90 дневна диета - лесна и чудесна! (2 част)

Диети, полезни храни, режими на хранене.

Re: 90 дневна диета - лесна и чудесна! (2 част)

Мнениеот valeria_83 на Чет Фев 09, 2012 10:59 am

Здравейте ОТ МЕН! Аз като групи храни спазвам диетата, ноооооооо количествата нещо не мога да ги регулирам. Много ми е трудно :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: Ще се опитам от днес да намаля количествата, сигурна съм, че ще сваля, ноо само да успея във въглехидратния ден да не изяждам цял шоколад. Свалила съм много малко от както съм я започнала диетата- 1,5 кг.
valeria_83
eMOTION джуниър

Мнениеот DaniX90 на Чет Фев 09, 2012 9:52 pm

Аз имам същият проблем. Трудно ми е да намаля порциите иначе 90 дневната диета ми се струва много добра.

valeria_83 написа:Здравейте ОТ МЕН! Аз като групи храни спазвам диетата, ноооооооо количествата нещо не мога да ги регулирам. Много ми е трудно :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: Ще се опитам от днес да намаля количествата, сигурна съм, че ще сваля, ноо само да успея във въглехидратния ден да не изяждам цял шоколад. Свалила съм много малко от както съм я започнала диетата- 1,5 кг.
DaniX90
eMOTION джуниър

Мнениеот Pepinariq на Пет Фев 10, 2012 12:04 pm

Момичета, едва ли количествата са ви проблем. Спазването на часовете, водата и несмесването на храните са най-важни тук.
Валерия, хапвай си шоколада, но нека да е черен.
Аз съм изяждала по филиика пълнозърнест хляб почти всеки ден /без плодовия/ и пак постигнах желания резултат/-7кг/. През втория цикъл почти не ми се ядеше сладко, а преди да започна диетата имах дни само на сладкиши :blush: .
Ако желаете опишете менюто си, за да видим къде грешите. Лек глад се допуска, но постоянното гладуване води до стрес за организма и съответно трупане на запаси. Така че не - НЕ ГЛАДУВАЙТЕ!!!
Pepinariq
eMOTION джуниър

Мнениеот sladkotykati на Съб Фев 11, 2012 10:27 pm

От днес и аз се вписвам отново тук.Надявам се отново да постигна желания резултат-от 58 да смъкна на 52.Успех на всички отслабващи.
Изображение
sladkotykati
eMOTION джуниър

Мнениеот neli73 на Вто Фев 14, 2012 4:41 pm

Привет диетуващи. Някой тук писа, че има проблем с количеството храна. Ще ви споделя, как аз се справих с този проблем. За да не ми изглежда чинията наполовина празна я замених с по-малка по размер.И за да не се дразня така постъпих и с чиниите и на другите членове на семейството. Е на тях допълнителното им беше разрешено, а аз след като приключех с яденето се изнасях от стаята така, че да не виждам какво се случва след това. Отначало мъжкото съсловие малко се дразнеше, но виждайки резултата се примири. Сега 14 дни след като приключих с диетата продължавам да хапвам в по-малко чиния, не смесвам храните и си поддържам постигнатия резултат. Да не кажа, че свалих още 1 кг., но това е и защото спазвам фазите на луната. Пишете, чета ви с интерес. А нали и за това е този форум, за да си помагаме. Весели празници на всички, които и от двата да си изберете. На именниците /ако има такива тук/ честито :flowers: .
neli73
eMOTION джуниър

Мнениеот lidia_uzunova на Пет Фев 24, 2012 12:30 am

Здравейте момичета на всички пожелавам успех в борбата с излишните килца!Аз лично избрах тази диета заради това че включва а не изключва плодовете!Много е важно да ги приемам в голямо количество и точно за това ми е питанката! Всяка сутрин трябва да си правя сок от червено цвекло , моркови и ябълки , а тук пише по един вид плод,моля за мнения и то от дами с повече опит с тази диета иначе вече ми е втора седмица и съм свалила 4,5 кг!Имам и малък здравословен проблем, но диетата не забранява строооого никакви храни и мисля,че няма да ми навреди по скоро ще помогне!Благодаря ви предварително отново ви пожелавам успех и повече минуси на кантарчето! :happy: :OK:
lidia_uzunova
eMOTION джуниър

Мнениеот Pepinariq на Вто Фев 28, 2012 2:52 pm

lidia_uzunova, щом се налага да пиеш този сок, пий го. Морковите и цвеклото нали са зеленчуци. Все пак е добре да ядеш и цели плодове, затова между обеда и вечерята си хапни, като спазваш часовете и в плодовия ден два часа след сока си хапвай плодове, салати. Аз мисля, че ти вече имаш отговор /резултата ти го подсказва/. Успех, и пиши каква ти е целта. :OK:
И аз стартирах на 26.02 . Няма да казвам за кой път, но се надявам да е втори УСПЕШЕН. :blush:
Pepinariq
eMOTION джуниър

Мнениеот Pepinariq на Вто Фев 28, 2012 9:08 pm

Ето рецептата на моята вечеря в днешния въглехидратен ден:
Режимни милинки с чубрица
пакетче мая /суха/
2 ч. ч. хладка вода
1/2 супена лъжица сол
около 900 гр брашно
Замесих тесто, покрих го с кърпа да втаса.
Премесих и разточих кора.
Намазах с олио, поръсих 2/3 от кората с нарязан на дребно шпек салам /това е за домочадието/ и навих на руло.
Нарязах на парчета по 2 см и наредих в тава с разреза нагоре.
Пак втасване.
Залях с 5о мл олио + ч. л. сол + супена лъжица червен пипер, поръсих с чубрица.
Поставих в студена фурна и изпекох на 200 градуса.
Да ви е сладко!!! :wink:
Pepinariq
eMOTION джуниър

Мнениеот valeria_83 на Съб Апр 07, 2012 12:35 am

Здравейте на всички :happy: Май на никой не му се пише ... И аз не съм от най- активните, но това е друга тема. Хайде дами стопля се, пишете за вашите резултати. Аз реших да отново да се пробвам с диетата да видим какво ще се получи, а и надявам се за последен път. Малко нервички, неприятности и веднага спрях диетата. Пепинария рецептата ти за милинки с чубрица звучи много добре. С удоволствие бих пробвала, но кулинарните ми умения не стигат за месене, втасване .........
Нели още утре ще изпитам твоят метод за намаляне на порциите. Имам чувството, че в това отношение съм безсилна пред храната....не мога да повярвам, а преди време толкова лесно спрях цигарите (само да почертая, че бях страстна пушачка). И съм в омагьосан кръг- свалям, пак качвам. Много ме е яд на мен самата.... И отново ще опитам, да видим.
Момичета може ли идеи за въглехидратния ден и по- точно за някакво сосче за спагети :thinking: :thinking:
Лека от мен.
П.С. Как ви се струва съчетанието на диетата с приемане на билки за отслабване.
valeria_83
eMOTION джуниър

Мнениеот jelqzkow на Чет Май 24, 2012 10:11 am

Здравейте, от днес и аз се включвам в диетата. Момче на 22 год. съм .. проблем ли е, че съм момче защото гледам че само момичета сте започнали диетата
Начално тегло 120 кг. желано 100.. години 22г.
Първи ден белтъчен ден взел съм си за работа .. 4 яйца .. 200 гр. сирене 1 кофичка мляко и 250 гр. печена пържола, не съм закусвал защото днес нямам плодове утре вече ще закусам :).
jelqzkow
eMOTION джуниър

Предишна

Назад към Здравословно хранене