Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/emotion/public_html/forum.emotion-bg.com/includes/bbcode.php on line 112

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/emotion/public_html/forum.emotion-bg.com/includes/bbcode.php on line 112

Форуми eMOTION • Tема - Разстенията в къщи

Разстенията в къщи

...е моята крепост! Как да благоустроим къщата или апартамента си, ремонт, мебели, интериор. Съвети за ремонти, принадлежности, магазини.

Разстенията в къщи

Мнениеот bogi85 на Нед Юли 26, 2009 12:57 am

поставям тази тема с цел да си споделяме проблемите с отглеждането на разстенията в къщи (цветя, храсти, декоративна разстителнотст)
Казвам и мисля това , което ми е на душа и на езика ... надявам се да не обидя някой!
bogi85
eMOTION джуниър

Re: Разстенията в къщи

Мнениеот ><Galia>< на Нед Юли 26, 2009 9:37 am

Има цял раздел "Цветарство" за това :yes:
><Galia><
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот bogi85 на Нед Юли 26, 2009 11:51 am

><Galia>< {L_WROTE}:Има цял раздел "Цветарство" за това :yes:

да де видях ама нищо интересно няма казано в нея част
Казвам и мисля това , което ми е на душа и на езика ... надявам се да не обидя някой!
bogi85
eMOTION джуниър

Мнениеот ><Galia>< на Нед Юли 26, 2009 6:27 pm

Мисълта ми беше, че трябваше темата да си я пуснеш там :yes:
><Galia><
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот lubopitko на Нед Юли 26, 2009 8:58 pm

Съжалявам, че се намесвам, ама нали съм от правописната полиция и видях нещо, което ми бръкна яко в очите. Пише се растения, не раЗстения.
Аватар
lubopitko
eMOTION маниaк

Мнениеот bogi85 на Нед Юли 26, 2009 9:21 pm

lubopitko {L_WROTE}:Съжалявам, че се намесвам, ама нали съм от правописната полиция и видях нещо, което ми бръкна яко в очите. Пише се растения, не раЗстения.

сорка ама все пак да пползваш клавиятурла на която нито символ нито буква личи така става и все пак аз пиша на 10то пръсна а не на едно или двупръсна
bogi85
eMOTION джуниър

Мнениеот lubopitko на Нед Юли 26, 2009 9:24 pm

Това няма нищо общо с правописните грешки, ама както и да е. :wink:
Аватар
lubopitko
eMOTION маниaк

Мнениеот astonish на Нед Юли 26, 2009 9:35 pm

:lol: :lol: :lol:
Изображение

Излъчвам радиация......но от сърце!
Аватар
astonish
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот lubopitko на Нед Юли 26, 2009 10:46 pm

Ти пък какво се хилотиш? :baseball:
Аватар
lubopitko
eMOTION маниaк

Мнениеот bogi85 на Нед Юли 26, 2009 11:33 pm

lubopitko {L_WROTE}:Ти пък какво се хилотиш? :baseball:

браво на теб нареди човека бързо, бързо :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
bogi85
eMOTION джуниър

Мнениеот Number1 на Нед Юли 26, 2009 11:41 pm

я аз да питам тука така и така има тема нова и актуална..
приятелката ми донесе един слънчоглед вкъщи дето каза че ще си го полива и ще се грижи за него, ама до момента само аз съм го поливал 2 пъти.. той е от 3 дена :happy: и сложил съм саксията на прозореца ама гледам че вече едно листо е увяхнало от по долните. Някой знае ли как трябва да се полива отгоре или в купичката ии дали трябва да седи на прозореца или по на вътре.. и колко издържа без вода :) е такива неща
“There is a certain combination of anarchy and discipline in the way I work.”
Аватар
Number1
eMOTION лудория

Мнениеот bogi85 на Нед Юли 26, 2009 11:59 pm

Number1 {L_WROTE}:я аз да питам тука така и така има тема нова и актуална..
приятелката ми донесе един слънчоглед вкъщи дето каза че ще си го полива и ще се грижи за него, ама до момента само аз съм го поливал 2 пъти.. той е от 3 дена :happy: и сложил съм саксията на прозореца ама гледам че вече едно листо е увяхнало от по долните. Някой знае ли как трябва да се полива отгоре или в купичката ии дали трябва да седи на прозореца или по на вътре.. и колко издържа без вода :) е такива неща

за какъв слъчоглед става на въпрос ? има и едно градинско цвете което е подобно на слънчогледа ...просто ми багя името в момента
bogi85
eMOTION джуниър

Мнениеот Number1 на Пон Юли 27, 2009 1:34 am

нормален декоративен слънчоглед в саксия, мисля че няма да пусне семки, ама си е като слънчоглед 1 към 1 :)
“There is a certain combination of anarchy and discipline in the way I work.”
Аватар
Number1
eMOTION лудория

Мнениеот bogi85 на Пон Юли 27, 2009 12:12 pm

Number1 {L_WROTE}:нормален декоративен слънчоглед в саксия, мисля че няма да пусне семки, ама си е като слънчоглед 1 към 1 :)

може би е заради преместването в саксията да увахва листо, остави го и виж до ден два какво ще стане и все пак поливай умерено а не да го давиж от вода
bogi85
eMOTION джуниър

Назад към Моят дом