Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/emotion/public_html/forum.emotion-bg.com/includes/bbcode.php on line 368

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/emotion/public_html/forum.emotion-bg.com/includes/bbcode.php on line 368
Форуми eMOTION • Tема - Банята

Банята

...е моята крепост! Как да благоустроим къщата или апартамента си, ремонт, мебели, интериор. Съвети за ремонти, принадлежности, магазини.

Re: Банята

Мнениеот Erma на Чет Юли 23, 2009 12:22 am

Боко, банята е страхотна :bravo:
Изображение
Аватар
Erma
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот ИНЧОЛИНИ на Съб Юли 25, 2009 7:48 am

Честита баня, Бокич! Направо е турбо-модерна, поне каквото съм гледала досега като тенденции, с тези фино раирани плочки и вертикални пана... :yes: Много ми хареса и шкафчето под мивката, но от снимката не се разбира съвсем - кошче ли е това отдолу?
Оленце, не само теб те тресе ремонтната треска, повярвай ми! Какво ме чака от септември, просто не ми се мисли. Вчера ми връчиха офертата - още е топла-топла в ръцете ми. А колко време ми трябваше да се настроя и да реша какво точно искам... А то не е едно или две и далеч не е само банята... :confused:
И ни водиха да гледаме разни вече готови апартаменти - леке какви бани правят тези хора, направо да ти падне шапката!
Другото, което ми направи впечатление е, че вече не се слагат плочките до две-три педи под тавана, а до самия таван - и майсторите така казаха. :yes:
Мислете си за хубави неща и те ще ви се случват! Изображение

Изображение
Аватар
ИНЧОЛИНИ
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот BoGgY на Съб Юли 25, 2009 3:48 pm

Боко, много е хубава банята :yes: Аз ако взляза, надали ще ме изкарате лесно :grin: Браво :bravo:
How can I BELIEVE if in the middle of ` believe ` was the word LIE . . .

BoGgY
eMOTION маниaк

Мнениеот *Olelia* на Чет Юли 30, 2009 10:03 pm

Да ви разкажа малко за нашите неволи и да ви излея мъката си....Ще започна от самото начало, че банята започна да ни я прави един наш познат, по-точно познат на родителите ми още преди 4 седмици. Цели 3 седмици той не можа да приключи с поставянето на плочките и теракота само на половината баня, от които 2 седмици ние бяхме в отпуска и си загубихме напълно времето!!! През това време ние му бяхме като прислуга, постоянно искаше да му донесем или купим нещо, инструменти така и не си донесе поне веднъж, всичко му осигурявахме ние. Хем го предупредихме, че бързаме, хем му обяснявахме по 100 пъти всичко - е не сложи и една плочка както както трябва този човек! :ranting: Похаби ни 3 кашона плочки заради постоянно слагане и махане на плочките от едната стена, 8 торби теракол, сумати пари и нерви! Накрая не издържахме и му показахме пътя. И така банята ни остана на половина направена, а нервите ни опнати до краен предел.
Днес се разбрахме с наш познат и се надяваме да я довърши до няколко дни. Онзи за капак на всички работеше и на друго място и при нас идваше от дъжд на вятър. Не мога да разбера защо трябваше да подхваща щом не е имал време? Просто се казва "не" и толкова! :ranting:
Та такива неволи при нас, на никого не го пожелавам! :no:
Изображение
Аватар
*Olelia*
Администратор
Администратор

Мнениеот Hubsi на Пет Юли 31, 2009 10:34 am

Оооооооооооооо пределно ми е ясно какво ви е в момента . И ние наехме такъв майсто преди 6 години ( уж приятел ), направи ни 5см шпакловка на стените и се мота като охлюьов . Само , че ние го бяхме наели за целият апартамент . Даже ни караше да му помагаме , да си вземем отпуска и да седим при него . Започна в началото на лятото и не беше свършил в началото на зимата . Банята не беше готова , терасата и коридора . Само започнати и недовършени . Е не го издържахме .
Изображение
Аватар
Hubsi
eMOTION маниaк

