо не се движа. Смятам, че трябва да започна с активно движение, а не със сериозни натоварвания, за да не стана от мека бучка твърда такава :lol:
Как мислите, дали да си купя кростренажор и да се упражнявам в къщи или да тръгна на фитнес?
Второто малко ме притеснява, защото фитнесите се посещават най-вече от хора, които имат какво да покажат, а не какво да коригират :? За съжаление няма фитнеси за дебелаци или иначе казано дебелариуми, където един дебелак да се чувства добре сред себеподобни :wink:

фитнеса не е маясто кадето се съдират некви грамадни,силни ... хора .там има всекакви :D и като ходя -не ми е правило впечатление че някои от тея по-силните ми се смее. А и кво ти пука :) там хората не показват какво имат а... се мъчат да го имат :wink: ... така че нямаш проблем -те и те са подобни кат' теб ама с напрадък*><*

Според Мен е по добре да си ходиш на фитнес :yes: И да не ти пука от другите и те са започнали както теб ;) така че спокс :) и аз се срамувах от тялото си , но със малко фитнес и съм си мн добре даже и си ходя редовно :yes: :yes: Но и требва малко движение :) дано съм ти бил полезен ! И не гледай др. а само теб
jjote
eMOTION джуниър

Мнениеот jjote на Чет Ное 20, 2008 12:46 pm

lonesome написа:Не съм чела темата назад, но нали заглавието е "Дайте съвет" и аз искам съвет и... затова пиша тук. От няколко дни се захванах да си правя разни упражнения, аеробика, едно друго, обаче супер много ми се схващат мускулите. Защо така става? Дали не е от това, че обикновено претупвам загрявката?

Хем виш , ако започнеш изведнъш имам предвид от 1 год не си правила такива неща и изведнаш започнеш така става ;) , но спокс ша ти минни ! :happy: Като за начало започни със малки работи ,а ако те болят още нз. Пробвай със Упсарин це аз така бях като ходех да ритам :)
jjote
eMOTION джуниър

Re:

Мнениеот jjote на Чет Ное 20, 2008 12:51 pm

Искрена написа:ха ха, това с качването на стълбите и аз съм го правила, още повече, че живея на 6ия етаж. Проблемът обаче е, че скъпите ми съседи са толкова големи чистници, че ако "спортувам" с катерене по стълбите, по-скоро мога да се задуша от мръсотията и праха, отколкото да дишам нормално и да си стягам краката... :angry:

Хах тва за 6 етаж не е нищо аз съм на 13 и на сяка седмица по 3 дена няма асансиор :lol: но за съседите иби им маиката и тва е :) Но само със стълби не стаа :)
jjote
eMOTION джуниър

Мнениеот tony на Пет Окт 16, 2009 11:15 am

привет,интересува ли ви йога-фит, хайде да опитаме, това е начина според мен
Аватар
tony
eMOTION джуниър

Мнениеот Be Real на Сря Яну 05, 2011 11:35 am

Ако питате мен, по - добре си ходете на фитнес и хич да не Ви пука. Половината там, които УЖ имат какво да показват са разни пуберчета с комплекси. Съвет - преди всичко си сменете хранителния режим, не гладувайте, яжте по-начесто, приемайте повече течности (вода). Ограничете сладко, газирано, алкохол, тестени изделия. УСПЕХ!!!
Be Real
eMOTION джуниър

Мнениеот little_lile на Сря Фев 15, 2012 12:17 pm

Здравейте от мен :hug: Аз също мразя фитнеса и наистина имам чувството,че всички гледат мен.Правя си тренировки сутрин рано пред компа.Намирам си клипчета за степ аеробика,гледам и повтарям.Много добре ми действа :OK: :goodluck:
Аз реших да сваля теглото си с хапчета за отслабване и успях :)
Аватар
little_lile
eMOTION джуниър

Предишна

Назад към Фитнес