Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/emotion/public_html/forum.emotion-bg.com/includes/bbcode.php on line 112

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/emotion/public_html/forum.emotion-bg.com/includes/bbcode.php on line 112

Форуми eMOTION • Tема - Гадни твари!!!

Гадни твари!!!

...е моята крепост! Как да благоустроим къщата или апартамента си, ремонт, мебели, интериор. Съвети за ремонти, принадлежности, магазини.

Гадни твари!!!

Мнениеот Ели на Вто Юли 11, 2006 8:50 pm

Тъй де - хлебарките! :uff: Как се борите срещу тях? С вестник или с някаква по-голяма гадост и от тях? :what: Дайте ми съвет, че сутрин е кошмар - нямам време да се наям, защото тичам с вестник в ръка след тях! :worried: Всяко лято се появяват отнякъде, а иначе ги няма! Но сега е направо кошмаааар! :cry:
ИзображениеИзображение
Аватар
Ели
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот Искрена на Вто Юли 11, 2006 9:08 pm

Ами аз си имам един голям райд, с който ги пръскам и убивам, когато се появят сутрин или късно през нощта в банята...
А иначе купувам разни отрови, къщички, всичко, което намеря в аптеката и помага дотолкова, че почти няма никъде из къщи, което не може да се каже за комшиите ми отгоре и отдолу и това е гадното, че така или иначе, винаги покрай тях идват някакви и в нас...
Обикновено слагам навсякъде разни къщички и отрови, предимно на Райд ...
Аватар
Искрена
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот Number1 на Вто Юли 11, 2006 9:13 pm

хващаш хлебарката за пипалцата и с една мааалка лъжичка и буташ отрова в устенцата, може и малко вода да и дадеш да я прокара. Като си изплюе вътрешностите от отровата я слагаш до източника от който излизат хлебарките да стои за назидание и те другите ще се стреснат и няма да идват. Принципа е "един ще убия другите ще умрат от страх"
“There is a certain combination of anarchy and discipline in the way I work.”
Аватар
Number1
eMOTION лудория

Мнениеот Ели на Вто Юли 11, 2006 9:18 pm

:shocked: Брутално!

Моята тактика е да скачам с всичките си ... килограми отгоре! :devil:
ИзображениеИзображение
Аватар
Ели
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот Number1 на Вто Юли 11, 2006 9:21 pm

е те за това идват по толкова много.. с твоите килца не можеш да ги уплашиш :devil:
“There is a certain combination of anarchy and discipline in the way I work.”
Аватар
Number1
eMOTION лудория

Мнениеот *Olelia* на Вто Юли 11, 2006 10:45 pm

И при нас са плъзнали, направо ужас! за първи път ни се появяват хлебарки в апартамента. Но най-ужасното е, че те излизат нощем, когато спим и незнайно защо Лиза е решила да ги изтреби всичките до крак! Отива посред нощите в кухнята, хваща си някоя и я мъкне в леглото на майка ми, за да си играе с нея :lol: :lol: :lol: Просто не е истина :laughing:
Изображение
Аватар
*Olelia*
Администратор
Администратор

Мнениеот CBurn на Сря Юли 12, 2006 12:54 am

Ей, чукам да дърво, аз хлебарки нямам :happy: ама имам мравки, скалци, щурци, еднодневки(пеперуди), всякаки малки мушички, паяци и какво ли още не... Преди 2 години замазах един паяк на тавана в коридора. Сега все още му висят краченцата там горе :giggle: Пръкам с някакъв препарат в банята. Там постоянно е пълно с трупове на мравки :lol: Като в някоя катакомба е :lol: Ако някой влезе да др---- трябва първо да им се поклони, да се прекръсти и да каже 2-3 хубави слова и чак тогава да си свали гащите ;)
And in the light of my years
Shone the rest of my days
Аватар
CBurn
eMOTION лудория

Мнениеот Ели на Сря Юли 12, 2006 6:09 am

Оле, азю съм чувала , че котките са врагове на хлебарките и наистина си ги ловят! Но аз имам куче! :happy: И то не лази по стените! :lol: Все още! :wink:
Казаха ми за една отрова, но май е мн силничка и ме е страх и кучето да не я вкуси ... :worried:
ИзображениеИзображение
Аватар
Ели
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот Vladimir666 на Сря Юли 12, 2006 11:10 am

Ели , хлебарките ти идват от мазетата най - вероятно. Сега явно им е размножителния период. Викнете някоя фирма да ви напръска мазетата и всичко ще се оправи.
''Хората те оценяват най - пълно когато положат цветя на гроба ти'' - Кърт Вонегът
Аватар
Vladimir666
eMOTION кибик

Мнениеот Ели на Сря Юли 12, 2006 1:35 pm

Де да беше толкова просто - моите съседи или са крайно стиснати, или бедни бабички ... :sad: Само едно-две семейства ще се навият да дадат пари, но не и за целия вход! Такива сме си - мн се "обичаме" и сме безкрайно "задружни"!
ИзображениеИзображение
Аватар
Ели
eMOTION ангел-пазител