Мнениеот ИНЧОЛИНИ на Пет Авг 28, 2009 12:56 pm

Избрах си! ;;)
И естествено, ще е.. познайте какъв цвят! ;;)
Направо ми е уникална! Дано да стане както съм си я намислила!
Ще ви я покажа на проект, макар, че така изглежда малко недодялано... Ще поясня - тоалетната чиния е ългова, не е сложена накриво (зад нея няма дупка, а си е моноблокът), душ-кабината е с корито, но не са го показали, за да се виждат плочките на пода, вратата се отваря в другата посока, в ъгъла зад вратата и срещу тоалетната чиния има бойлер, а под него шкафче за баня, мивката е ъглова с шкаф под нея с овална форма и матирани вратички, както и душ-кабината.
Поглед отгоре:
Изображение
И няколко от различни ъгли:
Изображение Изображение Изображение
Много ми харесват тези кръгчета - изглежда като бълбукане, затова направих цял кът при душ-кабината и отделни "прозорчета" по стените. Фризовете в душ-кабината подсилват "балончестия ефект", а при огледалото фризовете са на цветя, като едните и другите видове фризове са разположени насрещно. ;;) Харесва ми всичко да е по ъглите и овално. По-светлите плочки не са бели, а светлозелени. Такъв ще е и таванът (окачен) с лунички. ;;)
Ех, стискайте палци всичко да стане както и когато съм го планирала!

Изображение
Аватар
ИНЧОЛИНИ
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот *Olelia* на Нед Авг 30, 2009 11:18 am

Ехааааааааааа, Инчи, банята е уникална, страхотна е, браво! И страшно много прилича на нашата :grin: :grin: :jump:
Точно този зелен свят ме е пленил и мен. Нашата баня е напълно готова, но още е разхвърляно и затова ще ви я покажа като си наредим нещата и се пренесем, най-вероятно след сватбата :wink:
Изображение
Аватар
*Olelia*
Администратор
Администратор

Мнениеот nadine на Пон Авг 31, 2009 5:09 pm

Ммм, ИНЧОЛИНИ, банята ти ще стане много красива /обичам зелено/ :yes: . :goodluck:
Нямам търпение да видя и снимките от банята на Олето...
ИзображениеЖивотът е това, което ни се случва, докато правим планове за нещо друго!
Изображение
Аватар
nadine
eMOTION пристрастен

Мнениеот ИНЧОЛИНИ на Пон Сеп 07, 2009 3:45 pm

Хора, започнах го... Сега вкъщи е като Близкия Изток. Всичко е разкъртено... :confused: А и ми идват още разни идеи... А, че ще стане бързо - ще стане... Стискайте палци!
Оле, хайде оправяйте по-бързо, че да показваш и ти банята!

Изображение
Аватар
ИНЧОЛИНИ
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот dima1980 на Пет Окт 02, 2009 12:08 pm

моя мъж и той от две седмици е залегнал в тази наша баня и се поти горкия,ама добре че има златни ръце,че да не ми влиза майстор в къщата.Надявам се до седмица да е сложил и ламперията,залепи теракота и фаянса,нищо че му беше за първи път :jump: направи го по-добре от някои майстори,накрая ще си го цункам :love:
Аватар
dima1980
eMOTION фен

Мнениеот ИНЧОЛИНИ на Нед Окт 11, 2009 8:59 pm

Дима, само едно мога да кажа - хвала на такИвИ мъжове! :bravo:
Аз продължавам да си чакам да ми сложат душ-кабината. На всичкото отгоре забелязах една фаянсова плочка на пода, вместо теракотена (те са един цвят, но фаянсът е гланциран) и една друга напукана, а не знам дали ще могат да ги сменят вече. Но ще настоявам!
А тоалетната ми чиния, понеже е ъглова на Коло, е толкова смешна и кръгла, като детска е! Много й се радвам! :grin:

Изображение
Аватар
ИНЧОЛИНИ
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот ИНЧОЛИНИ на Пон Окт 12, 2009 10:28 pm

Моята баня стана историческа! Вече цял месец не могат да се накумят да я оправят! :no:

Изображение
Аватар
ИНЧОЛИНИ
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот ИНЧОЛИНИ на Вто Окт 13, 2009 10:37 pm

А пък откакто правя ремонт, взех да обръщам внимание на толкова дребни неща и да се заглеждам по плочките на хората. Където отида, все гледам в банята как са сложени плочките. И трябва да ви кажа, че никъде не видях перфектна баня - винаги има някоя плочка по-хлътнала, друга по-изпъкнала, да не говорим за кривите фуги... :confused:

Изображение
Аватар
ИНЧОЛИНИ
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот petrohancho на Вто Окт 13, 2009 11:21 pm

Ей слънце, ти да не си О Т К :lolroll: :lolroll: :lolroll:
Човек колкото и добре да живее ,накрая се жени.При мен щастливо.
Да се ядосваш, значи да наказваш себе си за грешките на другите.
По добре куче приятел, отколкото приятелка кучка.
petrohancho
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот ИНЧОЛИНИ на Вто Окт 13, 2009 11:54 pm

Имам качествата, нали? ;;) Придобих и "око".

Изображение
Аватар
ИНЧОЛИНИ
eMOTION ангел-пазител

ПредишнаСледваща

Назад към Моят дом