Сънища, натрапчиви сънища...

Имате проблем? Споделете го с нас.
Тук търсим същността на човешката душа, емоции, усещания, отношенията между индивидите и заобикалящата ги среда, светът, в който живеем.

Re: Сънища, натрапчиви сънища...

Мнениеот Erma на Пон Яну 14, 2008 7:45 pm

Аз пък като бях по-малка много много често събувах един и същи сън .. Как се хвърлям от една скала и падам много бавно и се въртя във въздуха .. тялото ми по време на съня изтръпваше а в момента в който докоснех земята и се събуждах от това че подскачам в леглото .. беше много неприятно усещане, но за шастие този сън ме остави на мира :happy:
Изображение
Аватар
Erma
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот Valkanova на Вто Яну 15, 2008 11:11 am

Erma написа:Аз пък като бях по-малка много много често събувах един и същи сън .. Как се хвърлям от една скала и падам много бавно и се въртя във въздуха .. тялото ми по време на съня изтръпваше а в момента в който докоснех земята и се събуждах от това че подскачам в леглото .. беше много неприятно усещане, но за шастие този сън ме остави на мира :happy:

Единстено и само трябва да се радваш :OK:
Изображение
Аватар
Valkanova
eMOTION маниaк

Re:

Мнениеот tiroliq на Съб Юни 28, 2008 11:36 am

une coccinelle написа:
moninka написа:
une coccinelle написа:Не знам, ама аз постоянно сънувам нечия смърт.. обикновено на най-близките ми хора :sad:

Незнам доколко е вярно но съм чувала че когато сънуваш нечия смърт или че твои близък умира това означава че ще се излекува от някаква болест , НО пак казвам незнам дали това е вярно .

Хиляда тълкувания съм чувала - че ще ми се случи нещо хубаво, че злото в тях е умряло, че ще живеят дълго... Не вярвам много в тези неща и ми е мноого кофти цял ден след като съм сънувала такова нещо :confused: На всичкото отгоре в последния ми сън аз бутнах майка ми през една тераса без да искам :shocked:

Аз сънувам много - и повечето са кошмари или някакви супез странни, имам 3, които просто ме карат да настръхвам и няма да ги забравя!
Единият е, че майка ми има нещо в главата и с една докторка я виждаме че е паднала и бере душа и аз, за да не се мъчи,се опитвам да й спра мъките и с едно шило почвам да я пробождам в главата и рева, а тя - вперила поглед в мен и не реагира и докторката казва, че тя не усеща нищо - беше такъв кошмар - да предпочетеш да сложиш край на живота на майка си - за да не се мъчи! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Аватар
tiroliq
eMOTION зарибен

Мнениеот Erma на Съб Юли 12, 2008 6:37 pm

Най-големия ми кошмар беше като сънувах, че баба е умряла .. После една седмица ходех като ударен самолет и се молех да не се случи наистина
Изображение
Аватар
Erma
eMOTION ангел-пазител

Предишна

Назад към Психология