Мнениеот kokerka на Сря Юли 12, 2006 1:54 pm

Аз пък не съм убедена, че ще помогне пръскането в мазетата. Мойто го пръскаха пролетта, и като се закачваха нагоре тези мръсни гадини, и право у нас. И като се почна ни Райд, ни отрова, ни нищо... Чак сега като че ли попрестанаха с наплива, но при положение, че 2 етажа над мен има една жена, която събира кашони от кофите за боклук и си ги развъжда очаквам всеки момент да дойдат пак :worried:
"Пред такова сплотено и непреклонно семейство, обладано от решимост да ми попречи на всяка цена, ми оставаше само една възможност: да седна и да напиша тази книга."
Аватар
kokerka
eMOTION лудория

Мнениеот Akasha на Нед Юли 23, 2006 10:07 pm

имаше един виц,май звучеше така
един човек имал страшни проблеми с хлебарките,били навсякъде из апартамента,пробвал всякакви отрови,бил ги с вестник, с чехъл,но те става все по нахални.И така един ден решил да се посъветва със съседа си ,виден професор,какво да прави.Отишъл и професора му казал:
"-Слушай сега,довечера преди да си легнеш ще обиколиш всеки тъмен ъгъл на къщата и ще повтаряш"Хлебарки махайте се,тук няма нищо за ядене" и така 2-3 обиколки и после си лягай."
Прибрал се нашият човек и направил точно това,което му казал комшията.Заспал блажено с мисълта,че вече се е отървал от тия гадове.По едно време през ноща усетил,че нещо го дърпа за ръкава на пижамата,отворил очи и какво да види,една огромна хлебарка стояла на възглавницата до него, мърдала с антенка и му вика:
"-Хазяйн,хазяйн ставай!!!!Ставай,че сме ти донесли да ядеш!"
май беше нещо подобно :lol:
Изображение
Аватар
Akasha
eMOTION лудория

Мнениеот CBurn на Пон Юли 24, 2006 12:04 am

:lol: :lol: :lol:
Да, но пропусна да кажеш, че оня човек му е дал супер силен препарат и нашия герой е пръскал по много в ъглите. А това била една просто леко мутирала хлебарка :)
And in the light of my years
Shone the rest of my days
Аватар
CBurn
eMOTION лудория

Мнениеот lawyer.bg на Сря Авг 23, 2006 10:51 am

Мм.. Сещам се във Варна като бяхме в квартирата на покойната ни хазяйка баба Димитра имахме голям проблем от същото естество. Незна защо тези хлебарки бяха навсякъде освен в нашата стая. Бях се специализирал да ги трепя, но веднъж си хванах една двойка мъничета и си ги отглеждах в буркан. Хранех ги с бисквити Закуска и те станаха по-чти мутанти. Наложи ми се обаче да замина за няколко дни и те милите останали на студено и гладни. Върнах се и едва мърдаха с пипалца, та реших да ги стопля - сложих ги на масления радиатор и забих на кафе. Хубаво, но докато се върна от кафето стана 100 часа, а аз респективно забравих за Коко и Рочи (така ги бях кръстил, ха сетете се отде). Те милите се бяха обърнали коремчетата. Е та викам си - лека им пръст! И ги оставих пред входа на едно от множеството им леговища, както казаха по-горе за назидание.. и сякаш имаше ефект. Може би бе някава случайност, но дълго време хлебарки се не мяркаха освен тленните останки на Коко и Рочи. Бяха много ящни. За една седмица 2 бисквитки изяждаха. Без остатък. Та пробвай този метод. :cool:
دينيس مولوف | ко?
מלאך המות
Аватар
lawyer.bg
eMOTION пристрастен

Мнениеот Искрена на Сря Авг 23, 2006 11:03 am

lawyer.bg {L_WROTE}:Мм.. Сещам се във Варна като бяхме в квартирата на покойната ни хазяйка баба Димитра имахме голям проблем от същото естество. Незна защо тези хлебарки бяха навсякъде освен в нашата стая. Бях се специализирал да ги трепя, но веднъж си хванах една двойка мъничета и си ги отглеждах в буркан. Хранех ги с бисквити Закуска и те станаха по-чти мутанти. Наложи ми се обаче да замина за няколко дни и те милите останали на студено и гладни. Върнах се и едва мърдаха с пипалца, та реших да ги стопля - сложих ги на масления радиатор и забих на кафе. Хубаво, но докато се върна от кафето стана 100 часа, а аз респективно забравих за Коко и Рочи (така ги бях кръстил, ха сетете се отде). Те милите се бяха обърнали коремчетата. Е та викам си - лека им пръст! И ги оставих пред входа на едно от множеството им леговища, както казаха по-горе за назидание.. и сякаш имаше ефект. Може би бе някава случайност, но дълго време хлебарки се не мяркаха освен тленните останки на Коко и Рочи. Бяха много ящни. За една седмица 2 бисквитки изяждаха. Без остатък. Та пробвай този метод. :cool:

:lol:
А аз се смеех на брат ми, преди като беше на общежитие, че си им викаше "моите домашни любимци" :grin:
Аз пък друг виц знам.
Срещат се двама приятели и единият се оплаква на другия, че има много хлебарки и не знае вече какво да прави...
Другият го пита- е, ти какво опита?
Първият- ами какво ли не. Размазвах ги с чехли, купувах им отрова, къщички, нищо не помага!
А с тебешири пробва ли?
Как така с тебешири, умират ли от тях?
Не, бе, ама ако знаеш как кротичко си рисуват в ъгъла :lol:
Аватар
Искрена
eMOTION ангел-пазител

Следваща

Назад към Моят дом